Kiedy jest Międzynarodowy Dzień Walki na Poduszki? 3 niesamowite fakty, które warto znać!

Czy wiesz, kiedy jest międzynarodowy dzień walki na poduszki? Cóż, każdego roku obchodzimy międzynarodowy dzień walki na poduszki w każdą pierwszą sobotę kwietnia.

A może nawet nie wiesz, że jest taka uroczystość.

Kiedy jest Międzynarodowy Dzień Walki na Poduszki? 3 niesamowite fakty

Jeśli tego nie wiesz, to przegapiłeś udział w najdelikatniejszej i najwymyślniejszej bitwie wszechczasów!

Tak, jest walka, która przynosi radość, a nie smutek.

Większość z nas walczyła na poduszki z naszym rodzeństwem i kuzynami, kiedy byliśmy młodsi.

Ale czy możesz sobie wyobrazić różnicę, jeśli wiele osób wykonuje taką działalność?

Sama myśl o tym sprawia, że ​​biegam w kółko z powodu przepełnionego podniecenia. Jeśli masz okazję dołączyć, dlaczego nie wziąć udziału w tym szaleństwie?

W tym artykule odkryjemy zabawne i ważne szczegóły dotyczące międzynarodowego dnia walki na poduszki.

Kiedy Międzynarodowy Dzień Walki na Poduszki to: więcej faktów!

Kiedy jest międzynarodowy dzień walki na poduszki?

Możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że często zaniedbujesz to samo po tym, jak w nocy pojawia się na międzynarodowej imprezie, która cię uspokaja.
Poduszki są nie tylko korzystne dla ciała fizycznego, ponieważ znacząco ułatwiają sen, ale są również narzędziem wspomagającym zdrowie emocjonalne.

To wydarzenie, które ma miejsce tylko raz w roku, okazało się uwolnić od stresów związanych z palowaniem. Skorzystaj z okazji, aby pośmiać się i zrób zasłużoną przerwę.

W tym miejscu, aby lepiej zrozumieć wspomniane wydarzenie, powoli przyjrzymy się niektórym faktom na jego temat.

# 1. Data

Jeśli zechcesz przyłączyć się do tej okazji, to uważam, że pierwszą rzeczą, którą chciałbyś wiedzieć, jest to, kiedy to się stanie.

Nie wyznaczono na to konkretnego dnia, ale zdecydowano, że musi być obchodzony co roku w pierwszą sobotę kwietnia.

Jeśli właśnie to wiesz, sugeruję, abyś odrzucił swój harmonogram na ten dzień i wybrał dobrą zabawę tylko przez krótki okres. Znowu zdarza się to tylko raz w roku.

Co do tego, jak to się stało, nie ma wielkiej historii, na którą można by znaleźć głęboką odpowiedź. Jednak jednym z ważnych wydarzeń, które zostały zarejestrowane, jest to, że pierwszy międzynarodowy dzień walki na poduszki miał miejsce w marcu 2008 roku.

# 2. Wydarzenia

Sama nazwa wydarzenia wskazuje na najważniejsze narzędzie, do którego należy się przyłączyć. Masz rację; poduszki!

Jak każda inna impreza, jest to również regulowane przez profesjonalnych organizatorów. Nawet jeśli broń wydaje się słaba, mogą zdarzyć się wypadki, które spowodowałyby wiele szkód.

Tak, to jedno z międzynarodowych wydarzeń, ale masowe zgromadzenie w konkretnym miejscu, by walczyć z poduszkami, to nie jedyny sposób na świętowanie.

Możesz wziąć udział, robiąc to po prostu w czterech rogach swojego domu z tobą i członkami twojej rodziny jako przeciwnikami.

Jeśli masz ochotę poprowadzić grupę, możesz zainicjować organizację takiego wydarzenia w swojej okolicy. Możesz zaprosić kilku swoich znajomych – którzy również są w takim nastroju jak ty – do pomocy w zarządzaniu różnorodnymi ludźmi, którzy dołączyli.

Ogólnie rzecz biorąc, podczas tego wydarzenia należy kierować się niezbędnymi zasadami, jeśli nie chcesz zepsuć zabawy.

Niektóre z nich to:

Przynieś bardziej miękką poduszkę

Kto chciałby być mocno uderzony? Fakt, że uciekasz przed zmiażdżeniem przez tę „miękką” poduszkę, na pewno szybciej uciekniesz od twardej.

W międzynarodowej walce na poduszki biorą udział osoby w różnym wieku. Większość osób, które tu dołączają, to dzieci.

Możesz nie zdawać sobie sprawy, że prawdopodobnie są uczestnicy, którzy mają schorzenia skóry, takie jak łatwe siniaczenie.

Najlepszym środkiem ostrożności, którego należy przestrzegać, jest zabranie miękkiej – lepszej, bardziej miękkiej – poduszki.

Poznaj swojego przeciwnika

Musisz obserwować otoczenie, zanim uderzysz. W wydarzeniu są obecne osoby, które nie uczestniczą w „faktycznym wydarzeniu”.

Są to fotografowie i osoby niebędące uczestnikami – bo to wydarzenie odbywa się głównie na ulicach.

Pomóż w czyszczeniu po zakończeniu wydarzenia

W większości przypadków organizatorzy nakazują uczestnikom zabrać ze sobą worki na śmieci.

Wydarzenie to jest wolne od rejestracji – o ile nie zaznaczono inaczej – w związku z czym słuszne i po prostu jest podanie ręki do sprzątania bałaganu po radosnym wyczerpaniu.

# 3. Wpływ na twoje ciało

Jest wiele rzeczy, które mogą cię pocieszyć w najciemniejsze dni. Jednym z nich jest poduszka.

Zwróć uwagę, że jego komfort pojawia się nie tylko w nocy, ale także w ciągu dnia. Jedna poduszka wystarczyłaby, ale co z tysiącami?

W tej chwili możesz śmiać się, biegać i uderzać w wybranego przeciwnika; Pozwoli to twojemu ciału uwolnić się od zmartwień, które uszkodziły cię przez bardzo długi czas.

Końcowe słowa

Mam nadzieję, że pod koniec tego artykułu wiesz nie tylko, kiedy jest międzynarodowy dzień walki na poduszki, ale także zdumiewające fakty z tego wydarzenia.

Obyś zdecydował się uwolnić od bólu, który tak długo trzymałeś. Po prostu znajdź czas na ten dzień. To tylko jeden z 365 dni.

Czuję się zaszczycony, że dotarłeś do ostatniej strony tego artykułu. Twój czas i wysiłek są mile widziane!