Jak złamać poduszkę Tempurpedic

Możesz szybko nauczyć się łamać poduszkę Tempurpedic, jeśli wiesz, co robić po jej przybyciu i jak prawidłowo ją pielęgnować. Mimo że produkty Tempur-Pedic, takie jak poduszki pod szyję, są używane przez wielu jako wsparcie, powinny być wystarczająco miękkie, aby zapewnić komfort. Najlepszą jakość poduszki Tempurpedic można cieszyć się dopiero po okresie jej docierania.

Co więcej, ten okres docierania jest konieczny, aby pomóc otworzyć strukturę poduszki. Oznacza to, że poduszka szybko dostosuje się do zmian wagi i temperatury o wiele łatwiej niż wtedy, gdy nie rozbijesz poduszki. W tym artykule omówimy również zmiękczanie poduszki Tempurpedic, aby uzyskać bardziej spersonalizowany wygląd Twojej części.

Co zrobić z poduszką Tempurpedic: okres docierania

Po przylocie

Poduszki Tempur-Pedic mogą początkowo wydawać się inne i jędrne, ale to normalne. Z biegiem czasu poduszka dostosuje się do Twojej wagi i temperatury, a Ty poczujesz się bardziej naturalnie. Zanim poduszka stanie się bardziej naturalna, nastąpi tak zwany okres docierania, ważne jest, aby wiedzieć, jakie praktyki należy wykonywać w tym czasie.

W tym miejscu komórki Tempur Twojej poduszki otwierają się, dostosowując się do zmian wagi i temperatury użytkownika. Dobra wiadomość jest po okresie włamania; Twoja poduszka powinna zachować swój kształt przez wiele lat. Jednak po dostarczeniu poduszki należy spodziewać się lekkiego zapachu, który może wydawać się mocniejszy, szczególnie w pomieszczeniach o temperaturze 65 ° F i niższej.

Okres docierania

Jak więc złamać poduszkę Tempurpedic? Konsekwentne używanie poduszki powinno pomóc otworzyć się komórkom preparatu Tempur. Od czasu do czasu siadaj lub opieraj się o nią, a także możesz toczyć i rozwijać poduszkę z jednego końca na drugi. Te ruchy i ciśnienie powinny otworzyć wszystkie ogniwa Tempur, zwłaszcza te, które pozostały zamknięte po wyprodukowaniu.

Aby jak najlepiej wykorzystać swoją poduszkę Tempurpedic, możesz stale wykonywać ćwiczenia polegające na jej łamaniu. Zawsze możesz użyć poduszki, aby zintensyfikować proces włamania, spędzając więcej czasu na jej używaniu. Komórki przyzwyczają się do zmian wagi i temperatury i nie musisz się martwić, że się zdeformują.

Maksymalny czas na docieranie to dwa tygodnie, a poduszka znacznie lepiej będzie reagować na wagę i temperaturę. Poczujesz większy komfort, a poduszka będzie również bardziej miękka. A ponieważ komórki się otworzyły, łagodny zapach poduszki Tempurpedic powinien zniknąć.

Zmiękczanie poduszki Tempurpedic

Kilkakrotne użycie poduszki Tempurpedic pomoże jej się odprężyć, sprawiając, że będzie bardziej miękka i bardziej responsywna. Przydatną wskazówką od producenta jest oparcie się na materiale produktu, czyli piance memory. Podobnie jak w przypadku materacy Tempur-Pedic, temperatura w pokoju również wpływa na twardość poduszki.

Jak wspomniano wcześniej, jeśli w pomieszczeniu jest chłodniej, zauważysz twardszą poduszkę. Dlatego możesz mieć bardziej miękką poduszkę, podnosząc temperaturę w pomieszczeniu lub wykorzystując ciepło ciała. Dzięki temu poduszka nie tylko zmiękczy, ale również znacznie lepiej dopasuje się do Twojego ciała.

Co to jest Tempur?

Poduszki Tempurpedic wykorzystują oryginalną piankę z pamięcią, opracowaną przez NASA o nazwie Tempur. To, co wyróżnia tę piankę z pamięcią kształtu, to mieszanka substancji opracowana przez lata testów i poparta standardami jakości i certyfikatami. Co więcej, linia poduszek Tempurpedic oferuje różne rodzaje, aby zaspokoić potrzeby każdej osoby.

Na przykład seria Classic składa się z Comfort Pillow Cloud i Traditional Tempur Pillow. Mają regulowane kształty, dzięki czemu możesz wygodnie spać z przodu, z boku lub z tyłu. Możesz również wybrać miękkie, średnie i twarde w zależności od preferencji.

Z drugiej strony Tempur-Pedic ma również gamę Ergonomic. Poduszki Original, Millennium, Symphony i Ombracio mają unikalne kształty, które łagodzą dyskomfort w niektórych obszarach ciała. W ten sposób możesz uniknąć bólu ciała i łatwo wspierać wybrane obszary ciała.

Dbanie o poduszki Tempurpedic

Firma zaleca również odpowiednią pielęgnację swoich poduszek, aby zachować ich jak najlepszą jakość. Na przykład nigdy nie używaj poduszki z podkładką grzewczą. Pamiętaj, że materiał jest wrażliwy na temperaturę, a wysoka temperatura może uszkodzić jego właściwości.

Jeśli chcesz wyczyścić poduszkę, zdejmij poszewkę i zwiń i rozwiń poduszkę w obu kierunkach. Dzięki temu będzie świeża i wchłonie świeże powietrze, ponieważ nie zaleca się prania Tempuru. Na pokrowcu natomiast znajdują się metki z instrukcją prania.

Umyj poszewkę w niskiej temperaturze i wybierz chłodzenie w suszarce. Jednak nigdy nie używaj chloru ani żrących chemikaliów i lepiej suszyć produkty na powietrzu, chyba że konieczne jest suszenie maszynowe.

Wniosek

Poduszki Tempurpedic wyróżniają się na rynku pianką z pamięcią opracowaną przez NASA. Jednak ważne jest, aby wiedzieć, jak włamać się do poduszki Tempurpedic, aby pomóc komórkom otworzyć się. W ten sposób znacznie łatwiej dostosuje się do wagi i temperatury oraz zapewni Ci optymalny komfort.

Aby ją rozbić, zwiń i rozwiń poduszkę jak śpiwór. Nie bój się używać go regularnie, aby przyzwyczaić się do zmian ciśnienia i temperatury. W rezultacie uzyskasz miękką, ale wspierającą strukturę, a także uwolnisz chemiczny zapach.

Jednak nigdy nie myj materiału Tempur. Zamiast tego zwiń go i rozwiń, aby był świeży powietrzem i umyj pokrowiec łagodnym środkiem czyszczącym. Wysusz produkt na powietrzu i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami, aby utrzymać go w jak najlepszym stanie.