Jak ukryć wąż odpowietrzający suszarki? 5 prostych kroków!

Zastanawiasz się, jak ukryć wąż odpowietrzający suszarki? Zamontuj osłonę węża odpowietrzającego suszarnię i zamocuj ją na wężu lub na zewnątrz, zapewniając w ten sposób odpowiednią wentylację i przykręcając ją do ściany zewnętrznej.

Użyj wkrętów do muru lub drewna i uszczelnij wokół krawędzi pokrywy za pomocą silikonowej uszczelki i uszczelnij ją do ściany. Następnie raz w roku sprawdzaj urządzenie, aby wyczyścić pokrywę.

Jak ukryć wąż odpowietrzający suszarki? 5 prostych kroków!

Pamiętaj, że pozostawiony odsłonięty wąż wentylacyjny suszarki jest jednym ze sposobów, w jaki szkodniki i małe stworzenia mogą dostać się do systemu. Na pewno byłoby kłopotliwe, że nadal możesz zauważyć, że myszy, ptaki i zwierzęta zakładają gniazdo w kanale wentylacyjnym zakrywającym otwór. To jest powód, dla którego trzymanie tych nieproszonych gości z dala od suszarki jest niezbędne. Moi drodzy przyjaciele, to tylko przegląd, więc czytaj dalej!

Kroki, aby ukryć wąż odpowietrzający suszarki

Aby ukryć wąż odpowietrzający suszarki za pomocą osłony, należy postępować zgodnie z poniższymi krokami.

Krok 1. Instalowanie osłony

Kup pokrywę w kształcie klapy lub stałą żaluzję z małymi szczelinami, które umożliwiają odpowiednią wentylację, ponieważ pokrywa w stylu klapki ma trzy ruchome klapy unoszące się po wydostaniu się z niej powietrza, a następnie układa się płasko, dzięki czemu nie dochodzi do stworzeń, gdy suszarka jest nie w użyciu. Tak więc, zdecyduj się na zakup jednego w sklepie dla majsterkowiczów lub w Internecie, aby uzyskać styl okładek i wybierz taki, który Twoim zdaniem najlepiej będzie wyglądał na zewnątrz domu, ponieważ ta metoda jest odpowiednia, gdy chcesz, aby okładka wyglądała profesjonalnie i czysto.

Ale potem zainstaluj schron po zainstalowaniu węża; Osłony wentylacyjne suszarni są również nazywane budkami dla ptaków, utrzymując zwierzęta i ptaki poza otworem wentylacyjnym. Ich wadą jest kolekcja kłaczków, a ponadto szybko się zapychają w porównaniu z osłonami żaluzjowymi.

Krok 2. Montaż osłony na zewnętrznym otworze rury

Wąż połączony w krótką rurkę wysyła powietrze do suszarki na zewnątrz, która teraz wypycha okrągły otwór osłony na obrzeże rury, aż przepłukuje się przez zewnętrzną ścianę. Powierzchnia miała zwykle czwórkę w dziesięciocentymetrowej przestrzeni wspólnej; nie ma problemu z założeniem maski na rurkę końcówki węża.

Krok 3. Przykręcanie pokrywy do ściany zewnętrznej za pomocą wkrętów do muru lub drewna

Użyj wkrętów do muru z betonową lub ceglaną ścianą, ale użyj wkrętów do drewna z winylowymi lub drewnianymi ścianami zewnętrznymi i przykręć jedną śrubę do jednego z czterech rogów osłony i użyj wiertarki elektrycznej podczas wbijania jej w ścianę. Niemniej jednak powierzchnia może mieć śrubę montażową o odpowiedniej długości, ale nadal można używać długich śrub o długości od dwóch do trzech cali, ponieważ będzie ona zabezpieczona długimi śrubami, jeden cal w ścianie przez pokrywę.

Krok 4. Uszczelnianie wokół krawędzi za pomocą uszczelniacza silikonowego

Pistolet do uszczelniania jest przydatny podczas nakładania silikonowej kulki do uszczelniania. Osiada równo ze ścianą wzdłuż krawędzi okładki i usuwa nadmiar uszczelnienia za pomocą cienkiego plastikowego narzędzia, takiego jak karta kredytowa lub plastikowy nóż, ponieważ uszczelnienie tworzy uszczelnienie otaczające pokrywę i zatrzymuje wilgoć i wodę deszczową wewnątrz, powodując dalsze zagadnienia.

Krok 5. Kontrola i czyszczenie pokrowca raz w roku

Przyjrzyj się otworowi wentylacyjnemu pod kątem zanieczyszczeń i nagromadzeń kłaczków, a do czyszczenia pokrywy użyj wysuwanej szczotki, odkurzacza, sprężarki powietrza i szczotki. Następnie utrzymuj go w jak najlepszym stanie w całym domu, myj całą powierzchnię przez trzy do sześciu miesięcy, biorąc pod uwagę częstsze suszenie ubrań. Komercyjna osłona węża wentylacyjnego suszarki pomaga w konserwacji, ale może gromadzić kłaczki później, ponieważ czyści je raz w roku, zapewniając działanie suszarek, ponieważ pomaga zapobiegać marnowaniu energii i zagrożeniom pożarowym.

Kroki, aby ukryć wąż odpowietrzający suszarki za pomocą ściereczki do sprzętu

Poniżej znajdują się kroki, które należy rozważyć, jak ukryć wąż odpowietrzający suszarki za pomocą ściereczki do sprzętu.

Krok 1. Zakrywanie węża odpowietrzającego suszarkę

Teraz nadszedł czas, aby zakryć wąż wentylacyjny suszarki za pomocą jednej czwartej szmatki sprzętowej. Ocynkowana i wytrzymała siatka druciana stanowi użyteczną tkaninę sprzętową. Przestrzenie są na tyle małe, że stworzenia takie jak myszy nie mogą przejść przez osłonę. Jak dotąd ta metoda jest odpowiednia podczas obsługi szmatki sprzętowej i nie ma komercyjnej osłony suszarki poza domem. Technika ta może zablokować każdą pokrywę wentylacyjną suszarki, której brakuje żaluzji lub klapy, zapobiegając w ten sposób przedostawaniu się zwierząt do szczelin.

Krok 2. Cięcie materiału sprzętowego

Przecinaki do drutu mogą odciąć tkaninę sprzętową w kwadratowy kawałek, 2 cale wyższy i szeroki, tak obszerny, jak zewnętrzny otwór węża wentylacyjnego suszarki. Zapewnia dodatkową szerokość i wysokość, która mocuje siatkę do ściany; kawałek o wymiarach sześć cali na sześć cali może zakryć zwykły czterocalowy otwór wentylacyjny suszarki. Podczas zakładania siatki za osłoną żaluzji klapki należy zakryć szczelinę brakującą klapką, ale nie osłoną wentylacyjną, w przeciwnym razie pozostałe klapki nie otworzą się po użyciu suszarki.

Krok 3. Mocowanie elementu siatki do ściany

Umieść ściereczkę sprzętową na wężu wentylacyjnym suszarki i użyj wiertarki elektrycznej podczas wkręcania śrub w siatkę lub użyj gwoździ lub śrub o wymiarach od 1 do 1,5 cala i użyj śrub do muru ze ścianami wykonanymi z betonu, cegły i kamienia. Być może zainteresuje Cię również kwestia odpowietrzania suszarki.

Krok 4. Usuń kłaczki ze ściereczki do sprzętu

Gdy kłaczki zaczną się gromadzić, usuń je za pomocą ściereczki do sprzętu po trzech miesiącach, ponieważ małe dziury mogą gromadzić się kłaczki szybciej niż w komercyjnej osłonie węża odpowietrzającego suszarki, więc skup się na domowej osłonie odpowietrznika. Przyjrzyj się uważnie, czy nie nagromadziły się kłaczki i użyj odkurzacza podczas odsysania; ręcznie wyciągnij kłaczki po zauważeniu tego, aby system działał poprawnie.

To okładka!

Teraz dowiesz się, jak ukryć wąż wentylacyjny suszarki, instalując osłonę i używając ściereczki do sprzętu, i dokładnie postępuj zgodnie z instrukcjami, aby natychmiast rozwiązać problem i podziel się tymi informacjami ze znajomymi, aby wiedzieli, co dalej! Możesz również przeczytać o tym, jak przechowywać pralkę i suszarkę oraz o tym, co to jest otwór wentylacyjny suszarki peryskopowej.