Jak zdjąć sierść psa z kołdry w suszarce? 12 najlepszych sposobów!

Zastanawiasz się, jak usunąć sierść psa z kołdry w suszarce? Udaj się do usunięcia sierści psa w kołdrze za pomocą wałka do kłaczków, gumowej rękawiczki, odkurzacza, gąbki i szczotki.

W rzeczywistości czyszczenie kołdry pozostaje obowiązkiem, który może się pogorszyć, jeśli tego nie zrobisz. Nie wolno się poddawać, ale rzucać kołdrę razem z innymi, inaczej włosy przesuną się na inne ładunki, gdy dotrą do rur.

Jak zdjąć sierść psa z kołdry w suszarce? 12 najlepszych sposobów!

Ale wrzuć owłosione tkaniny do suszarki przed ich praniem, a robienie tego jest obowiązkowe; wyrzuć ostatnią sierść psa, ale upewnij się, że suszarka wytraca większość włosów z powierzchni tkaniny; czytaj dalej, ponieważ to tylko przegląd!

Sposoby usuwania sierści psa z kołdry w suszarce

Poniżej znajdują się sposoby na zastanowienie się, jak usunąć sierść psa z kołdry w suszarce.

#1. Wałek do kłaczków

Ten typ jest dostarczany z lepką kartką papieru, która zwykle się odkleja i nadaje się do odzieży, ponieważ działa cudownie na sierść psa utkniętą w kołdrze w suszarce, więc pocieraj wałkiem kłaczki po pościeli. Usuń futro i zastąp taśmę pakunkową rolką do owinięcia wokół dłoni, ponieważ jest lepka z jednej strony i służy do tego samego celu.

#2. Odkurzanie

Wstrząśnij najpierw kołdrą, aby uwolnić dużo włosów lub odkurz prześcieradła za pomocą nasadki ze szczoteczką; wytrzyj gąbką, aby upewnić się, że kołdra jest wolna od futra prawidłowo wyprana, i połóż trochę koca w pobliżu stóp łóżka. Jeśli widzisz, że pies cieszy się, gdy się zwija, naucz go pozostawać na kocu zamiast na kołdrze.

#3. Pędzel

Wyszczotkuj sierść psa, aby usunąć luźne włosy, które mogły trafić do legowiska. Jeśli Twój pies toleruje odgłos odkurzania, ma on również mniej sierści, podczas gdy prześcieradła z mniejszą ilością luźnych włosów są lepsze do odkurzania, co znacznie zmniejsza ilość zrzucanego futra.

#4. Balony

Balony są znajome w szkolnych zabawach dla dzieci. Są opcją na wycieranie psiej sierści z kołdry w suszarce. Elektryczność statyczna wydaje się powracać do czwartej klasy, ocierając się, czekając na bałagan.

#5. Scotchbrite

Ten produkt zapewnia system usuwania sierści psa przy użyciu lepkich powierzchni podczas wyciągania sierści z kołdry, nawet na meblach.

#6. Furminator

Ta wyjątkowa szczoteczka skutecznie usuwa luźną sierść i podszerstek zwierzęcia. Zmniejsza całkowitą ilość włosów, które pies zrzuca o dziewięćdziesiąt procent; to nie żart, że można zrobić na drutach materiał, używając tej samej ilości sierści zwierzęcia; występuje w różnych rozmiarach i kształtach dostosowanych do różnych typów zwierząt.

#7. Leczenie Espree

Ten zabieg na szopę dla psów jest naturalny i prosty, ograniczając wydalanie u psów, ponieważ produkt wykorzystuje ekstrakty z aloesu i surowe płatki owsiane i jest bardzo delikatny, gdy jest stosowany u zwierząt w różnym wieku i różnym typie.

#8. Rękawice gumowe

Gumowe rękawiczki są bardziej znaną sztuczką, gdy chcesz usunąć psią sierść, szczególnie małe guzki lub guzki, ponieważ przyciągają futro. Połóż tkaninę płasko rękami, które dobrze przebiegają przez powierzchnię, następnie załóż ręcznik i zetrzyj włosy z gumowych rękawiczek za pomocą tej sztuczki, która najlepiej działa z kołdrą. Syntetyczny materiał lub tekstura dodatkowo wzmacniają gumowe rękawice, co jest prawdą, zwłaszcza gdy wkłada się je pod wodę i zwilża.

#9. Ściągaczka

Ściągaczka jest przydatna podczas układania koca na płasko, z opcją ręczną, dzięki której łatwiej jest wykonać mocne i krótkie pociągnięcia przytrzymując górną opcję tkaniny. Powoduje to napięcie, że musisz zrobić to dobrze, aby usunąć 95% sierści psa w kołdrze, więc weź podręczną szmatkę podczas wycierania ściągaczki.

#10. Zmiękczacz do tkanin

Podczas usuwania włosów z kołdry w suszarce użyj płynu do zmiękczania tkanin, w tym dodania jednej części płynu zmiękczającego i trzech części wody do butelki ze spryskiwaczem i spryskaj tkaninę ściereczką z mikrofibry podczas wycierania wilgotnych miejsc, dzięki czemu jest idealna możliwość usuwania sierści psa. Możesz również zainteresować się, dlaczego powinieneś przestać używać płynu do zmiękczania tkanin.

#11. Pumeks

Pumeks jest idealną alternatywą dla aksamitnych, teksturowanych i dzianych kocyków, więc przełóż kamień przez kołdrę i poczekaj, aż włosy całkowicie się odepchną. Jest to pomocna sztuczka dla właścicieli zwierząt domowych, takich jak ty, z krótkim i gęstym, owłosionym futrem Pitbulla, które może być naprawdę trudne do usunięcia, ale uważa się, że kamień jest skuteczny.

#12. Grzebień dla psa

Ten grzebień jest podobny do szczotki, która usuwa sierść psa z kołdry, z rozstawionymi i większymi szpilkami. Jest to przyjemne, ponieważ pozwala dotrzeć do różnych części koca, a to działa lepiej, gdy jest używane na teksturowanym i grubszym materiale. Zdobądź jeden od renomowanej marki, aby cieszyć się najwyższymi korzyściami, jakie oferuje.

To okład!

Teraz dowiesz się, jak usunąć sierść psa z kołdry w suszarce za pomocą pumeksu, zmiękczacza do tkanin, gumowych rękawiczek, ściągaczki, balonów, szczotki itp. Wybierz taki, który odpowiada Twoim upodobaniom; kiedy zdecydujesz się zdjąć sierść psa z kołdry w suszarce! Możesz również przeczytać o tym, co się stanie, jeśli włożysz puch nie do zatrzymania w suszarce i jak mogę zabezpieczyć przed przepięciami moją pralkę i suszarkę.