Jak używać suszarki do włosów na wszy? 5 prostych kroków!

Czy wiesz, jak używać suszarki do włosów na wszy? Cóż, jeśli jeszcze nie. Mamy dla Ciebie kilka fantastycznych wskazówek, które Ci pomogą. Najlepsze suszarki do włosów podnoszą temperaturę do 120-150 stopni w skali Fahrenheita, co wystarcza do wyeliminowania jaj wszy. Pamiętaj, że musisz utrzymywać ciepło potrzebne do podniesienia temperatury do zabicia wszy przez 4-5 minut.

Ta temperatura zabija wszy w twojej głowie, ale trzymaj suszarkę z dala od głowy podczas korzystania z suszarki. W przeciwnym razie ciepło może ci zaszkodzić.

Jak używać suszarki do włosów na wszy? 5 prostych kroków!

Jeśli więc masz problem z wszami i zdecydujesz się zabić wszy przy użyciu suszarki do włosów, przeczytaj dokładnie ten artykuł. W miarę zagłębiania się w ten artykuł dowiesz się, jak używać suszarki do włosów zabić wszy. Przyjrzyjmy się bliżej, jak używać suszarki do włosów, aby zabić wszy.

Kroki korzystania z suszarki do włosów na wszy

Być może zastanawiasz się, czy powinieneś wydmuchać wszy do czysta lub użyć ciepła z suszarki do włosów, aby je zniszczyć. Ale nie panikuj; nauczymy Cię, jak uzyskać najbardziej satysfakcjonujące efekty leczenia wszy przy użyciu suszarki. Bezpieczne jest używanie przedmiotów dla dzieci, dzieci i dorosłych. Oto kilka kroków, które pomogą zabić wszy głowowe za pomocą suszarki do włosów. Oto kroki, jak używać suszarki do włosów na wszy:

Krok 1. Umyj włosy szamponem

Najpierw umyj włosy. Upewnij się, że podczas mycia włosów w tym celu woda jest gorąca. Pomogłoby, gdybyś użył również szamponu leczniczego i szamponu na wszy oraz odżywki, którą masz. Nie ma sensu marnować tego, co masz. Aby uzyskać przyjemną, świeżą głowę, zastosuj lekarstwo na wszy lub po prostu szampon, którego używasz regularnie. Jeśli masz wszy przyklejone do podstawy włosów, usuń je opuszkami palców.

Załóżmy, że próbujesz usunąć wszystko na górze i uparte zakopane pod spodem. Po pierwsze, musisz pamiętać, że im więcej jajek usuniesz z włosów podczas ich mycia, tym mniej wszy wykluwasz się później. Myślę, że to dobry pomysł, aby przeczytać o tym, jak prawidłowo myć włosy.

Krok 2. Zdmuchnij włosy

Po umyciu włosów wyjmij suszarkę i zacznij suszyć przez co najmniej pół godziny. To dość długo. Ale możesz potrzebować mniej czasu w zależności od grubości włosów i długości włosów, ale musisz suszyć włosy przez co najmniej pół godziny, jeśli chcesz pozbyć się wszy z głowy. Kiedy skończysz, osusz wilgotne partie włosów miękkim ręcznikiem, usiądź przed rozpoczęciem. Będziesz chciał się zrelaksować, aby móc suszyć włosy przez pół godziny. Nie szukaj wymówek, żeby nie włożyć całego pół godziny. Nie bądź dla nich zbyt szorstki ani zbyt miły.

Dlatego nie używaj maksymalnych i minimalnych ustawień grzania. W zależności od suszarki ustawienie średniego ciepła jest optymalne. Jeśli jest to niskotemperaturowy, możesz skorzystać z opcji wysokotemperaturowej. Wybierz jedno ustawienie temperatury i mocy zgodnie ze swoimi wymaganiami. Systematycznie pielęgnuj włosy, dlatego rozczesuj je porcjami i uważaj na wszy i gnidy tak często, jak to możliwe. Chciałbyś, żeby zostały odwodnione i zabite przez zmasowany atak gorącego powietrza.

Krok 3. Umyj włosy

Po półgodzinnej długiej, hałaśliwej i nieprzyjemnej pracy z suchymi włosami należy naprawić włosy grzebieniem na wszy lub szczotką do gnid. Zamiast tego użyj grzebienia o szerokich zębach, ponieważ będzie to sprzeczne z celem całej procedury. Upewnij się, że masz ładny grzebień na gnidy. Etap suszenia suszarką zniszczy wszy i piksele, ale usunąłeś lewe wszy, przeczesując włosy. Ponadto, jeśli ktoś nie zginął, może przeżyć, więc użyj grzebienia gnidowego, aby usunąć wszystkie martwe wszy i gnidy. Musisz używać grzebienia do gnid przynajmniej raz w tygodniu, aby upewnić się, że wszystkie gnidy znikną na zawsze. Pomocne może być przeczytanie o tym, jak kręcić włosy za pomocą szczotki do suszarki.

Krok 4. Ponowne mycie włosów

W tym kroku musisz ponownie umyć włosy po wykonaniu powyższych kroków. Należy ją ponownie dobrze umyć, aby zabieg z suszarką do włosów był równie skuteczny i skuteczny. Dlatego jest to rzeczywiście najlepsza opcja, aby użyć szamponu leczniczego na wszy lub przynajmniej zwykłego szamponu, aby uzyskać dokładne czyszczenie. Ponadto zapewni zwalczenie wszystkich wszy, żywych lub martwych.

Krok 5. Ponownie wysusz włosy

Ostatnim krokiem po ponownym umyciu włosów jest ponowne użycie suszarki. Susz włosy co najmniej dwa razy w tygodniu, aby zapewnić stuprocentową skuteczność. W zależności od powagi problemu możesz zrobić więcej. Proszę, niech ktoś inny to sprawdzi, aby uzyskać całkowity spokój.

To okładka!

Cóż, dziękuję, przyjaciele, za przeczytanie tego artykułu na końcu. Cieszymy się, że wszyscy nauczycie się używać suszarki do włosów na wszy. Cóż, jeśli chcesz usunąć wszy, suszarka do włosów jest najlepszym sposobem na to. Aby zrozumieć wszystkie kroki, po prostu przeczytaj ten artykuł na pamięć. Pomocne może być również przeczytanie o tym, jak działa suszarka do włosów i jak prostować włosy suszarką.