Jakiego materaca używa Hyatt. Najlepsza marka i więcej

Jeśli jesteście ciekawi jakiego materaca używa Hyatt, to właśnie od Sealy. Porozmawiamy o tym, czego możesz oczekiwać od łóżka Hyatt Grand i co czyni je wyjątkowym. Nic dziwnego, że Sealy stoi za materacami używanymi przez Hyatt, ponieważ materace używane w Holiday Inn Express, łóżka Holiday Inn i materace Hilton również pochodzą z Tempur-Sealy.

Linia hotelarska firmy zbiera fantastyczne recenzje i pochwały zarówno od gości, jak i hotelarzy. Niestety, nie można już kupić Grand Bed, ponieważ hotelowy Hyatt at Home Store został zamknięty. Warto jednak zauważyć, co sprawia, że ​​materac hotelowy Hyatt jest popularny.

Jakiego materaca używa Hyatt. Najlepsza marka i więcej

Jakiego rodzaju materaca używa Hyatt?

Typ materaca, którego używa Hyatt, to łóżko typu pillowtop firmy Sealy Posturepedic. Ma 13 cali grubości z prześcieradłem o grubości 250 nitek i kołdrą puchową. Łóżko Grand Bed można znaleźć we wszystkich hotelach Hyatt i Grand Hyatt w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Podczas gdy Grand Bed jest pierwszym materacem marki Hyatt znanym gościom, firma Hyatt odświeżyła to łóżko i stworzyła Hyatt Grand Bed II. Łóżka Hyatt Grand Beds można znaleźć w pokojach Luxe, w których hotel obiecuje najlepszy wypoczynek dla swoich gości. Ale co sprawia, że ​​Sealy Posturepedic zasługuje na miano materaca hotelowego?

Co sprawia, że ​​materace Sealy Posturepedic są wyjątkowe?

Jakiego rodzaju materaca używa Hyatt? Grand Bed to zasadniczo materac Posturepedic z kolekcji hotelarskiej Sealy. W tym składzie znajdują się kolekcje Bellinger, Dunmore, Decorah, Elson i Gaffney.

Materace te wykorzystują hartowane zwoje i żelową piankę w połączeniu z podkładem klasy hotelarskiej, aby zapewnić maksymalną trwałość. Komfort nie jest również pomijany ze względu na ortopedyczny projekt. A do sprzątania łóżka mają antypoślizgową podstawę, uchwyty i wodoodporne pokrowce antybakteryjne.

Czym jest kolekcja hybrydowa Sealy Posturepedic Premier?

Kolejną kolekcją marki Sealy Posturepedic jest kolekcja Performance Hybrid. Obejmują one Kelburn II, który wykorzystuje bardzo miękką piankę SealyCushion oraz Copper II z pianką Sealy ComfortSense, która może być twarda lub miękka. Ale jak się sprawują?

Firma Sealy zastosowała podkład klasy hotelarskiej, a hybrydowa konstrukcja wykorzystuje żelową piankę z pamięcią kształtu, aby zapobiec odciskom ciała. Wygodę w łóżkach zapewni również dzianina Sealy Chill. I wreszcie, nie można spodziewać się poślizgu materaca, gdy obsługa zmienia pościel.

Kto robi materac do łóżka Hyatt Grand?

Jak wspomniano, za łóżkiem Hyatt Grand stoi Sealy. Z biegiem czasu hotel opracował Hyatt Grand Bed II, który kiedyś był dostępny dla właścicieli domów. Kosztuje stosunkowo mniej niż inne łóżka marki hotelowej, ale sklep Hyatt at Home został zamknięty, co uniemożliwia zakup łóżek, które mają w swoich hotelach.

Z jakiego materaca korzysta Hilton Garden?

Hyatt to nie jedyny hotel, który zaczyna się na literę H, która jest popularna wśród najlepszych materacy hotelowych. Firma Hilton, która stoi również za łóżkami Hilton Garden i materacami Hampton Inn, zaufała firmie Serta w kwestii ich budowy. A jeśli interesują Cię również inne łóżka hotelowe, takie jak materac typu Fairmont czy materace stosowane w Hard Rock Hotels, również o nich pisaliśmy.

Jaki rodzaj materaca jest używany w hotelach 5-gwiazdkowych?

Sealy Posturepedic szczyci się preferowanym wyborem pięciogwiazdkowych międzynarodowych hoteli, takich jak Capella, Carlton, Crowne Plaza, Shangri-la, InterContinental i The Venetian. Interesują Cię inne konkretne hotele pięciogwiazdkowe? Sprawdź materac Marriott, materac typu Sheraton i markę materacy Four Seasons!

Jaki jest rodzaj materaca w hotelach pięciogwiazdkowych? Ich łóżka wahają się od hybryd, sprężyn wewnętrznych, a nawet pianki, która jest dostosowana do specyfikacji hotelu. Producenci materacy dostarczają również modele spełniające standardy hotelarskie.

Jakie materace są używane w luksusowych hotelach?

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie materace znajdują się w luksusowych łóżkach hotelowych, możesz założyć, że są one również produkowane na zamówienie przez renomowanych dostawców materacy, takich jak Sealy i Serta. Co więcej, hotele zazwyczaj częściej wymieniają swoje łóżka, aby ich goście zawsze czuli się komfortowo.

Czy mogę sprawić, by luksusowe łóżko hotelowe poczuło się jak w domu?

Z pewnością możliwe jest uzyskanie w domu takiego samego luksusu, jak w hotelowym łóżku. Zacznij od wysokiej jakości materaca, który zapewnia odpowiednią twardość i materiał do Twoich osobistych potrzeb i preferencji. Nie wystarczy kupić materac marki hotelowej, ponieważ może on nie pasować do Twojego typu ciała lub pozycji do spania.

Ponadto reszta pościeli ma kluczowe znaczenie dla ogólnego komfortu snu. Są to najlepszej jakości prześcieradła, kołdry, a nawet poduszki. Przeczytaj nasze artykuły na temat poduszek używanych przez Marriott, poduszek Hilton Inn i typu poduszek Holiday Inn Express.

Który hotel ma najbardziej wygodne łóżka?

Jednymi z najbardziej poszukiwanych łóżek hotelowych są te należące do sieci Marriott i Hilton. Łóżka Marriott i Hilton Serenity są zawsze wymieniane na forach przez różnych podróżnych. Simmons stoi za Marriott Bed sprzedawanym przez Marriott, podczas gdy Hilton Serenity Bed to Serta, które można również kupić bezpośrednio w hotelu.

Wniosek

Tęsknisz za łóżkiem w Hyatt? W tym artykule dowiedzieliśmy się, jakiego materaca używa Hyatt i pochodzi z Sealy Posturepedic. Niestety, nie możesz już kupić materaca Hyatt Grand Bed firmy Hyatt, więc zamiast tego możesz sprawdzić kolekcję Posturepedic firmy Sealy pod kątem łóżek hotelowych.

Czy te materace hotelowe zaciekawiły Cię, czy inni sławni ludzie dostają je na własny użytek? Na przykład, na jakim materacu śpi Prezydent?