Pomysły na prezenty ślubne, gdy nie uczęszczają: 6 świetnych pomysłów

Ci, którzy chcą pomysłów na prezent ślubny, gdy nie biorą udziału, mogą rozważyć sześć fantastycznych przedmiotów, które para z pewnością doceni. Ponieważ jednak nie możesz uczestniczyć w ich wielkim dniu, poszukiwanie najlepszego prezentu ślubnego może być przytłaczające.

Dlatego potrzebujesz przemyślanych pomysłów na prezent ślubny, a nie czegoś, z czego mogą nawet nie korzystać. A jeśli nie masz pewności, oto także, kiedy wysłać prezent ślubny.

Pomysły na prezenty ślubne

6 najlepszych pomysłów na prezent ślubny, gdy nie uczestniczysz

Przede wszystkim sprawdź rejestr ślubów pary pod kątem propozycji prezentów małżeńskich. Jest to szczególnie przydatne dla gości, którzy nie są tak blisko Pary Młodej i nie mogą uczestniczyć w weselu.

W przeciwnym razie te prezenty ślubne zawsze będą pomocne dla nowożeńców. Możesz również dać prezent pieniężny, jeśli uważasz, że te przedmioty nie pasują osobiście do pary.

Spersonalizowane szaty

Jeśli nie możesz uczestniczyć w weselu, być może możesz dać parze spersonalizowane szaty jako prezent. Możesz je wyhaftować z imionami młodej pary lub jako Pan i Pani.

Możesz również użyć motywu ślubnego jako wskazówki, jaki projekt szaty dać. Szlafroki można wykorzystać do sesji zdjęciowej przygotowującej do ślubu i ogólnie w domu.

Tylko upewnij się, że szaty zostały spersonalizowane na czas, aby dać prezent wcześnie. Możesz także napisać krótką, ale słodką notatkę, gdy je spakujesz.

Flety szampana

Ponieważ nie możesz być tam na toast weselny z szampanem, nadal możesz okazać swoje wsparcie parze z kieliszkami szampana jako prezentami. W zależności od budżetu i czasu możesz je spersonalizować, aby uzyskać więcej sentymentalizmu.

Para może korzystać z kieliszków szampana na weselu, a dzięki tym prezentom zapamięta Cię. Ale oczywiście musisz wysłać ten prezent ślubny wcześniej, aby para mogła przynieść flety na przyjęcie.

Flety szampańskie są idealne do wrzucenia toastu, jeśli byłeś na weselu. Możesz nawet dodać butelkę szampana, jeśli czujesz się wyjątkowo hojnie.

Zestaw do pielęgnacji

Nigdy nie możesz się pomylić, dając parze zestaw pielęgnacyjny jako prezent ślubny, jeśli nie możesz uczestniczyć w ich związku. Rozważ jednak wybór każdego elementu do zestawu, aby był bardziej przemyślany.

Dołącz produkty do pielęgnacji skóry i spa, których mogą użyć, aby zrelaksować się rano przed ślubem. Ale oczywiście upewnij się, że nie dajesz przedmiotów, których mogą nie potrzebować.

Książki przysięgi

Państwo młodzi z pewnością docenią książeczki przysięgi jako prezent na najlepszą pamiątkę. Możesz je wykonać samodzielnie lub dostosować.

Co więcej, z pewnością zostanie wykorzystana księga ślubów i nie jest to przedmiot, o którego zakupie zwykle myśli panna młoda lub pan młody. W końcu najlepszy prezent to coś, czego odbiorca będzie chciał, ale zwykle nie myśli o zakupie dla siebie.

Subskrypcje członkostwa

Obecnie trendem jest wręczanie prezentów abonamentowych. Fantastyczne w przypadku tego pomysłu na prezent jest to, że są one trwalsze i bardziej osobiste, dlatego możesz spróbować rozdać parze młodej oddzielne pudełka z subskrypcją.

Możesz zapisać się na subskrypcję na dostawę kwiatów, comiesięczną kawę, wino lub owoce. Ponieważ planowanie ślubu może być stresujące, istnieją nawet abonamenty na samoobsługę, które można łatwo znaleźć w Internecie.

Oczywiście nie zapomnij napisać krótkiej, ale słodkiej notatki, dlaczego wybrałeś te prezenty dla Pary Młodej. Ale wtedy nie musisz wyjaśniać, dlaczego nie możesz wziąć udziału w ich ślubie.

Bony upominkowe

Jeśli członkostwo byłoby dla ciebie zbyt drogie, rozważ wręczenie bonów podarunkowych dla pary, jeśli nie możesz uczestniczyć w ich ślubie. Mogli nawet umieścić to, co wolą, w rejestrze ślubów.

W przeciwnym razie niektóre zabawne pomysły na prezenty dla par mogą pochodzić z Blue Apron, Amazon, Sephora, Etsy, Starbucks, a nawet Charity Choice. Mogą wybrać, co chcą, a to eliminuje stres związany z wyborem konkretnego przedmiotu.

Istnieją nawet karty podarunkowe MaidPro, jeśli uważasz, że mogą skorzystać z usługi sprzątania domu, aby mieć czas na relaks po ślubie. Jeśli jesteś blisko pary, powinno być łatwo wiedzieć, jakiego bonu podarunkowego chcą.

Ile dasz na prezent ślubny, jeśli nie uczestniczysz?

Jeśli nie uczestniczysz w weselu, idealna kwota prezentu ślubnego, jaką możesz dać, wynosi od 50 do 100 USD. Oceń swoją bliskość z parą lub jeśli czujesz się niekomfortowo z dawaniem pieniędzy, wypróbuj powyższą listę.

Oto kilka pomysłów na prezent ślubny dla pary, która już mieszka razem. Niektóre pary mogły zdecydować się na wspólne mieszkanie nawet podczas randek i może być trudno wymyślić, co dać im na ślub.

Czy dajesz prezent ślubny, jeśli nie uczestniczysz?

Prezenty powinny być dobrowolne, a jeśli nie możesz wziąć w nim udziału, to Twój wybór należy do wręczenia prezentu ślubnego. Ale oczywiście, jeśli jesteś bliskim przyjacielem lub rodziną, wystarczy podarować parze prezent.

Możesz zabrać go pod prysznic lub w dowolnym momencie przed ślubem.

Wniosek

I to wszystko! Aby podsumować pomysły na prezent ślubny, gdy nie uczestniczysz, wypróbuj spersonalizowane szaty, kieliszki do szampana, zestaw pielęgnacyjny, książeczki ślubów, subskrypcje lub bony upominkowe.

Poinformuj parę, że nie możesz uczestniczyć w ich ślubie. Możesz również przeczytać, jak odrzucić zaproszenie na ślub.