W co się ubrać na wesele Redneck: Przewodnik po strojach

Dzięki tym próbkom strojów ślubnych dla kobiet i mężczyzn łatwo zorientujesz się, w co się ubrać na ślub redneck. Podobnie jak w przypadku ślubów wiejskich, twoje ubrania powinny pasować do miejsca i formalności konkretnego wesela, w którym bierzesz udział.

Podamy również przykłady tego, co może ubrać się państwo młodzi na tego typu wiejskie wesele. A jeśli chodzi o pokrewny strój, z którego możesz czerpać inspirację, możesz przeczytać, w co się ubrać na zachodnie wesele.

W co się ubrać na wesele Redneck: Przewodnik po strojach

Oto, w co się ubrać na ślub redneck

Mężczyzna gość weselny

Dla mężczyzn biorących udział w weselu wieśniaków, rozważ strój, który założysz na wiejskie wesele. Najpierw sprawdź wcześniej zaproszenie na ślub, aby poznać formalność, godzinę i miejsce, aby założyć coś odpowiedniego.

Ale ogólnie możesz myśleć o półformalnym, a nawet eleganckim stylu casual. Na przykład nie musisz nosić smokingu; zamiast tego powinna być odpowiednia dobrze dopasowana koszula zapinana na guziki i spodnie khaki.

Oczywiście nie powinieneś nosić czegoś zbyt swobodnego, takiego jak dżinsy, koszule bez rękawów, szorty lub kapcie. Możesz również rozważyć kurtkę lub sportową kurtkę, jeśli jest niesamowicie fajnie w miejscu ślubu redneck.

Goście weselne

Wesela Redneck dla kobiet mogą inspirować ubrania, które byłyby wygodne na ślub w plenerze. Pomyśl o ślubie wiejskim lub wiejskim i o tym, co możesz ubrać w tych miejscach.

Niektóre konkretne przykłady strojów dla kobiet uczestniczących w ślubie redneck obejmują sukienki do kolan, a nawet spodnie z długim rękawem i szykowne. Ponadto niektóre kombinezony są również idealnym szykownym casualem na wesele redneck.

Jeśli chodzi o obuwie, botki pasują do ślubu wieśniaków, ale jeśli miejsce na to pozwala, można też założyć sandały. A jeśli jest zimno, nie zapomnij zabrać ze sobą płaszcza lub szala, aby zachować wygodę.

Redneck ślubny strój pana młodego

Kowbojski ślub może być inspiracją dla ubioru dla pana młodego na ślubie wieśniaków. Pomyśl o kamizelce, białej koszuli, ciemnych dżinsach, butach i kowbojskim kapeluszu.

Jeśli chcesz bardziej formalnego stroju ślubnego, który będzie pasował do swojej panny młodej, możesz założyć krawat do zapinanej na guziki koszuli z długimi rękawami lub połączyć ciemny garnitur z dżinsem. Jednak dżins może nadal wyglądać fantazyjnie na wesele, jeśli wybierzesz coś ciemnego i nie będzie to coś swobodnego, jak postrzępione lub podarte dżinsy.

Niektóre stylowe kolory dla pana młodego na ślubnym weselu to szary, brązowy, granatowy, a nawet bordowy. Następnie porozmawiaj z drużbami o tym, jaki kolor będą nosić, aby wesele wyglądało spójnie na zdjęciach.

Redneck ślubny strój panny młodej

Strój ślubny na wesele wieśniaków powinien również uzupełniać strój pana młodego. Pomyśl o strojach ślubnych panny młodej na weselach wiejskich jako inspirację.

Nadal możesz nosić tradycyjną białą suknię ślubną, ale dodaj rustykalny lub wiejski styl do swojego ogólnego stroju ślubnego. Na przykład możesz nosić kwiaty we włosach, połączyć sukienkę z butami lub wybrać sukienkę, która nie jest biała jak brąz lub inne odcienie ziemi.

Oczywiście należy również wziąć pod uwagę pogodę ślubu wieśniaków. Podobnie jak w przypadku innych ślubów w kraju, strój do noszenia powinien być wygodny do poruszania się przez cały dzień.

Jak urządzić ślub redneck

Możesz pomyśleć, jak zaplanować wesela na wsi, jeśli chcesz ślubu wieśniaka. Stroje są podobne, a motyw redneck może być zgodny z wiejskim strojem ślubnym.

Ale aby uzyskać wskazówki, które pomogą Ci wyobrazić sobie ślub redneck, oto czego możesz się spodziewać:

  • Zrób miejsce na wesele na świeżym powietrzu
  • Udekoruj miejsce rustykalnymi i naturalnymi elementami
  • Miej weselną paletę kolorów ziemi
  • Włącz muzykę country na swój ślub
  • Rozważ szykowny, swobodny, wiejski strój ślubny podobny do innych ślubów plenerowych i wiejskich
  • Utwórz menu weselne z domowymi lub przydomowymi potrawami, takimi jak pieczeń wołowa i puree ziemniaczane
  • Używaj niekonwencjonalnych pojazdów do wjazdu lub wyjazdu, takich jak koń lub ciężarówka
  • Bądź kreatywny dzięki swojemu tortowi weselnemu i przysługom
  • Zrób sesję zdjęciową o tematyce wieśniaków

Co nosisz na wesele na farmie na świeżym powietrzu?

Ślub redneck może się odbyć na farmie na świeżym powietrzu. Na tego typu miejsce należy założyć coś wygodnego na pogodę i podłoże.

Na przykład unikaj długich sukienek, które mogą zaczepiać o ziemię. Ciemne kolory i gorące tkaniny na garnitury i koszule również byłyby niewygodne.

Zamiast tego rozważ koszulę w kratę i granatowe spodnie dla mężczyzn oraz sukienkę do kolan z krótkim rękawem dla kobiet. Ale oczywiście sprawdź zaproszenie na ślub, ponieważ para może chcieć określonej formalności dla swojego stroju gościa weselnego.

Jeśli na ślubie plenerowym obowiązuje strój nieformalny, zapoznaj się z tym, w co się ubrać na nieformalny ślub na świeżym powietrzu.

Co nosisz na małe nieformalne wesele?

Właściwy strój na małe, nieformalne wesele powinien pasować do miejsca, czasu i pory roku. Jednak nawet jeśli jest to intymne i nieformalne, nadal nie powinieneś chodzić na zajęcia w przebraniu.

Rozważ szykowne, codzienne stroje bez przebierania się. Pora i pora roku mogą inspirować kolory, nadruki i tkaniny.

Miejsce, takie jak podwórko lub ogród, powinno również pomóc Ci zdecydować, w co się ubrać. Weźmy na przykład szykowny pajacyk dla kobiet oraz koszulkę polo i dżinsy dla mężczyzn.

Wniosek

Czy ten poradnik dotyczący strojów był pomocny? Właśnie dowiedziałeś się, w co się ubrać na wesele wieśniaków, co może być szykownym, swobodnym dress codem.

Nie potrzebujesz długich sukni i smokingów, ponieważ ślub redneck prawdopodobnie odbywa się na świeżym powietrzu lub ma motyw country. Daj nam znać poniżej kilka pomysłów na stroje, które masz teraz na myśli.