Pomysły na prezenty ślubne dla pary, która już mieszka razem

Nie ma powodu do paniki, jeśli nie możesz wymyślić pomysłów na prezent ślubny dla pary, która już mieszka razem, ponieważ wymieniliśmy pierwszą piątkę! To wyjątkowe i przemyślane prezenty ślubne, które z pewnością doceni każda para mieszkająca razem.

Podzielimy się również kilkoma pomysłami na Twój rejestr, jeśli bierzesz ślub i uważasz, że niczego nie potrzebujesz. Aby uzyskać dodatkowe wskazówki, napisaliśmy osobną listę tego, co umieścić w rejestrze ślubów, jeśli już mieszkacie razem.

Pomysły na prezenty ślubne dla pary

Unikalne pomysły na prezenty ślubne dla pary, która już mieszka razem

  • Karty podarunkowe będą idealnym prezentem ślubnym dla pary już mieszkającej razem

Nigdy nie możesz się pomylić z kartami podarunkowymi, jeśli chodzi o prezenty ślubne, ponieważ dają one parze pełną kontrolę nad tym, co chcą kupić. Dostaną to, czego potrzebują i złagodzą stres u Ciebie, który nie możesz zdecydować się na prezent.

Niektóre z najlepszych kart podarunkowych, które można podarować parom, zwłaszcza tym, którzy już mieszkają razem, obejmują kartę podarunkową Visa lub Mastercard, ponieważ mogą jej używać prawie na wszystkim. Możesz nawet spersonalizować go swoim zdjęciem, aby Twoja ślubna karta podarunkowa była dla nich bardziej sentymentalna.

Jeśli znasz parę, która odwiedza określone sklepy, możesz również otrzymać karty podarunkowe w miejscach takich jak Walmart, Target, Home Depot, Lowe’s, a nawet Amazon. I oczywiście są restauracje, spa, a nawet centra rekreacyjne, które oferują karty podarunkowe, jeśli chcesz dać parze przeżycie na randce.

  • Akcesoria do bagażu i podróży jako idealny prezent małżeński

Para mieszkająca razem z pewnością doceni przedmioty, które mogą wykorzystać w podróży. Zwykle mają kompletne przedmioty domowe i będą potrzebować czegoś, co będzie potrzebne podczas podróży poza miasto lub za granicę na wakacje i inne sprawy.

Nigdy nie możesz się pomylić z bagażem jako prezentem ślubnym, a jest to nawet jedna z najczęstszych rzeczy, które pary umieszczają w swoim rejestrze ślubów. Możesz dostać zestaw wieloczęściowy lub szykowną torbę wyjazdową.

A przy okazji możesz nawet dorzucić niektóre akcesoria podróżne, takie jak organizery do toreb, przywieszki bagażowe lub waga bagażowa.

  • Przybory kuchenne są zawsze doceniane przez pary, które już razem mieszkają

Przybory kuchenne zawsze będą doskonałym prezentem ślubnym. W końcu para może potrzebować wymiany swoich domowych przedmiotów lub możesz dać im przybory kuchenne, które są wyjątkowe i często pomijane przy zakupie niezbędnych sprzętów domowych.

Na przykład niektóre przedmioty domowe, których pary mogą jeszcze nie kupić, mimo że mieszkają razem, to ekspres do kawy, ekspres do makaronu, szybkowar, oczyszczacz wody, a nawet kuchenka indukcyjna. Jeśli nowożeńcy chcą rozbudować swoją kuchnię lub gdzieś się przeprowadzić, mogą również potrzebować nowej lodówki, piekarnika, mikrofalówki lub tostera.

Jeśli często odwiedzasz ich dom, dlaczego nie rozejrzeć się po kuchni, aby dowiedzieć się, jaki prezent ślubny im podarować?

  • Urządzenia to przemyślane pomysły na prezenty ślubne

Poza przyborami kuchennymi, sprzęt AGD zawsze będzie uważany za przemyślany prezent dla nowożeńców. Co więcej, ci, którzy mieszkają razem, już potrzebują przedmiotów, które poprawią ich dom i jakość życia.

Urządzenia czyszczące, takie jak odkurzacz, miotła, odkurzacz parowy, nawilżacz lub oczyszczacz powietrza są zawsze piękne. Para może również przeprowadzać się do większego miejsca, więc mogą mieć wydzielone obszary, takie jak pralnia lub patio na świeżym powietrzu.

Dlaczego nie kupić parze pralki, suszarki lub żelazka? Pary mieszkające razem często pomijają urządzenia zewnętrzne, więc rozważ podarowanie im kosiarki, dmuchawy, wentylatorów, a nawet grilla na węgiel drzewny.

  • Spersonalizowane dzieła sztuki i inne spersonalizowane prezenty ślubne

Trudno wymyślić wyjątkowe prezenty ślubne dla kogoś, kto od dłuższego czasu mieszka ze swoim partnerem. Możesz więc wybrać spersonalizowane przedmioty, aby dodać sentymentu do twojego prezentu.

Spersonalizowana grafika, taka jak portret ścienny lub dekoracja, może wzbogacić ich dom. Jeśli znasz ich hobby i zainteresowania, wykorzystaj je jako inspirację do tego, co podarować.

Być może obaj są szefami kuchni, więc grawerowane zestawy noży i deski do krojenia będą fantastyczne. Możesz również wykonać z nich spersonalizowane kołdry, dodatki odzieżowe, takie jak skarpetki lub szaliki, kalendarze, a nawet lampki.

Co umieszczasz w rejestrze ślubów, jeśli niczego nie potrzebujesz?

Zrozumiałe jest, że pary mieszkające razem mogą mieć trudności z opracowaniem pomysłów na to, co umieścić w rejestrze ślubów. Ty i twój partner prawdopodobnie poczujecie, że nie potrzebujecie niczego, ponieważ wasz dom wydaje się pełniejszy niż pary, które będą mieszkać razem dopiero po ślubie.

Dlatego pomyśl o miłości bliskiej Twojemu sercu. Możesz dowiedzieć się, jak odmawiać prezentów na zaproszeniach ślubnych i przekierowywać gości do organizacji charytatywnej, a zamiast tego dokonać darowizny w swoim imieniu.

Co dajesz parze, która ma wszystko?

Fantastyczny prezent dla par, które są razem od dłuższego czasu i wydają się mieć wszystko, co jest pieniężne. Mogą go wykorzystać do sfinansowania miesiąca miodowego, przyszłej rozbudowy domu, a nawet dla swoich dzieci.

Wniosek

I to wszystko! Najlepsze i wyjątkowe pomysły na prezenty ślubne dla pary, która już mieszkają razem, obejmują karty podarunkowe, artykuły podróżne, przybory kuchenne, sprzęt AGD i spersonalizowane przedmioty.

Są to rzeczy, których z pewnością będą potrzebować i używać, a także są bardzo przemyślane. A jeśli masz wątpliwości, sprawdź ich rejestr, aby znaleźć więcej pomysłów.