Co zawiera kojec dla niemowląt z Sims 3? Pomysły

Co zawiera kojec dla niemowląt z Sims 3? Kojec dla niemowląt zawiera wiele różnych elementów, aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo. Zazwyczaj są one wykonane z jakiegoś rodzaju siatki, a także z kilku połączonych kawałków plastiku lub drutu.

Ponadto na dole znajduje się zazwyczaj taca na zabawki i inne artykuły, takie jak pieluchy (lub dodatkowe ubrania). Niektóre modele są również wyposażone w funkcję pochylenia, dzięki czemu można podeprzeć jeden koniec, jeśli nie jest zbyt wysoko nad ziemią.

Dzięki temu maluchy, które wolą drzemać w podwyższonych pozycjach, mają własną prywatną przestrzeń na odpoczynek bez wypadania! Używając tego urządzenia w domu, najlepiej chronić wszystkie ostre rogi, dodając wokół nich miękkie wyściółki; w przeciwnym razie mogą zranić twojego małego anioła, gdy wpełznie do swojego nowego kojca.

Jak mocuje się nylonową siatkę?

Mocowanie siatki nylonowej jest bardzo ważne, jeśli została uszkodzona lub chcesz użyć siatki nylonowej w inny sposób. Oto kilka sposobów, które mogą pomóc:

– Za pomocą igły i nici zszyj ręcznie dwa kawałki. Działa to dobrze na krawędziach i małych dziurach na ubraniach, takich jak rajstopy. Będziesz potrzebować mocnej nici z dużą igłą, aby nie uszkodzić maszyny do szycia podczas wypróbowywania tej metody na cięższych materiałach, takich jak dżinsy.

– Jeśli masz podarte dżinsy (lub inny rodzaj materiału), ale nadal chcesz je nosić, rozgrzej żelazko na tyle, aby roztopiło się plastik i ostrożnie przejedź po rozdarciach w gumowych rękawiczkach; w przeciwnym razie spłoną twoje ręce.

Możesz również położyć kawałek materiału na wierzchu, aby chronić palce, ale to nie zadziała tak dobrze w przypadku cieńszych tkanin, takich jak jedwab lub satyna, ponieważ są one zbyt cienkie i nie powstrzymają przenikania przez nie ciepła.

– Użyj nylonowej siatki zamiast materiału do łatania dżinsów zamiast kupować nowe naszywki, wycinając dodatkowe otwory wzdłuż krawędzi, które chcesz połączyć podczas noszenia spodni; następnie obszyj wszystkie cztery boki mocną nitką, upewniając się, że oba kawałki dżinsu są na raz.

Zajmuje to więcej czasu niż prasowanie plastrów, ale jest długotrwałe i mniej zauważalne, gdy jest wykonane prawidłowo.

Jak naprawić siatkę?

Siatkę, która utraciła swój kształt, można mocować na wiele sposobów. Aby to naprawić, musisz pociąć kawałki za pomocą odcinaczy drutu i ponownie rozciągnąć je na miejsce. Będziesz chciał użyć czegoś takiego jak sznurek lub żyłka wędkarska, aby utrzymać wszystko razem, gdy wyschną, więc nie próbuj używać taśmy do tego zadania.

Niektórzy ludzie decydują się na całkowitą wymianę swojej siatki, ale jeśli nie ma zbyt dużych uszkodzeń, naprawa własnej jest prawdopodobnie tańsza niż kupowanie nowego materiału, co sprawia, że ​​jest to łatwa opcja, którą warto rozważyć przed podjęciem decyzji o wymianie!

Po usunięciu wszystkich luźnych kawałków włókna szklanego zmyj pozostały kurz wodą z mydłem. Pozostaw to na noc na kilku wiadrach, gdzie może wyschnąć, a wtedy będziesz gotowy do ponownego rozpoczęcia procesu rozciągania.

Jak naprawić siatkę na kojcu

Aby naprawić siatkę na kojcu, potrzebujesz:

* Zestaw naprawczy tkaniny z siatki kojecowej

* Nożyczki lub ostrze tnące Przy pierwszym użyciu długopisu należy zdjąć kołki i złożyć ze wszystkich stron. Jeśli Twoje dziecko nadal znajduje się w kojcu, poproś je wstać, aby mogło swobodnie biegać.

Kolejnym krokiem w mocowaniu tkaniny siatkowej jest wyjście z nią na zewnątrz. Ale zanim to zrobisz, upewnij się, że żadne części nie wystają, ponieważ mogą przebić się przez ogrodzenie, drzewa lub inne przedmioty na zewnątrz.

Oprócz tego należy uważać na ostre przedmioty zewnętrzne, takie jak kamienie i patyki, które mogą przebić materiał, jeśli nie zostaną podniesione ręcznie od spodu po rzuceniu w niego od wewnątrz/na zewnątrz kojca.

Gdy siatka znajdzie się na zewnątrz i nie będzie w niej żadnych dziur, weź nożyczki lub ostrze i odetnij prostą linię wokół miejsca, w którym nastąpiło uszkodzenie tkaniny pisaka.

Na przykład, jeśli część jednej strony została oderwana podczas próby ucieczki z wewnątrz/na zewnątrz kojca, musisz upewnić się, że ten otwór nie jest zbyt szeroki, ale zamiast tego wystarczająco wąski dla innego kawałka materiału (który jest dostarczany z zestawu) tak, aby pasował do niego jak bandaż na ranie.

Po wycięciu takich kawałków uważaj, aby nie przykleić ich do siebie. Klej może pozostać lepki po jednorazowym użyciu, co może spowodować obrażenia, gdy zostanie ponownie przymocowany podczas gry na świeżym powietrzu przez osobę, która nie jest świadoma pierwszego użycia.

Gdy te dziury zostaną załatane, powinieneś być w stanie wrócić do środka i bawić się z dzieckiem bez obawy, że wyjdą przez dziurę w siatce, ponieważ jest teraz naprawiana. Ale jeśli jakieś części nadal wystają spod spodu lub w inny sposób, możesz je usunąć ręcznie przed powrotem do domu.

Jak podnieść kojec Nuna?

Kojce Nuna są łatwe w konfiguracji. Po prostu otwórz pudełko i ułóż wszystkie części na miękkiej powierzchni, takiej jak trawa lub dywan (jeśli ustawiasz je w środku). Sprawdź wszystko dokładnie, upewniając się, że nie brakuje żadnych elementów, zanim ruszysz dalej.

Poszukaj wszystkiego, co jest uszkodzone lub wgniecione; skontaktuj się z obsługą klienta, jeśli tak się stanie! Jeśli jakiekolwiek śruby/śruby wydają się poluzowane, dokręć je zwykłym śrubokrętem. Po dokładnym sprawdzeniu swoich przedmiotów jeszcze raz przeczytaj instrukcje, na wypadek gdyby pojawiło się coś nowego, na co warto zwrócić uwagę – nawet jeśli wydaje się to znajome.

Zmontuj zgodnie z poniższymi wskazówkami: najpierw przymocuj „platformę” do ram bocznych za pomocą dostarczonych śrub i nakrętek; następnie zmontuj platformę dolną za pomocą prętów ramy i śrub; na koniec przymocuj podstawę materaca za pomocą prętów ramy, upewniając się, że spoczywa na górze „platformy”. Poluzowane śruby można później dokręcić.