Jak znaleźć datę na ślub: Last Minute?

Jeśli nie wiesz jeszcze, jak znaleźć datę na ślub, rozważ cztery sposoby na zrobienie last minute plus jeden. Poproszenie kogoś o towarzyszenie Ci na weselu może być zniechęcające, a także musisz znać etykietę dotyczącą przynoszenia daty ślubu, więc kontynuuj czytanie poniżej.

Ale oprócz dowiedzenia się, jak znaleźć datę ślubu, zalecamy upewnienie się, że możesz nawet przynieść ją na imprezę. Na początek przeczytaj, jak poprosić o plus jeden na weselu, aby uniknąć niezręcznych chwil.

Jak znaleźć datę na ślub: Last Minute?

Jak znaleźć randkę na wesele: przewodnik po znalezieniu plusa

Sprawdź, czy znajomy może być Twoim plusem

Najłatwiejszym sposobem na znalezienie daty ślubu jest sprawdzenie kręgu znajomych. Niekoniecznie musisz być wyłącznie romantycznie związany ze swoim plusem i lepiej zabrać ze sobą kogoś, z kim czujesz się komfortowo.

Jest też znacznie lepiej, jeśli przyjaciel, którego przyprowadzasz, jest kimś bliskim pary. Wesela, niezależnie od ich wielkości, to kameralne uroczystości, w których lepiej, aby goście rzeczywiście znali parę, a para znała swoich gości.

Po prostu wyjaśnij swojemu przyjacielowi, czy czuje się komfortowo jadąc na wesele. Chociaż możesz mieć platoniczny związek z datą ślubu, pamiętaj, że nadal jest to randka i każdy z was może zakładać określoną etykietę.

Zapytaj znajomych i rodzinę, czy mogą zaproponować datę ślubu

Inną opcją znalezienia daty ślubu, zwłaszcza last minute, jest sprawdzenie, czy Twoi znajomi lub rodzina mogą kogoś zasugerować. Chociaż możesz nie znać tej osoby osobiście, przyjaciel lub krewny może za nią poręczyć, aby nie było to tak niezręczne.

Jeśli para również zna kogoś, kto wybiera się na wesele solo, być może będą mogli was sobie przedstawić. I znowu, zapobiegnie to wszelkim dziwnym momentom dla młodej pary, ponieważ nie zabierasz nieznajomego na ich ślub.

Para może również urządzać przedślubne uroczystości i brać prysznice, więc dlaczego nie rozważyć spotkania się z innymi krewnymi i przyjaciółmi? Być może poznałeś druhnę lub drużbę i oni też szukają randki na weselu.

Znajdź chętnego znajomego

Jeśli od jakiegoś czasu flirtujesz z kimś, kogo znasz i myślisz, że jest chętny na Twój ślub, dlaczego nie rozważyć tego pytania? W dzisiejszych czasach może być trudno odczytać nasze relacje z innymi ludźmi, zwłaszcza gdy dynamika bez etykiety jest bardziej znormalizowana.

Możesz jednak również wyjaśnić, czy myślisz o umawianiu się z daną osobą. Na przykład niektóre partnerstwa nie mają etykiet, ale nadal mają wyłączność.

Niezależnie od tego, lepiej zabrać ze sobą datę ślubu, którą lubisz, ale upewnij się, że widzisz, że spotykasz się z nimi na dłuższą metę. Intymne wesela mogą być niezręczne, jeśli przyprowadzisz przypadkową osobę, a para może ich nie docenić, jeśli skończysz zerwać kilka dni później.

Chcielibyśmy również podkreślić, że zapewniasz, że na początek możesz przywieźć datę ślubu. Przeczytaj, kto dostaje plus jeden na weselu, ponieważ niektóre pary mogą nawet nie chcieć plusów na swoim weselu.

Rozważ spotkanie z kimś online

Jeśli jest to duże wesele, a para nie ma nic przeciwko, aby goście przyprowadzali kogo chcą, nie ma nic wstydliwego w wyszukiwaniu dat ślubu online. Obecnie istnieje wiele aplikacji randkowych, więc powinno być wygodne, gdziekolwiek jesteś, aby znaleźć plus jeden.

Oczywiście, proszenie kogoś z aplikacji randkowej o podanie daty ślubu może wydawać się zbyt intensywne. Może się wydawać, że spieszysz się, aby spotkać się z przyjaciółmi lub krewnymi.

Jednak jest wielu ludzi o otwartych umysłach, a jasne przekazywanie swoich intencji powinno unikać nieporozumień. Na przykład możesz spotkać kogoś wystarczająco wyluzowanego, aby być weselem plus jeden bez poczucia, że ​​przyspieszasz związek.

Z jakim wyprzedzeniem należy zapytać o randkę na wesele?

Możesz poprosić kogoś, aby był Twoją datą ślubu, gdy otrzymasz zaproszenie na ślub, które wskazuje plus jeden. W ten sposób możesz wcześniej wysłać odpowiedź do pary, która może uwzględnić Twoją datę w liczbie gości.

Nie będzie miło kazać parze czekać zbyt długo na twoją odpowiedź. Pamiętaj, że planowanie wesela wymaga pełnej listy gości dla każdego dostawcy i będzie denerwujące, jeśli ktoś losowo doda lub wyjdzie z listy.

Czy spodziewana jest randka na wesele?

Nie oczekuje się, że przyniesie datę ślubu, ale pary często pozwalają na plus-one dla swoich samotnych gości. Jednak nie zakładaj, że możesz po prostu dostać każdego, ponieważ są kameralne wesela, które docenią tylko osoby zaproszone.

Co robisz, jeśli nie masz daty ślubu?

Jest całkowicie w porządku, aby nie mieć daty ślubu, ponieważ wesela mają uczcić parę, a nie okazję do zjedzenia z kimś darmowego posiłku. Możesz też po prostu wykorzystać ten czas, aby spotkać się z innymi gośćmi lub spotkać się z przyjaciółmi z rodziną.

Wniosek

I to wszystko! Właśnie dowiedzieliśmy się, jak znaleźć datę na wesele: sprawdzać u znajomych, poprosić kogoś o umówienie się, przynieść potencjalną randkę lub wypróbować aplikację randkową.

Należy jednak położyć nacisk na zapewnienie w pierwszej kolejności, czy spodziewane są plusy. Co więcej, zawsze lepiej jest przyprowadzić kogoś, kogo zna para, zwłaszcza jeśli jest to intymny ślub.