Z jakiego materaca korzysta Hard Rock Hotel?

Jeśli jesteś ciekaw, jakiego materaca używa Hard Rock Hotel, możesz go znaleźć od Serta Simmons Bedding. Ten producent materacy słynie z materacy Holiday Inn Express. A jeśli jesteś ciekawy, co sprawia, że ​​Serta Simmons jest wyjątkowa i popularna, czytaj dalej ten artykuł.

Hard Rock Hotels może słynąć z eksponowania pamiątek muzycznych, ale ich pokoje nie zawiodły również tych, którzy chcą odpocząć. W naszym dążeniu do znalezienia materaca używanego przez Hard Rock Hotel, natknęliśmy się również na kilka materacy z kolekcji hotelowej różnych marek. Dowiedz się poniżej, czy są tego warte.

Z jakiego materaca korzysta Hard Rock Hotel?

Jakiego rodzaju materaca używa Hard Rock Hotel?

Materac używany przez Hard Rock Hotels pochodzi z Pościel Serta Simmons . Serta jest jednym z największych i najpopularniejszych dostawców materacy hotelowych, który nawet inne duże Łóżka marki dostają również sieci hotelowe. Wśród tych hoteli są Hilton, Marriot i Best Western International.

Pościel hotelowa Simmons Beautyrest jest nawet w tyle za pościelą używaną przez Intercontinental Hotel Group, LaQuinta Inns and Suites, Red Lion, poduszki Marriott International i Hard Rock Hotels. A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pościelach znanych miejsc, takich jak poduszki używane przez Hilton Inn i Holiday Inn Express, sprawdź, jakich poduszek używają i co je wyróżnia.

Co sprawia, że ​​pościel Simmons jest wyjątkowa?

Materace Serta Hospitality

Oprócz Hard Rock Hotels, Simmons Bedding jest również zaufanym dostawcą materacy w łóżkach hotelowych Hilton i Marriott. Klientami Serta Hospitality są różne marki hotelowe w Ameryce Północnej i ponad 150 krajach. Należą do nich Summit Hotel Properties, The Woodlands Resort i InnSight Hotel Management Group.

Co widzą w materacach Serta Hospitality? Marka stawia przede wszystkim na wygodę i trwałość, a jej łóżka przewyższają branżowe standardy bezpieczeństwa i wydajności. Simmons współpracuje również z hotelami, aby stworzyć idealny materac zgodnie ze specyfikacją hotelu.

Materace hotelowe Beautyrest

The Simmons Bedding Company również stoi za materacami Beautyrest Hospitality. Łóżka te są wzbogacone o antybakteryjną powłokę z tkaniny, technologię kieszonkowych cewek, najwyższej jakości pianki z pamięcią kształtu i markową podstawę EnduroTECH z opcją uzyskania zatwierdzonych podstaw ADA. Są one zbudowane, aby trwać i zapewniać najlepsze wrażenia podczas snu gości, dlatego różne hotele ekonomiczne i luksusowe ufają Beautyrest Hospitality jako dostawcy materacy.

Niektórzy z klientów Beautyrest Hospitality to materace Hyatt, materace używane w hotelach Four Seasons, Seminole Tribe of Florida, Red Lion Hotels Corporation, łóżka Hilton Garden i materace Sheraton.

Jakiego rodzaju pościeli używa Hard Rock Hotel?

Ogólne poczucie luksusu łóżek hotelowych wynika nie tylko z niestandardowego materaca. Pościel wpływa również na jakość snu gościa. Mając to na uwadze, Hard Rock Hotels otrzymują pościel od Simmons Beautyrest Hospitality Bedding, a nawet Sobel Westex. W komunikacie prasowym z 2019 r. Hard Rock International nawiązał współpracę z Sobel Westex, aby zaoferować na rynku akcesoria pościelowe inspirowane gatunkiem muzycznym.

Jaki jest najbardziej wygodny materac hotelowy?

Komfort jest subiektywny dla każdego gościa, dlatego nie da się określić jednego materaca hotelowego jako najwygodniejszego. Jednak Materac Four Seasons i łóżko Marriott mają funkcje, które poprawią komfort snu. Na przykład materac Four Seasons nie tylko doskonale reguluje temperaturę, ale ma nawet kieszonkowe zwoje, które dopasowują się do ciała użytkownika, a także minimalizują przenoszenie ruchu.

Four Seasons używa również bawełnianych prześcieradeł Supima i alternatywnych poduszek z pierza lub puchu. Wręcz przeciwnie, łóżko Marriott to łóżko piankowe wyłącznie dla Marriott. Hotel korzysta z puchowej kołdry, mieszanki perkalu i bawełnianych prześcieradeł oraz puchowych i lyocellowych poduszek.

Jaki jest najpopularniejszy materac używany w hotelach?

Najpopularniejsze materace stosowane w hotelach to m.in. marki Marriott, Hilton, Westin i Ritz-Carlton. Goście w różnych sekcjach komentarzy często omawiają te łóżka, aby określić konkretną markę materaca, z której korzystał hotel. Poszczególne nazwy materacy to Łóżko Mariott, Łóżko Hilton Serenity, Łóżko Westin Heavenly i Łóżko Ritz-Carlton Sealy Sleep Experience Posturepedic.

Czy materace Hotel Collection są dobre?

Znani dostawcy materacy, tacy jak Tempur Sealy Hospitality i Serta Hospitality, oferują kolekcje hotelowe używane przez różnych hotelarzy i firmy. Niektóre marki współpracują nawet z hotelami, aby stworzyć idealny materac hotelowy, który można kupić bezpośrednio w hotelu. Ale pytanie brzmi, czy warto kupić łóżko z hotelowej kolekcji?

Odpowiedź brzmi, że to zależy, ponieważ musisz wziąć pod uwagę swój budżet, osobiste potrzeby i preferencje. Możesz uzyskać takie same wrażenia podczas snu, kupując materac wyprodukowany przez tego samego producenta, ale z innej kolekcji. Możesz również sprawdzić inne znane łóżka hotelowe, takie jak materac Holiday Inn, rodzaj materaca, którego używa Hampton Inn i materac hotelowy Fairmont.

Być może uda Ci się znaleźć podobny hotelowy klimat do swojej sypialni, używając materaca z kolekcji konkretnej marki.

Wniosek

Czy podobał Ci się pobyt w Hard Rock Hotel? Jeśli jesteś ciekawy, jakiego materaca używa Hard Rock Hotel, możesz sprawdzić dostawcę materacy hotelowych, Serta Simmons Bedding. Inne duże sieci hotelowe również ufają tej marce, więc wiesz, że ich łóżka hotelowe są na najwyższym poziomie.

Jeśli podobało Ci się czytanie sekretów sypialni w Twoim ulubionym hotelu, dlaczego nie zaspokoić swojej ciekawości innymi popularnymi materacami? Na przykład, na jakim łóżku śpi prezydent?