Jaki jest najlepszy materac firmowy na rynku: Top 5?

Ciekawi, jaki jest najlepszy materac twardy na rynku, mogą sprawdzić te pięć marek. Ponadto artykuł ten oferuje wybór twardych łóżek, które będą idealne dla osób, które potrzebują sztywniejszej powierzchni do spania. Niektóre z nich można nawet odwrócić, aby dać ci inną opcję.

Czy jednak wiesz, jaki jest najwygodniejszy materac, jaki możesz kupić? Pamiętaj, że twardość materaca nie jest jedynym czynnikiem decydującym o komforcie. Nie wystarczy, że znasz odpowiedź na najlepszą markę materacy twardych, ale musisz również zrozumieć, czy twarde łóżko jest dla Ciebie.

Jaki jest najlepszy materac firmowy na rynku: Top 5?

Który materac firmy jest najlepszy do kupienia?

Materac z desek

Według Planka ich materac Plank to najtwardszy, najbardziej płaski i najzdrowszy sposób na spanie. Jeśli znasz skalę twardości materaca, to łóżko ma ocenę od 7,5 do 9, więc wiesz, że jest nawet twardsze niż typowy twardy materac dostępny na rynku. Co więcej, to, co sprawia, że ​​materac Plank jest najlepszym najtwardszym materacem na rynku, to to, że można go obrócić, dzięki czemu uzyskasz idealne wyczucie dla swojego typu ciała i pozycji do spania.

Z jednej strony otrzymujesz pikowaną warstwę o grubości 0,75 cala bez strychu, dzięki czemu jest to wyjątkowo mocne wrażenia. Z drugiej strony, Plank ma 1,5-calową pikowaną warstwę z odrobiną loftu dla czegoś mocnego, ale szwy typu fastryg dodają tekstury. A jeśli potrzebujesz więcej przekonywania, producentem materaca Plank jest pościel Brooklyn!

Materac Helix Dawn Luxe

Osoby śpiące na brzuchu i niektóre osoby śpiące na plecach będą czuły się bardziej podparte, śpiąc na solidnym łóżku. A dla tych, którzy chcą materaca, który nie daje się poddawać, mogą rozważyć Helix Dawn Luxe firmy Helix. Ma mocne warstwy wierzchnie, ale dzięki strefowemu podparciu odcinka lędźwiowego i piance Helix Dynamic nie stracisz konturowania.

W warstwie komfortu materaca Helix Dawn Luxe zastosowano żel Visco, więc wiesz, że twardość nadal zapewnia pewną amortyzację. Z drugiej strony warstwa wspierająca ma wyższy IFD, dzięki czemu nie doświadczysz ugięcia i skutecznie utrzymasz neutralną postawę. Aby dowiedzieć się więcej o działaniu IFD w łóżkach piankowych, przeczytaj ten przewodnik po materacach IFD.

Materac Miś

Kolejnym twardym materacem, który będzie idealny dla osób śpiących na plecach, jest materac Original Bear. Ma ocenę twardości 7,1, a marka opisuje je jako łóżko z solidnym rdzeniem podtrzymującym i pewną miękkością u góry, aby było średnio twarde. A co najważniejsze, materac Original Bear nie ma okresu docierania.

Jeśli chodzi o inne cechy, o których warto wspomnieć, materac Bear jest w 100% wyprodukowany w Ameryce i jest certyfikowany jako czysty i nietoksyczny. Dzięki temu piankowemu łóżku nie odczujesz również zatrzymywania ciepła, ponieważ Bear wykorzystuje grafitową żelową piankę z pamięcią kształtu, konstrukcję o otwartych komórkach i oddychającą osłonę. A dla tych, którzy mają ograniczony budżet, możesz kupić materac Original Bear w rozmiarze queen za jedyne 1000 USD.

Tempur ProAdapt

Jeśli chodzi o zmniejszanie ucisku, materace Tempurpedic z łatwością znajdują się na szczycie listy. A jeśli chcesz mieć twarde łóżko Tempur, możesz rozważyć łóżko Tempur ProAdapt w twardej oprawie z oceną 7 w skali twardości. Ponadto wykorzystuje materiał marki APR, który oferuje zaawansowaną moc łagodzenia nacisku, aby powstrzymać bóle i bóle.

W ProAdapt najlepiej będą się czuły osoby, które śpią na brzuchu lub osoby cięższe. Nie dopasuje się i da ci poczucie bycia połkniętym przez łóżko. A jeśli zarówno ty, jak i twój partner jesteście kompatybilni z twardymi łóżkami, nie doświadczycie również denerwującego przenoszenia ruchu z Tempur ProAdapt.

Materac hybrydowy Layla

Możesz chcieć mieć twardy materac, ale nie rezygnując z możliwości, że będziesz czuć się komfortowo na miękkim łóżku. W takim przypadku wypróbuj materac hybrydowy Layla, składane łóżko, które jest miękkie i twarde. Jedna strona ma ocenę 4, a druga 7 w skali jędrności, więc otrzymujesz to, co najlepsze z obu światów.

Kolejną cechą, którą warto docenić w tym hybrydowym modelu od Layla, jest możliwość używania go na regulowanej podstawie. Jego system cewek może wytrzymać zapotrzebowanie na elastyczną podstawę, dzięki czemu możesz uzyskać pożądany kąt podczas spania na twardej powierzchni. Miedź w tym materacu pomaga nawet w regulacji temperatury i właściwościach przeciwdrobnoustrojowych.

Jaki materac jest najbardziej twardy?

Najtwardszym materacem jest dowolny model oceniany od 8 do 10 w skali twardości. Niektóre marki również uważają 7 za twardą, ale inne nazywają ją średnio twardą. Te twarde łóżka są odpowiednie dla osób śpiących na plecach, śpiących na brzuchu i ciężkich, aby uniknąć zbyt głębokiego zapadania się, co wpływa na kręgosłup.

Który materac jest najlepszy?

Na powyższej liście najtwardszym łóżkiem na rynku, które nadal będzie wygodne w użytkowaniu, jest materac Plank. Sprawdź jednak, czy ta ocena jest idealna dla Twojego typu sylwetki i pozycji do spania. Na przykład osoby o wadze poniżej 130 funtów lub śpiące na boku lepiej śpią na średnich lub miękkich łóżkach, które zapewniają wygodę i wsparcie.

Wniosek

I to wszystko! Podsumowując, jaki jest najlepszy twardy materac na rynku, możesz wypróbować marki: Plank, Helix, Bear, Tempur i Layla. Łóżka te mają ocenę od 7 do 9, a niektóre z nich można nawet obrócić, jeśli chcesz czegoś delikatniejszego.

Mamy nadzieję, że dzięki tej liście wiele się nauczyłeś. Daj nam znać, jeśli masz więcej pytań poniżej.