Jak zapobiec przesuwaniu się poduszek na tarasie Loveseat?

Jaki jest najlepszy sposób na utrzymanie czystości poduszek na meblach ogrodowych? Mogą zniknąć po dużych burzach, pozostawiając je mokre lub pokryte ściółką i brudem. Dlatego dzisiaj nauczymy Cię, jak zapobiegać przesuwaniu się poduszek na kanapie na patio.

Jeśli wiesz, jak dobrać poduszkę do swojej dwuosobowej kanapy, znasz też zmagania. Kiedy usiądziesz na poduszkach, mogą się ślizgać i ślizgać. Ale nie martw się, szukaliśmy, jak utrzymać te poduszki na miejscu.

Jak zapobiec przesuwaniu się poduszek na tarasie Loveseat?

Poduszki są zwykle używane do nadania pięknego charakteru Twojemu wystrojowi. Poduszki są również często wykorzystywane w celu zwiększenia komfortu zbyt twardych lub zbyt miękkich krzeseł. Istnieje kilka rodzajów i rodzajów siedzisk oraz wiele rozwiązań problemu zsuwania się poduszek.

Upewnij się, że wybrana przez Ciebie substancja jest wystarczająco mocna, aby utrzymać poduszkę na swoim miejscu przez cały czas. Jeśli materiał jest zbyt delikatny, może działać przez krótki czas. Ale zanim zdasz sobie z tego sprawę, jesteś z powrotem tam, gdzie zacząłeś.

Najskuteczniejsze metody zapobiegania zsuwaniu się poduszek na patio z miejscem do siedzenia

Jesteś zmęczony koniecznością ciągłego zmieniania pozycji poduszek na zewnątrz, prawda? Czy to z powodu wiatru, czy poduszek, które mają tendencję do ślizgania się. Dlatego przedstawiamy te metody, jak zapobiec ślizganiu się poduszek na kanapie na tarasie.

Kup poduszki z wiązaniami.

Wiele poszewek na poduszki ma małe tasiemki w rogach. Te wiązania mają na celu utrzymanie poduszki przymocowanej do krzesła. Po prostu zawiąż ją w rogach, a poduszki pozostaną tam, dopóki ich nie rozwiążesz.

Rzep to przydatne narzędzie.

Rzep domowy to piękna końcówka do majsterkowania, która przytrzymuje poduszki na miejscu i zapobiega ich ześlizgiwaniu się lub zdmuchiwaniu. Kup rolkę z podkładem z klejem typu peel-off. Jedną połowę możesz położyć na meblu, a drugą na poduszce.

Zapobiega przesuwaniu się poduszki i spadaniu na podłogę. Możesz użyć rzepów na brzegach. Być może poprzecinaj taśmę, aby utworzyć X pośrodku, aby zapewnić większe bezpieczeństwo.

Wstążki

Jeśli chcesz zabezpieczyć poduszki na krzesłach stołowych przed przesuwaniem się, rozważ dodanie wstążek. Możesz kupić wstążkę, która dobrze uzupełni Twój stół i siedzenia. Odmierz kawałek na tyle długi, aby można go było złożyć na pół i przyszyć do tylnego rogu krzesła.

Umieść wstążkę w pozycji, w której możesz ją zawiązać, aby przymocować poduszkę. Paski, które przytrzymywały twoje siedzenia, mogły przybyć razem z nimi. Jednak mogły się zużyć i trzeba je wymienić.

Używaj podkładki antypoślizgowej podczas przesuwania

Jeśli masz problem ze zsuwaniem się poduszek, rozważ zastosowanie podkładki nieprzywierającej. Możesz je przyciąć i włożyć między poduszkę a mebel. Pomoże utrzymać poduszkę na miejscu, gdy siadasz, zapewniając ogólnie bardziej komfortowe uczucie.

Umieść matę antypoślizgową między sofą a poduszką. Najszybszą i najprostszą naprawą jest zapobieganie przesuwaniu się poduszek. Zapewnia mocne trzymanie bez potrzeby klejenia lub rzepa. Dodatkowo nie będzie się zbijać ze względu na wyczuwalne wsparcie w środku.

Możesz je wykorzystać do szerokiej gamy mebli. Do takich mebli należą kanapy lub sofy, fotele, sofy, a nawet huśtawki na werandzie i meble ogrodowe. Podkładkę uchwytu można zdjąć, przycinając ją nożyczkami.

Wkładka do półki.

Niektóre osoby odkryły, że zwykły papier na półki sklepowe za dolara ma wpływ. Działa tak samo dobrze, jak bardziej specjalistyczne przedmioty. Poszukaj kawałka wykładziny winylowej lub gumowej, która jest nieco mniejsza niż podstawa poduszki.

Umieść poduszkę siedziska na wyściółce i zabezpiecz ją na miejscu. Jest to szybkie, tanie i proste rozwiązanie chroniące poduszki przed przesuwaniem się. Możesz jednak chcieć czegoś trwalszego.

Wspornik zwisającej kanapy

Tonąca sofa może powodować przesuwanie się poduszek. Ale możesz to naprawić, instalując nowe wsparcie kanapy. Te podkładki dobrze podtrzymują nawet najcięższe poduszki.

Będziesz mógł wygodniej odpoczywać na sofie z poprawioną postawą. Szczególnie teraz, gdy masz to dodatkowe wsparcie. Ponadto możesz użyć metody pierwszej i podparcia sofy razem, aby zwiększyć sztywność i przyczepność.

Zrób to sam metalowy pierścień i haczyk

Możesz również użyć metalowego pierścienia i haczyka, aby zapobiec zsuwaniu się poduszek. Możesz użyć tej techniki zarówno na dole, jak i na poduszkach do rzucania. Aby to zadziałało, musisz wiedzieć trochę o szyciu.

Na początek zbierz dwa kawałki antypoślizgowego materiału, takiego jak bawełna lub filc. Zrób je tylko odrobinę mniejsze niż powierzchnia poduszki. Następnie zszyj odpowiednio materiały na sofie i poduszce.

Masz możliwość samodzielnego wyszycia za pomocą maszyny do szycia lub igły i nici. Następnie przymocuj mały metalowy pierścień do jednego kawałka materiału jednym ściegiem. Następnie przyszyj haczyki i oczka do tkaniny.

Wniosek

Teraz nie musisz się martwić, że Twoje poduszki zsuną się z Twojej kanapy. Oto proste sposoby na zapobieganie przesuwaniu się poduszek na kanapie na patio. Są one niezbędne, aby Twój taras wyglądał schludnie.