Jakiego materaca używa Sheraton. 2 najlepsze marki

Ci, którzy chcą wiedzieć, jakiego materaca używa Sheraton, mogą sprawdzić hotelowy sklep, Simmons lub Sealy. Porozmawiamy o łóżku Sheraton, Sheraton Signature Bed oraz Sheraton Sweet Sleeper Bed. Jak myślisz, który z tych materacy warto kupić do swojej sypialni?

Nic dziwnego, że materac używany przez Sheratona pochodzi od renomowanych producentów, takich jak Simmons i Sealy. Na przykład materace i materace Hyatt używane w hotelach Holiday Inn Express pochodzą od Simmons, podczas gdy łóżka Hilton, materace Hampton Inn i materace typu Holiday Inn to materace Tempur-Sealy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tych markach i dlaczego wybrał je Sheraton.

Jakiego materaca używa Sheraton. 2 najlepsze marki

Jakiego rodzaju materaca używa Sheraton?

Łóżka używane w hotelach Sheraton obejmują łóżko Sheraton, łóżko Sheraton Signature oraz łóżko Sheraton Sweet Sleeper. Łóżko Sheraton można kupić w sklepie Sheraton, natomiast łóżko Sheraton Signature Bed można doświadczyć w Sheraton Grand Mirage Resort. Najbardziej zachwyconym z trzech jest łóżko Sheraton Sweet Sleeper Bed, a wszystkie informacje o tych materacach znajdziesz poniżej:

Łóżko Sheraton

Łóżko Sheraton to materac dostosowany do potrzeb Sheraton Hotels and Resorts. Jest to jednostronne łóżko typu euro-top z podparciem krawędzi i indywidualnie umieszczonymi cewkami. Możesz go kupić bezpośrednio w Sheraton z 10-letnią gwarancją producenta, a Sheraton obiecuje dostawę w ciągu dwóch do czterech tygodni.

Łóżko Sheraton Signature

Sheraton ma również tak zwane łóżko Signature w swoim Sheraton Grand Mirage Resort w Gold Coast w Australii. Ten materac został specjalnie zaprojektowany, aby zmniejszyć nacisk i zapewnić brak rzucania i obracania się przez całą noc. Podróżni z pewnością docenią lepszą cyrkulację, którą obiecuje łóżko Sheraton Signature Bed po długim locie lub intensywnym dniu.

Kto wyprodukował łóżko Sheraton Signature? Firma Sealy stworzyła go specjalnie na potrzeby Sheratona. Możesz je otrzymać w ciągu 21 dni, ale łóżka nie są dostępne w innych punktach sprzedaży.

Łóżko Sheraton Sweet Sleep

Być może jedno z najbardziej znanych łóżek hotelowych, Sheraton ma łóżko Sweet Sleeper, które zaczęli używać w swoich hotelach w Ameryce Północnej w 2003 roku. Hotel opracował materac Simmons Sheraton Beautyrest Sweet Sleeper z pościelą Simmons. Ten materac zapewnia maksymalne wsparcie i wygodę w połączeniu z bawełnianą pościelą, perkalową kołdrą i prześcieradłami oraz poduszkami z gęsiego puchu i pierza.

Jeśli znasz hotele Westin i jakość ich sypialni, nie będzie zaskoczeniem, że Sheraton jest gotów zainwestować ogromną kwotę w materace i sypialnie. W rzeczywistości Sheraton wprowadził również obietnicę usług Sheraton, kiedy korzystali z łóżek Sweet Sleeper w swoich hotelach. Ta obietnica świadczenia usług oznacza, że ​​hotel zapewni rekompensatę za niezadowalające wrażenia gościa.

Jakiego rodzaju materaca używa Sheraton cztery punkty?

Kolejną międzynarodową marką hotelową jest Four Points by Sheraton. Ta sieć hoteli nie została również pominięta przez Westin Heavenly Bed i Sheraton Sweet Sleeper Bed, ponieważ posiada ona cztery wygodne łóżka. Four Points stworzyło ten materac z Sealy Posturepedic i jest to w zasadzie wielowarstwowa przytulna przestrzeń do spania dla wszystkich gości.

Jak widać z nazwy materaca, będziesz się zastanawiać, jakie są cztery kluczowe cechy, które odróżniają Four Comfort Bed od innych materacy hotelowych. Four Points nie zawiodło, ponieważ to łóżko składa się z luksusowego pluszu Sealy Posturepedic Plush Top Sleep System z podkładem Shock Abzzorber, czterech luksusowych poduszek wykonanych z pierza, puchu i Euro, miękkiej kołdry i prześcieradeł z mieszanki bawełny.

Co to jest sen charakterystyczny dla Sheraton?

Podczas zwiedzania hoteli Sheraton na całym świecie natkniesz się na Sheraton Signature Sleep Experience, który jest widoczny w hotelu Sheraton Petaling Jaya w Malezji. Ale co to jest? Sheraton Signature Sleep Experience łączy w sobie hotelowy pluszowy materac, wygodne poduszki, kołdrę i pościel, aby zapewnić jak najprzytulniejszy sen.

Jakiego materaca używa sieć Marriott?

Ponieważ Sheraton działa pod marką Marriott International, naturalne jest zastanawianie się, czym jest marka materacy Marriott. Upragnione łóżko Marriott można dostać bezpośrednio w hotelu, ale warto wspomnieć, jaki producent materacy stoi za tym materacem hotelowym. Odpowiedzią jest pościel Serta Simmons, której zaufały również materace Hilton i Hard Rock Hotels.

Mówiąc o Sercie Simmons, należąca do firmy Beautyrest Hospitality jest również doceniana przez najbardziej znane marki hotelowe. Niektóre przykłady to materace Four Seasons Hotels i sygnowane łóżko Hilton Garden. Możesz sprawdzić kolekcje gościnności Simmons, aby zrozumieć, jakie funkcje mają hotele dla swoich łóżek.

Z jakich materacy korzystają luksusowe hotele?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakiego materaca używa Fairmont, biorąc pod uwagę, że jest to luksusowy hotel? Sekret tkwi w dostosowaniu łóżka do określonych specyfikacji i standardów. Hotele pięciogwiazdkowe i luksusowe nie boją się wydać więcej, aby uzyskać najwyższej klasy materiały i ogólną konstrukcję swoich materacy.

Sam materac może być mieszany, piankowy, a nawet łóżka ze sprężynami wewnętrznymi. Co więcej, luksusowe hotele używają najlepszej jakości pościeli z materacem. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie poduszki są używane w poduszkach Marriott, Hilton Inn i Holiday Inn, również o nich rozmawialiśmy.

A jeśli jesteś jeszcze bardziej ciekawy, czy prezydent używa określonego rodzaju materaca, mamy cię w zasięgu!

Wniosek

Hotele Sheraton należące do sieci Marriott International mają jedne z najlepszych łóżek dla wszystkich Gości. Ale jakiego materaca używa Sheraton? W hotelu znajduje się łóżko Sheraton, łóżko Sheraton Signature oraz łóżko Sheraton Sweet Sleeper.

Sheraton współpracował z Simmonsem i Sealy, aby wyprodukować najlepszy materac do ich pokoi.