Jaki kolor pasuje do różowego złota na wesele

Jeśli chcesz wiedzieć, jaki kolor pasuje do różowego złota na ślub, rozważ paletę skomponowaną z czerwieni i błękitów. Nauczymy Cię również, jak ozdobić tym kolorem, jeśli jest to wybrany przez Ciebie motyw ślubu.

Skoro o tym mowa, przejrzyj nasze blogi, aby znaleźć inne wskazówki dotyczące dekoracji ślubnych. Na przykład możesz chcieć dowiedzieć się, jak ozdobić ślubny łuk tkaniną.

Jaki kolor pasuje do różowego złota na wesele

Jakie kolory pasują do różowego złota na wesele?

Białe i pastelowe róże

Niektóre przykłady łatwych kolorów do różowego złota na wesele to pastelowe odcienie różu lub różu. Możesz również dodać biel, aby dodać trochę kontrastu i zapobiec bardzo monochromatycznemu motywowi ślubnemu.

To, co jest fantastyczne w przypadku różnych odcieni różu i podkreślania dekoracji bielą, jeśli motywem jest różowe złoto, polega na tym, że wyglądają na mieszane, ale nie są zbyt podobne. Możesz zastosować ten schemat kolorów na zaproszeniach ślubnych, menu lub pudełkach na prezenty, ponieważ przyciągają wzrok.

Innym przykładem, w którym białe i pastelowe róże dobrze komponują się z różowym złotem, jest stylizacja przyjęcia weselnego. Na wesele w kolorze różowego złota twoje druhny mogą nosić różowe sukienki, a niektóre akcesoria, które możesz rozważyć, to pastelowe róże lub białe.

Niebieski, fioletowy i bordowy

Dla par, które chcą trochę odwagi na weselu w kolorze różowego złota, rozważ paletę składającą się z niebieskiego, fioletowego i bordowego. Zwróć uwagę na odcienie tych kolorów, ponieważ nadal nie chcesz bardzo ostrego kontrastu z różowym złotem.

Fantastycznym przykładem, gdzie ta paleta może się sprawdzić, są kwiaty ślubne. Na weselu można zobaczyć różne kwiaty, takie jak bukiet ślubny, gorsety, butonierki i inne dekoracje florystyczne.

Z różowym złotem jako głównym motywem kompozycji kwiatowych, twoja kwiaciarnia może dodać elementy w kolorze bordowym, niebieskim lub fioletowym. A jeśli zdecydujesz, kto dostanie kwiaty na weselu, rozważ poproszenie ich o pokazanie swojej osobowości w aranżacjach.

Metaliczne

Samo różowe złoto jest wyrazistym kolorem, więc zestawienie go z przyciągającymi wzrok odcieniami, takimi jak metaliczne, może być onieśmielające. Jednak paleta z metalikami w połączeniu z różowym złotem byłaby elegancka i przyjemna, zwłaszcza na ważne wydarzenie, takie jak ślub.

Więc jakie metaliczne kolory możesz połączyć z różowym złotem na wesele? Rozważ srebro i złoto jako detale i akcenty na twoich ślubnych przedmiotach z różowego złota.

Być może karty są w kolorze różowego złota; następnie możesz wytłoczyć napisy w kolorze złotym. Z drugiej strony srebro byłoby wspaniałym akcentem kolorystycznym na tle różowego złota w dodatkach i detalach dekoracji.

Jaki jest dopełniający się kolor różowego złota?

Dopełniający kolor różowego złota jest szary, biorąc pod uwagę, że ten kolor jest przeciwieństwem różowego złota na kole kolorów. Jednak inne odniesienia wymieniają niektóre odcienie zieleni jako uzupełniający kolor różowego złota.

Mając to na uwadze, dekorator może połączyć różowe złoto z jego dopełniającym kolorem, aby stworzyć ekscytujący kontrast. Ale na wesela musisz uważać, bawiąc się kombinacjami kolorów, zwłaszcza jeśli para chce czegoś eleganckiego lub półtradycyjnego.

Jakie kolory pasują do różowego złota?

Ogólnie rzecz biorąc, można oczekiwać, że różowe złoto będzie dobrze komponowało się z bielą i pokrewnymi kolorami, takimi jak krem. Możesz również stworzyć paletę skomponowaną z delikatnych różów z kilkoma niebiesko-zielonymi odcieniami dla zainteresowania.

Te pomysły na palety byłyby idealne na wesela, ponieważ nie będą wyglądać tandetnie ani nie na miejscu na taką okazję. Ale z drugiej strony coraz więcej ślubów łamie tradycje, więc państwo młodzi będą mieli ostatnie słowo z kolorami, które chcieliby na swój ślub.

Czy różowe złoto wygląda dobrze z burgundem?

O ile to prawda, że ​​delikatne odcienie i pastelowe róże tworzą klasyczne zestawienia z różowym złotem, o tyle burgund to kolejny kolor, który można rozważyć w połączeniu z i tak już odważnym różowym złotem. Nie daj się zastraszyć ciemnością burgunda, ponieważ będzie dobrze komponować się z różowym złotem.

Połączenie tych dwóch jest szczególnie idealne na jesienne wesele. Użyj burgunda jako koloru akcentującego na weselu, ze złotem i różowym złotem jako głównym motywem.

Czy różowe złoto i czerwień idą w parze?

Nie wszystkie odcienie czerwieni pasują do różowego złota. Na przykład jasne czerwienie wyglądają nie na miejscu, jeśli motywem przewodnim jest różowe złoto, ponieważ są zbyt różne.

Natomiast odmiana czerwieni, taka jak burgund czy wino, będzie znakomicie komponowała się z różowym złotem. Jeśli chcesz dodać ciemny kolor za pomocą różowej palety do różowego złota, rozważ ciemne czerwienie, takie jak burgund.

Czy złoto i różowe złoto idą w parze?

Ze względu na miedziany odcień występujący w złocie i różowym złocie, te dwa kolory będą razem wyglądać fantastycznie. Ale oczywiście dodasz inne kontrastujące odcienie, takie jak srebro, aby wygląd nie był zbyt monochromatyczny.

Możesz również dodać trochę bieli do palety, aby dodać trochę różnicy w odcieniach metalicznych. Lub, jeśli chcesz czegoś innego ze złotem i różowym złotem, użyj neutralnych kolorów i chłodnych pasteli z tymi dwoma.

Wniosek

I to wszystko! Dowiedzieliśmy się, jaki kolor pasuje do różowego złota na wesele, co ujawnia ekscytujące palety do wypróbowania.

Pastelowe odcienie różu, bieli, metaliki, a nawet ciekawe kolory, takie jak burgund, błękit, zieleń czy fiolet, można łączyć z różowym złotem. Na wesela możesz włączyć te kolory jako detale w stosunku do różowego złota.

Mamy nadzieję, że dało ci to inspiracje kolorystyczne; zostaw nam pytanie, jeśli je masz.