Jakie są postumenty do pralki i suszarki? Interesująca informacja!

Czym są postumenty do pralki i suszarki? Stanowią platformę zainstalowaną pod pralką ładowaną od przodu, która podnosi ją na podłogę. Ułatwiają uzyskanie prania, przy czym zbliżają drzwi do wysokości klatki piersiowej. Większość stojaków na pranie jest wyposażona w obszerną szufladę do przechowywania rzeczy do prania.

Dobrze, że możesz dołączyć pasującą formę suszarki na cokole, aby urządzenia spadły na ten sam poziom. W ten sposób łatwiej jest przenosić pranie między nimi.

Jakie są postumenty do pralki i suszarki? Interesująca informacja!

Rzeczywiście, postumenty do pralek i suszarek są doskonałym rozwiązaniem kilku wyzwań związanych z przestrzenią do prania. Przeczytaj więcej, aby zdecydować, czy potrzebujesz podstawek pod pralkę i suszarkę. Być może zainteresuje Cię również informacja, gdzie kupić pralkę i suszarkę do mieszkania.

Jaka jest rola cokołów w pralce i suszarce

Podstawy pod pralkę i suszarkę podnoszą pralkę ładowaną od przodu do dziesięciu do szesnastu cali, skracając czas potrzebny na zginanie i pochylanie w celu załadowania & wyładować rzeczy do prania. Dobra wiadomość, wiele ostatnich innowacji obejmuje komorę na pralkę lub wbudowany schowek.

Niemniej jednak wielu poleca podstawy do pralek i suszarek ładowanych od przodu. Ale jeśli umieścisz podkładkę ładowaną od góry na cokole, proces ładowania i amp; rozładowywanie prania trudniej. Pomogłoby, gdybyś sięgnął do znajdującego się pod spodem kosza na pranie w pralce ładowanej od góry z tymi postumentami.

Co więcej należy wiedzieć o podkładkach cokołu?

Czym są postumenty do pralki i suszarki oraz ich cechy? Posiadają wbudowaną przegrodę przeznaczoną na drobne pranie. Walizka umożliwia przenoszenie małych ładunków i mycie ich oddzielnie od drogi głównej. Dodatkowo postumenty umożliwiają wykorzystanie ich wraz z przewodami odpływowymi i wodnymi.

Dlaczego postumenty do pralki i suszarki idealnie pasują do pralni?

Zamontuj stojaki na pranie pod pralką i suszarką. Dodaj trochę miejsca do przechowywania w pionie do pralni bez dodatkowej przestrzeni na podłodze. Jest miejsce na dodanie cokołów, aby uzyskać odpowiednią i otwartą przestrzeń nad jednostkami. Poniżej kilka powodów, dla których postumenty pod pralkę idealnie pasują do pralni.

  • Mała przestrzeń

    Cokoły na pranie nie wymagają dodatkowego metrażu z planu. Wystarczy zainstalować je pod suszarką i pralką.

  • Podkładka ładowana od przodu

Cokoły podnoszą pralkę i suszarkę ładowaną od przodu z jednej strony na drugą o szesnaście cali. W ten sposób obiecuje to łatwy dostęp podczas ładowania, przenoszenia i zdejmowania ubrań.

  • Pozbądź się bałaganu

Zachowaj małe przedmioty, takie jak prześcieradła do suszarki, detergenty do prania itp. zmiękczacz do tkanin schowany w cokole i zorganizowany. Twoja suszarka i pralka są zadbane. Pomocne może być poznanie najlepszej kompaktowej pralki i suszarki.

Jakie korzyści mogą przynieść cokoły do ​​pralki i suszarki?

Poniżej przedstawiamy więcej korzyści, jakie mogą przynieść podstawki pod pralkę i suszarkę.

#1. Nowa przestrzeń do przechowywania

Jedną z zalet cokołów jest to, że zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania na rutynowe pranie. Nie ma potrzeby, aby postument był solidnie wykonany, tylko umieść suszarkę lub pralkę wyżej. Większość cokołów służy jako szuflady do przechowywania. Szuflady wysuwają się, podczas gdy możesz załadować do nich pranie, artykuły i prześcieradła do suszarki. Rzeczywiście, cokoły są doskonałą opcją, gdy nie ma wystarczająco dużo miejsca.

#2. Dodanie minipodkładki

Schowek pod cokołami umożliwia dodanie mini myjki, która jest częścią nowej technologii. Chociaż może to trochę kosztować, nadal jest to inteligentny wybór, jeśli więcej prać przy pełnym załadunku, na przykład pomysł minipralki, gdy dodasz kilka rzeczy, takich jak ściereczki do naczyń i ręczniki.

Mini pralka to wspaniała i inteligentna opcja, jeśli oddzielisz biel i kolory.

Umieść trochę bieli pod spodem, podczas gdy kolory są na wierzchu. Mini pralka doskonale nadaje się do użytku rodzinnego, jeśli jest dużo rzeczy do prania i jeśli chcesz być na bieżąco z sytuacjami związanymi z praniem. Nie ma potrzeby odwracania się i sprawdzania, czy w całej pralni nie ma brudnych ubrań. Dodatkowo pralka wykorzystuje przestrzeń, o której nie pomyślałeś, jeśli będziesz dodawać cokół do pralki. Proponuję przeczytać o tym, jak zainstalować pralkę i suszarkę z możliwością układania w stos.

#3. Zaoszczędź na bólu pleców

Postumenty pod pralkę i suszarkę oszczędzają ból pleców, którego często doświadczasz podczas prania ubrań. Ten ból pojawia się od pochylania się pod tak niezgrabnymi kątami. Nie musisz się martwić, jeśli pochylisz się tak bardzo, że pomoże to uniknąć obciążenia pleców. Unikaj odczuwania bólu pleców i unikaj tak dużego zginania.

#4. Jest wygodniejszy

Umiejscowienie podstawy pod podkładką ładowaną od przodu znajduje się blisko ziemi. Nie będziesz musiał schylać się pod tak niewygodnym kątem tylko po to, aby włożyć pranie do pralki i na zewnątrz. Cokół wystarczy, jeśli się czegoś złapiesz i szybko zrobisz pranie.

To okładka!

Teraz dowiesz się, co to są postumenty pod pralkę i suszarkę, które służą jako podstawka pod nimi, dzięki czemu możesz łatwo załadować & rozładować przedmioty. Co więcej, mają szufladę, która zapewnia dużo miejsca na rzeczy do prania i detergent. I mają do zaoferowania znaczące korzyści, które sprawiają, że doceniasz je bardziej! Możesz również przeczytać, jak mogę zresetować pralkę. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu!