Jak zresetować pralkę Whirlpool? 3 niesamowite metody!

Chcesz dowiedzieć się, jak zresetować pralkę Whirlpool? Możemy to zrobić na kilka różnych sposobów. Po pierwsze, użyj panelu sterowania pralki, aby zatrzymać bieżące zadanie, jeśli jest, a następnie wyłącz je za pomocą przycisku zasilania. Następująca metoda polega na odłączeniu na chwilę pralki z gniazdka. Na koniec masz również możliwość zresetowania wyłącznika, aby odciąć zasilanie pralki.

Jeśli teraz to czytasz, prawdopodobnie interesuje Cię, jak zresetować pralkę Whirlpool. Prawdopodobnie ktoś, kogo znasz, poprosił Cię o naprawienie nieprawidłowo działającej pralki Whirlpool lub posiadasz ją i chcesz dowiedzieć się, jak rozwiązać napotkany problem.

Jak zresetować pralkę Whirlpool? 3 niesamowite metody!

Pralka mogła wyświetlić kody błędów, które uniemożliwiają normalne działanie pralki Whirlpool. Może się również zdarzyć, że drzwi pralki są nadal zamknięte, nawet jeśli cykl prania się skończył i nie możesz wyjąć ubrań. Te i wiele innych problemów i problemów można rozwiązać, jeśli pralka zostanie zresetowana. Teraz, jeśli nie masz do czynienia z takimi sytuacjami i jesteś tutaj tylko po to, aby się uczyć, nie martw się, ponieważ trafiłeś we właściwe miejsce. Omówimy resetowanie pralki Whirlpool i więcej o tym, czym ona jest. W tym artykule omówimy, czym są pralki Whirlpool i dlaczego w ogóle musimy je zresetować, a na koniec o różnych metodach resetowania pralki Whirlpool. Podkładka Whirlpool. Jeśli którykolwiek z wyżej wymienionych tematów w jakikolwiek sposób wzbudzi Twoje zainteresowanie, czytaj dalej ten artykuł do końca.

Czym są pralki Whirlpool

Przede wszystkim musimy zapoznać się z podstawami. Przyjrzyjmy się, czym są podkładki Whirlpool. Pralki Whirlpool to pralki, które firma i marka Whirlpool oferuje komercyjnie. Whirlpool Corporation oferuje gamę produktów, które koncentrują się na urządzeniach, które pomagają ludziom w praniu i pracach kuchennych.

Różne produkty, które mają, obejmują lodówki, kuchnie, piekarniki ścienne, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, kuchenki, okapy wentylacyjne, zgniatarki do śmieci, rozdrabniacze śmieci, inteligentne urządzenia kuchenne, pralki, suszarki, zestawy do prania, komercyjny sprzęt do prania, klimatyzatory, przenośne osuszacze, oczyszczacze i filtry powietrza, systemy filtracji wody, chłodnice i podgrzewacze wody oraz wiele innych.

W tym artykule skupimy się na ich podkładkach. Whirlpool Corporation oferuje cztery różne typy podkładek. Należą do nich pralki ładowane od góry, pralki ładowane od przodu, pralnie piętrowe, a także pralki i suszarki w jednym. Każdy styl ma swoje zalety i wady.

Podkładki ładowane od góry są na ogół znacznie tańsze w porównaniu z podkładkami ładowanymi od przodu. Wytrzymują też trochę dłużej i szybciej wykonują swoje cykle prania. Z drugiej strony pralki ładowane od przodu są bardziej wydajne, jeśli chodzi o wodę i energię. Mają dłuższe cykle prania, ale lepiej czyszczą i traktują ubrania. Ułożone w stosy centra pralnicze mają pralkę i suszarkę jeden na drugim, co zapewnia oszczędność miejsca. Pralki i suszarki typu „wszystko w jednym” są najbardziej wydajne w przypadku zajmowanej przestrzeni, ponieważ w przeciwieństwie do pralek ustawionych jeden na drugim, pralka i suszarka to ta sama maszyna.

Czasami pralki Whirlpool napotykają błędy, które utrudniają normalne funkcjonowanie maszyny. Czasami możemy to stwierdzić dzięki wyświetlanym kodom błędów lub temu, że nie możesz otworzyć drzwi pralki i zabrać ubrań, mimo że cykl prania się skończył, ponieważ pralka uważa, że ​​nadal nie jest zrobione z praniem. ulega zresetowaniu, wraca do stanu początkowego po pierwszym rozpakowaniu i użyciu, gdy pochodzi ze sklepu. Z tego powodu wszystkie ustawienia również powracają, jakby były zupełnie nowe. Jeśli po zresetowaniu problemy nadal występują, prawdopodobnie masz do czynienia z problemem sprzętowym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zresetować podkładkę Whirlpool, kontynuuj przewijanie.

Metody resetowania pralki Whirlpool

Na koniec omówimy różne metody resetowania pralki Whirlpool. Koniecznie przeczytaj instrukcję obsługi konkretnego urządzenia, aby zapobiec przypadkowemu uszkodzeniu pralki. Nie martw się; te metody są dość bezpieczne i nie spowodują konieczności zakupu nowej pralki.

Metoda nr 1. Korzystanie z panelu sterowania

Pierwsza metoda polega na użyciu panelu sterowania do przełączania pralki. W tym celu możesz również zapoznać się z instrukcją obsługi. Po wyłączeniu pralki można ją ponownie włączyć. Mam nadzieję, że ta pierwsza metoda działa. Jeśli tak się nie stanie, możesz przejść do następujących metod. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się, jak usunąć panel sterowania ze sportu duetu Whirlpool.

Metoda nr 2. Odłączanie pralki od gniazdka

Drugi sposób jest podobny do pierwszego, ale tym razem odetniemy prąd pralki wyjmując jej wtyczkę z gniazdka. Bądź ostrożny i upewnij się, że szpilka lub twoja ręka nie są mokre. Odczekaj kilka minut po wyciągnięciu wtyczki i podłącz ją ponownie. Masz to, zupełnie nowa pralka Whirlpool.

Metoda nr 3. Resetowanie wyłącznika

Jeśli Twoja pralka z jakiegoś powodu nie ma widocznej wtyczki lub jest trudno dostępna, możesz wypróbować tę ostatnią metodę. Musisz zresetować wyłącznik, aby odciąć zasilanie pralki. Podobnie jak w przypadku metody drugiej, odczekaj kilka minut i włącz ponownie.

To okładka!

Mam nadzieję, że na końcu tego artykułu nauczyłeś się resetować pralkę Whirlpool. Dziękuję za przeczytanie do tego punktu artykułu. Jesteś fantastyczną osobą. Ucz się nowych rzeczy. Twój czas i wysiłek są bardzo doceniane. Kliknij te linki, aby przeczytać powiązane artykuły; wiedzieć, ile kosztuje pralka i suszarka Whirlpool Cabrio i gdzie kupić przełącznik pokrywy do pralki Whirlpool.