Co to jest materac gondoli UPPAbaby? Wszystko co musisz wiedzieć

W tym poście na blogu dowiesz się więcej o materacu gondoli UPPAbaby.

Materac do gondoli UPPAbaby:

Materac do gondoli UPPAbaby jest jednoczęściową, wodoodporną, winylową konstrukcją z 40-milimetrową warstwą pianki z pamięcią kształtu. Jest przyjemnie gładka w dotyku i zapewnia dziecku wygodne miejsce do spania, a jednocześnie pomaga zredukować nadaktywny odruch przestrachu, który może budzić dziecko z drzemki lub nocnego snu.

Co to jest materac gondoli UPPAbaby? Wszystko co musisz wiedzieć

Dzięki temu doskonale nadaje się do dłuższego snu zarówno matki, jak i dziecka, a także eliminuje potrzebę dodatkowego okrycia lub podkładki pod spodem oprócz prześcieradeł, które prawdopodobnie już będziesz mieć na swoim łóżku.

Jeśli mama chce, może nawet użyć tego obszaru zamiast własnego, ponieważ ma tak ulepszony wygląd! Jedynym minusem może być pranie tej rzeczy, ale jeśli jest wykonywane ręcznie bez wybielacza to tkanina powinna wytrzymać, a poszewkę można zdjąć do prania.

Jak zapewnić dziecku ciepło w łóżeczku?

Krok 1. Ważne jest, aby dziecku było ciepło, ale nie za gorąco. Spróbuj użyć bawełnianego koca lub śpiwora na wierzchu pokrowca gondoli (lub użyj go samodzielnie).

Krok 2. Możesz również dodać pod nimi kolejną warstwę, taką jak ta polarowa podszewka. Pomoże Ci to przetrwać wiosenne i letnie miesiące, kiedy w wielu częściach Kanady jest jeszcze chłodno.

Jak wyczyścić pokrowiec gondoli UPPAbaby?

Tylko w razie potrzeby czyścić punktowo – nie prać w pralce mydłem, chyba że jest to konieczne z powodu bardzo dużego bałaganu spowodowanego rozlaniem jedzenia itp., ale tylko wtedy należy używać zimnej wody i zwykłego detergentu (bez wybielacza). Upewnij się, że wyjmujesz go przy pierwszych oznakach zagnieceń przed suszeniem w suszarce bębnowej.

Jak złożyć gondolę Chicco Lullago

Krok 1. Najpierw zacznij od stóp gondoli skierowanych w dół.

Krok 2. Następnie naciśnij przycisk z boku jednej nogi i unieś ją, aż jej górna część znajdzie się poziomo względem siebie. Następnie zwolnij pedał nożny pod tą nogą, aby nie był naprężony. Powtórz te kroki dla wszystkich nóg, których wierzchołki znajdują się pod kątem 90 stopni od siebie, a następnie złóż je do wewnątrz w kierunku ich punktu środkowego.

Krok 3. Na koniec zamknij, naciskając przyciski znajdujące się na obu końcach miejsca, w którym się spotykają, aby zablokować się na swoim miejscu. Teraz możesz z łatwością nosić Chicco Lullago, gdziekolwiek jesteś!

Jak długo dzieci powinny spać w łóżeczku?

AAP zaleca trzymanie dzieci śpiących na plecach do ukończenia pierwszego roku życia, nawet gdy śpią w łóżeczku po tym czasie, ponieważ umieszczenie ich na drzemce lub przed snem w środku może być łatwiejszym przejściem niż przeniesienie ich do innego pokoju na początku .

Jednak w przypadku rodziców, którzy chcą trzymać dziecko blisko siebie, wspólne spanie jest zazwyczaj postrzegane jako bezpieczne, więc nie ma wymogu wieku, chociaż nadal sugeruje się, aby łóżeczko było oparte o ścianę, aby zapewnić bezpieczne spanie.

Kroki dotyczące czyszczenia gondoli Chicco Lullago

Krok 1. Rozepnij pokrowiec i wyjmij go z gondoli.

Krok 2. Włóż do pralki na delikatny cykl z zimną wodą, nie używaj wybielacza ani płynu do płukania tkanin.

Krok 3. Po spłukaniu ponownie spłucz ręcznie, aby upewnić się, że nie ma już detergentu. Suszyć tylko na powietrzu (nie wkładać do suszarki).

Krok 4. Po całkowitym wyschnięciu umieść z powrotem na podkładce materaca gondoli; zatrzaśnij na miejscu, upewniając się, że jest bezpieczny. W razie potrzeby dołącz nowe arkusze!

Kroki montażu systemu podróżnego Chicco Lullago

Najpierw upewnij się, że podstawa fotelika samochodowego została prawidłowo zamontowana w Twoim pojeździe. Po drugie, wyciągnij każdą nogę na zewnątrz, aby utworzyć solidną konstrukcję podobną do trójnogu, a następnie naciśnij przycisk znajdujący się na końcu nóg, aby zwolnić blokady nóg.

Następnie odblokuj wózek, naciskając dolną blokadę znajdującą się na końcu każdego drążka podtrzymującego, który wystaje spod podstawy, aż zatrzaśnie się na swoim miejscu, a następnie podnieś wózek, aby złożyć wózek na pół.

Na koniec naciśnij zatrzask schowka systemu podróżnego Lullago znajdujący się pod prawą stroną siedzenia w pobliżu pałąka zabezpieczającego i pociągnij lub przesuń złożony korpus systemu podróżnego do przodu, aby uzyskać dostęp do tylnych kół w celu łatwego demontażu. Zablokuj przednie obrotowe koło, obracając czarne pokrętło zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Aby się rozwinąć, po prostu wykonaj powyższe kroki wstecz!

Jakie kapsułki są kompatybilne z Silvercross?

Silvercross Zest jest kompatybilny z następującymi kapsułkami: Maxi Cosi Mura, Maxi Cosi Prezi, Cybex Aton (z adapterem), Kiddy Evoluna i-Size. Limit wagi wzrasta tylko do 100 funtów na siedzenie (ponownie, 25 funtów każdy), co oznacza, że ​​może nie wytrzymać tak długo, jak niektóre inne podwójne wózki, jeśli masz większe/starsze dzieci, które są bardzo aktywne i ciężkie.

Jeśli mają mniej niż około dwóch lat, powinno to działać przynajmniej do przedszkola. Chociaż poleciłbym zakup czegoś nieco cięższego dla dzieci powyżej szóstego roku życia.

Jaka jest różnica między City mini 2 a GT2?

Główną różnicą między nimi jest to, że wersja GT ma hamulec ręczny, który ułatwia poruszanie się podczas zjazdów. City mini jest również wyposażony w regulowaną kierownicę, podczas gdy GT nie ma tej funkcji.