Jaka jest najlepsza przenośna suszarka? 3 najlepsze suszarki!

Zastanawiasz się, jaka jest najlepsza przenośna suszarka? Przestań się zastanawiać i jesteś we właściwym miejscu. Przenośna suszarka bębnowa 120 V, kompaktowa przenośna suszarka bębnowa 240 V i wirówki to najlepsze przenośne suszarki do efektywnego suszenia ubrań.

Tradycyjne, masywne suszarki o napięciu 240 V wymagają dedykowanego dużego pomieszczenia i przepływu powietrza, co nie zawsze jest dostępne. Kompaktowe mieszkania, kampery, przyczepy mieszkalne, małe domki i inne przestrzenie mieszkalne czasami nie mają miejsca i niezbędnych połączeń, aby pomieścić pełnowymiarową suszarkę.

Jaka jest najlepsza przenośna suszarka? 3 najlepsze suszarki!

Co więcej, jeśli masz dużą rodzinę, która produkuje wiele brudnych ubrań i nie masz miejsca na dodanie suszarki o napięciu 240 V, te suszarki mogą stanowić uzupełnienie suszarki pełnowymiarowej. To tylko mały przegląd i musisz czytać dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Co robi suszarka?

Suszarki zmniejszają zawartość wilgoci w ubraniach po praniu w pralce. Chociaż ubrania mogą wysychać samoistnie, korzystanie z suszarki ma wiele zalet. Odzież suszona w suszarce jest bardziej „gładsza” niż odzież suszona organicznie. Pomaga również w usuwaniu kłaczków powstałych podczas prania.

3 najlepsze przenośne suszarki

W tym artykule omówimy trzy najlepsze przenośne suszarki, aby pomóc Ci dowiedzieć się, jaka jest najlepsza przenośna suszarka, więc bez zbędnych ceregieli zacznijmy czytać więcej.

#1. Przenośna suszarka bębnowa 120 V

To byłyby małe suszarki bębnowe do odzieży. Wszystko spada, gdy ubranie zsuwa się z żeber na ścianie bębna suszarki. Ta akcja opadania pomaga w „potrząsaniu” i przewracaniu prania, aby zapewnić dostęp do dużej powierzchni każdego elementu odzieży dla ciepłego powietrza w suszarce, jak to tylko możliwe. Suszarki bębnowe to kompleksowa usługa zamiast wirówek, które tylko częściowo suszą odzież. Niektóre wersje można umieścić na ścianie, aby zaoszczędzić miejsce na podłodze. Można je podłączyć do dowolnego gniazdka elektrycznego w domu, co daje dużą swobodę.

#2. Kompaktowa przenośna suszarka bębnowa 240 V

Jeśli masz gniazdko 240 V, ale nie masz wystarczająco dużo miejsca na obszerną suszarkę, te małe suszarki są jednymi z najbardziej energooszczędnych. Duża masa 240-woltowych małych suszarek była bezwentylatorowa, w tym pompy kondensacyjne i grzewcze. Pompy grzewcze są najbardziej energooszczędne, ale suszarki kondensacyjne są tańsze. Suszarki te mają szerokość 24′′ i wymagają jedynie podłączenia 240-woltowego. Suszarki kondensacyjne są znacznie bardziej ekonomiczne niż suszarki wentylowane, ale odprowadzają więcej niewiarygodnego ciepła do domu niż systemy suszenia z pompą ciepła.

Suszarki z pompą grzewczą efektywnie wykorzystują ciepłe powietrze, uwalniając niewiele gorącego powietrza do domu. Suszarki bezwentylatorowe suszą się dłużej niż suszarki wentylowane, zużywając połowę energii. Gdy gniazdko 240 V nie jest dostępne lub nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić suszarkę 240 V, suszarki bębnowe 120 V są świetną alternatywą. Suszarki 120 V mają różne wymiary, w tym te, które są na tyle małe, że można je ustawić na blacie.

#3. Suszarka do ubrań

Suszarki wirówkowe wykorzystują siłę odśrodkową do odparowania wilgoci i dociskania odzieży do ścianki bębna suszarki. Zaraz po zakończeniu cyklu prania w ten sposób pralki odprowadzają wodę z prania. Ponieważ ta metoda suszenia nie eliminuje 100% wilgoci, będziesz musiał zostawić ubranie, aby zakończyć proces suszenia. Takie suszarki znacznie skracają czas suszenia odzieży.

Będą one używane z ręczną i przenośną pralką elektryczną, która nie ma cyklu wirowania. Błystka szybko się kręci i eliminuje 80 procent wody z odzieży. Konieczny jest dłuższy czas schnięcia. Na koniec większość ludzi suszy ubrania. Skraca czas do zakończenia procesu suszenia poprzez obracanie go. Być może zainteresuje Cię również informacja o tym, że suszarka nie wiruje.

Co należy wziąć pod uwagę podczas podłączania przenośnej suszarki do ubrań?

Rozumiemy, gdzie chcesz umieścić suszarkę i jaki model suszarki możesz użyć, w oparciu o przyłącza hydrauliczne i elektryczne. Suszarki bębnowe 120 V większość takich suszarek wymaga tylko konwencjonalnego 3-bolcowego gniazda, ponieważ wąż wentylacyjny może być podłączony do wewnętrzny odpowietrznik osuszacza. Nie są one dostępne ze skraplaczem i pompą grzewczą. Będziesz potrzebować wewnętrznego odpowietrznika suszarki, jeśli chcesz obejść się bez odpowietrznika o takiej konstrukcji.

Oczywiście możesz użyć przyłącza wentylacyjnego lub być pomysłowym i wentylować przez okno, jeśli je posiadasz. Kompaktowe suszarki bębnowe 240 V stanowią praktycznie wszystkie małe suszarki 240 V. Znalezienie małej suszarki ze zwykłym otworem wentylacyjnym suszarki jest trudne.

Z drugiej strony pompy ciepła są najbardziej oszczędne paliwowo i zwracają najmniejszą ilość ciepła do domu. Takie suszarki wymagają po prostu gniazdka 240 V. Suszarki wirowe zwykle lubisz spuszczać je do wiadra i wanny, a jeśli używasz kampera, możesz również pozostawić je odsączone na podłogę. Po wypłukaniu i wysuszeniu w praniu nie może pozostać dużo mydła. Podłącza się je do typowego gniazdka 120 V.

To okładka!

Cieszymy się, że wiesz, jaka jest najlepsza przenośna suszarka. Te trzy są najlepszymi kategoriami przenośnych suszarek; wszystko to jest opłacalne i działa lepiej niż wiele innych suszarek. Podczas instalacji tych suszarek należy wziąć pod uwagę powyższe rzeczy. Dziękuję, przyjaciele, za przeczytanie tego artykułu do końca. Możesz również przeczytać o tym, jak zainstalować pralkę lub suszarkę z możliwością układania w stos i ile kosztuje pralka i suszarka Whirlpool Cabrio.