Jak ozdobić zasłonami? 3 najlepsze kroki!

Czy jesteś w podróży, aby nadać swojemu pokojowi wyjątkowy wygląd? Chcesz mieć zmianę zasłon, ale na krzyżu, aby wyglądała świetnie? Nie martw się, pokażę Ci, jak ozdobić zasłonami, aby nadać pomieszczeniu pożądany wygląd.

Zasłony są podstawowym aspektem, który należy wziąć pod uwagę przy urządzaniu domów. Służą one wielu celom, niż prawdopodobnie zauważyłeś.

Jak ozdobić zasłonami? 3 najlepsze kroki!

Używasz zasłon do regulacji światła słonecznego; możesz albo wpuścić więcej światła słonecznego, albo zasłonić zasłonami nadmierne promienie przed wejściem do pokoju; Regulacja temperatury w pomieszczeniu możliwa jest również za pomocą zasłon.

Materiały takie jak lniane zasłony pomagają utrzymać ciepło w pomieszczeniu zimą i chłód latem. Większość ludzi używa zasłon również do poprawy prywatności w swoich domach.

A co najważniejsze, zasłony służą do poprawy piękna domu.

Ciągle pojawia się wiele pytań, jak poprawić wygląd domu za pomocą zasłon. Dlatego postanowiłam napisać jak ozdobić zasłonami. Ten opis pomoże Ci nadać Twojemu pokojowi kosztowny wygląd, na który zasługuje przy tak niewielkim wysiłku.

KROKI DEKORACYJNE Z ZASŁONAMI

Jest kilka kroków, aby uzyskać idealną dekorację zasłon, którą chcesz ze swojego pokoju. Zawierają:

Krok 1: Wybierz pasujący kolor

Kiedy uczysz się ozdabiać zasłonami, nie dopasowujesz kolorów do innych. Możesz wybrać dwa kontrastujące kolory.

Kolory takie jak zielony i różowy, żółty i czerwony. Dziwne prawda? Tak to jest. Pokazuje odwagę i dzielność. Ta kombinacja jest rzadka, ale cudowna.

Krok 2: wprowadź wzór

Unikaj cały czas jednolitych kolorów, wprowadzaj wzór, ożywiaj swój pokój, możesz nawet założyć zasłonę z obrazem, nikomu to nie przeszkadza, póki co wygląda dobrze i jesteś z tym w porządku.

Krok 3: Baw się teksturą

Gładkość zasłony jest ważna podczas wykonywania tych kroków, jak ozdobić zasłonami. Oczy żywią się twoją dekoracją. Baw się teksturą, aż uzyskasz pożądaną gładkość.

Do czego należy dopasować swoje zasłony?

Możesz dopasować swoje zasłony do kilku rzeczy w swoim pokoju. Możesz porównać z wyborem, ale oto kilka wskazówek, które pomogą.

  • Dopasuj zasłony do koloru ściany. Dodanie kontraktu między ścianą a zasłonami zwróci na nie uwagę. Zasłony mogą być jaśniejsze niż kolor ściany lub ciemniejsze. Na przykład, jeśli twoja ściana jest granatowa, możesz wybrać niebieskie zasłony i odwrotnie.
  • Możesz również dopasować zasłony do mebli lub pościeli. Ten sposób to kolejny sposób na wzmocnienie obecności zasłon w pomieszczeniu. Ta opcja jest idealna, ale musisz to zrobić we właściwy sposób. Na przykład, jeśli masz wzorzyste meble lub pościel, powinieneś użyć zasłony w jednolitym kolorze. Ponadto, jeśli masz meble lub zasłony w jednolitym kolorze, powinieneś wybrać wzorzystą zasłonę, która podkreśla kolor pościeli.

Jak sprawić, by zasłony wyglądały ładnie

Możesz sprawić, że Twoje zasłony będą wyglądać ładnie za niewielką opłatą lub za darmo. Nie tylko uczysz się dekorować zasłonami; uczysz się również, aby zasłony były przyjemne i atrakcyjne dla oka. Wykonaj poniższe czynności, aby dowiedzieć się, jak sprawić, by te zasłony wyglądały ładnie.

Krok 1: Zawieś swoje zasłony wysoko i szeroko. Nadanie dodatkowej wysokości zasłonom sprawia, że ​​pokój wydaje się wyższy, niż się wydaje. Ponadto nadanie jej szerokości jest kolejnym ulepszeniem, którego potrzebuje Twoja zasłona. Jeśli nie możesz uzyskać tak szerokich zasłon, jak chcesz, możesz zszyć dwa takie same wzory, aby były szersze.

Krok 2: Zważ zasłony. Twoja zasłona nie musi kończyć się pod parapetem, nie, to staromodne. Daj mu dodatkową długość, pozwól mu przyciąć podłogę, lub jeszcze lepiej, pozwól mu się rozlać na podłodze. To doda wykwintnego wyglądu Twojemu pokojowi.

Krok 3: Trenuj ich. Trening to prosty sposób na poprawę wyglądu, jaki Twoje zasłony nadają Twojemu pomieszczeniu. Możesz to osiągnąć, prasując zasłony przed ich powieszeniem. Po zawieszeniu wiąże się go na kolanach liną. Pozwól mu pozostać przez dwa do trzech dni, zanim go zgubisz. Gdy ją zgubisz, zasłona złoży się w plisy.

Jak dekorować zasłonami?

Zasłony, takie jak zasłony, wspaniale poprawiają wygląd pokoju. Zasłony o odpowiednim kolorze, wzorze i fakturze mogą sprawić, że pomieszczenie stanie się niezwykłe.

Jak ozdobić zasłonami i zasłonami są prawie takie same, tylko niewielka różnica.

Poniżej znajdują się wskazówki, które pomogą Ci wieszać zasłony.

  • Pomiar: wykonaj pomiary szerokości i wysokości okna, aby upewnić się, że zasłony są proporcjonalne do okna.
  • Dodanie akcesoriów; biżuteria, taka jak ozdobne pręty ze zwieńczeniami, wspornikami i łódkami krawatowymi, to niedrogi sposób na poprawienie swojego stylu.
  • Zawieś; powiesić zasłony prawidłowo. Blisko sufitu i blisko podłogi. Voila! Odmieniasz swój pokój.

WNIOSEK

Jestem pewien, że nauczyłeś się ozdabiać zasłonami, aby uzyskać wspaniałe rezultaty przy niskim budżecie, a także przy małej ilości energii. Czy to pisanie jest pomocne? Komentarz poniżej. Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie. Miłego dnia.