Jak wyposażyć granatową sukienkę na wesele?

Możesz dowiedzieć się, jak dobrać granatową sukienkę na wesele, wiedząc, jakie kolory do siebie pasują. Porozmawiamy również o innych względach i wskazówkach, o których należy pamiętać podczas ślubu.

Pamiętaj, aby zrobić kilka notatek, abyś wiedziała, czego szukać w swojej szafie lub podczas zakupów na ślub. A jeśli jesteście ciekawi, przedyskutujemy w pierwszej kolejności, czy granatowa sukienka nadaje się na wesele.

Jak wyposażyć granatową sukienkę na wesele?

Jak stylizować granatową sukienkę na wesele

Rozważ suknię ślubną panny młodej

Możesz wykorzystać suknię ślubną panny młodej jako inspirację dla dodatków swojej granatowej sukni. Zaletą granatu jest to, że powinien pasować do popularnych kolorów ślubnych i detali, które zwykle nosi panna młoda.

Być może suknia ślubna ma perły lub kamienie, które pasowałyby do kolczyków lub naszyjników dla Twojej granatowej sukienki. Możesz również spojrzeć na szczegóły i tekstury sukni ślubnej jako inspirację dla swojej torby lub butów.

Nie musisz podawać dokładnego rodzaju detali ani akcesoriów. Mogą jednak pomóc Ci zdecydować, jakie kolory i materiały będą pasować do Twojej granatowej sukienki na weselu.

Planuj z druhnami

Granat jest na tyle neutralny, że dobrze sprawdzi się jako „kolor tła” dla pozostałych detali stroju ślubnego. Ale ponieważ nie chcesz wyglądać nie na miejscu na weselu, chcesz skonsultować się z innymi druhnami, aby poznać ich styl.

Często druhny używają tego samego koloru do butów lub torebek. Być może możesz również skoordynować swoje akcesoria, aby przyjęcie weselne wyglądało jednolicie na zdjęciach.

Możesz również skorzystać z tej okazji, aby poznać podstawowy kolor lub motyw wesela. Ostatnie, czego chcesz, to być jedyną osobą ubraną w granat, jeśli paleta nie zawiera go w pierwszej kolejności.

Użyj bukietu jako inspiracji

Jeśli motyw ślubny wykorzystuje niebieską paletę, a inne druhny również mają na sobie granatowy kolor, prawdopodobnie bukiet, który trzymasz w dłoni, będzie pasował do Twojej sukienki. Bukiet powinien mieć inne kolory, które możesz wykorzystać do swojej stylizacji granatowej sukienki.

Aby zorientować się, jakie standardowe kolory występują w bukiecie ślubnym o tematyce granatowej, spodziewaj się bieli i innych odcieni niebieskiego. Srebro i inne neutralne metaliczne są również fantastyczne jako dodatek do bukietu granatowymi kwiatami.

Wybór dodatków i detali, które możesz dodać do swojej sukienki, powinien być łatwy, mając na uwadze te kolory. Następnie wyobraź sobie motyw ślubny, aby upewnić się, że nic się nie zetknie, zwłaszcza na zdjęciach.

Jaki kolor najlepiej pasuje do granatowej sukienki?

Świetną wiadomością jest to, że granat jest kolorem neutralnym, który byłby łatwy w użyciu jako kolor bazowy. Stylizacja granatowej sukienki ze standardowymi kolorami ślubnymi, takimi jak biały i srebrny, na wesela powinna być łatwa.

Jeśli w motywie ślubnym występują inne odcienie, takie jak jasne, ciepłe kolory, pastelowe kolory i różne neutralne odcienie, możesz użyć ich jako dodatków do granatowej sukienki. Rozważ pastelowy róż, łososiowy, jasnożółty, szary, a nawet inne odcienie niebieskiego, takie jak jasnoniebieski, na granatową sukienkę.

Zawsze możesz bawić się kontrastowymi kolorami, takimi jak ciepłe odcienie, ale uważaj na jasne kolory, które mogą kolidować z motywem przyjęcia weselnego lub ogólnie wesela. I na koniec, nie używaj więcej niż trzech kolorów w swoim stroju, aby ogólny styl nie wyglądał na tandetny lub przytłaczający.

Co uzupełnia granatowa sukienka?

  • Akcesoria metalowe
  • Szczegóły kryształów
  • Biżuteria srebrna
  • złote i inne buty w neutralnych kolorach
  • Połyskująca kopertówka lub błyszcząca torebka
  • Czarny, brązowy lub biały płaszcz

Jakie kolorowe rajstopy z granatową sukienką na ślub?

Jeśli decydujesz się na kolor rajstop do granatowej sukienki na wesele, najlepiej postawić na neutralne kolory, takie jak beż, krem ​​lub złamana biel. Unikaj czegoś odważnego i głośnego, co może wyglądać nie na miejscu w kolorystyce ślubu.

Jeśli panna młoda jest ubrana na biało, możesz również rozważyć matową lub przezroczystą biel z koronkowymi wzorami podobnymi do jej sukni. Ale oczywiście skonsultuj się z resztą druhen, aby wszyscy pięknie do siebie pasowali.

Często druhny i ​​tak noszą długie sukienki, więc jeśli tak jest, nie musisz zastanawiać się nad kolorem noszonych rajstop. A na letnich weselach rajstopy nie byłyby potrzebne również do sukienek.

Jakie buty nosić z granatową sukienką na ślub?

Neutralne kolory, inne odcienie niebieskiego, białego, srebrnego czy złotego to kolory, które fantastycznie będą wyglądać do butów z granatową sukienką na ślubie. Te odcienie powinny wyglądać elegancko na imprezę, ale ponownie skontaktuj się z innymi druhnami, ponieważ lepiej, jeśli impreza ma dopasowane kolorowe buty.

Wniosek

I to wszystko! W tym artykule omówiliśmy wskazówki, jak dobrać granatową sukienkę na wesele.

Ogólnie granat jest na tyle neutralny, że będzie pasował do większości kolorów i odcieni. Pozostaje więc rozważenie stałego tematu druhen i samego ślubu.

A jeśli masz wątpliwości, stylizuj sukienkę w neutralnych kolorach.

Aby dowiedzieć się więcej o wszystkim, co dotyczy ślubów, przejrzyj nasz blog. Na przykład pisaliśmy inne poradniki, takie jak udekorowanie łuku ślubnego, a nie tylko stylizacja stroju ślubnego.