Jak usunąć sierść psa z koca w suszarce? 10 najlepszych sposobów!

Zastanawiasz się, jak usunąć sierść psa z kocyka w suszarce? Pozbądź się włosów z koców, strząsając je, użyj wałka do kłaczków, użyj gumowych rękawiczek i spróbuj użyć gąbki i pumeksu. Użyj również ściągaczki, gumowej szczotki i odkurzacza dla zwierząt.

Rzeczywiście, pies jest odpowiednim zwierzakiem do bycia głupim, kochanym i najlepszym; mimo to futro ma wadę, ponieważ futro psa przykleja się do wszelkich rodzajów tapicerki i tkanin, usuwając płaszcz kocy. Włosy stają się nieestetyczne, a alergie gorzej, że nie wiesz, że już się utknęły. jest o wiele więcej do nauczenia się, więc najlepiej zagłębić się w ten artykuł dalej!

Sposoby usuwania sierści psa z koca w suszarce

Poniżej znajdują się sposoby na rozważenie pozbycia się psiej sierści z kocyków.

#1. Wałek do kłaczków

Wałek do kłaczków nadaje się do koców i kołder, które się rozciągają; podczas przesuwania wałka do kłaczków przez powierzchnię, kilka arkuszy jest niezbędnych do wykonania pracy zgodnie z oczekiwaniami.

#2. Gąbka

Poszukaj gąbki o ściernej stronie, wysusz ją i zwilż, aby zobaczyć, która działa poprawnie, a następnie weź ręcznik do ręki, aby go wytrzeć, gdy włosy opadną na koc.

#3. Umyj i wysusz koce

Umieść koc w pralce, a następnie włóż go do suszarki bez podgrzewania, pomagając usunąć futro i spłucz go po dokładnym umyciu. Większość włosów wypada w suszarce, więc czyszczenie koca jest niezbędne; susz koce przez wiele godzin i usuń resztę futra.

#4. Ściągaczka

Połóż koce płasko podczas używania ściągaczki i wykonuj kilka mocnych i krótkich ruchów, używając opcji trzymania w ręku i przytrzymując górny materiał, tworząc w ten sposób napięcie, więc wykonaj to dobrze, aby usunąć 95% sierści psa podczas rzucania i uzyskać komfort i uzyskać ściereczka do wycierania wycieraczki.

#5. Szczotka gumowa

To narzędzie do majsterkowania usuwa sierść psa z koców w suszarce i działa, gdy położysz je płasko, ale wymaganie naprężenia jest najistotniejsze. Przytrzymaj wierzchnią warstwę materiału, jednocześnie przymocowując jeden koniec do czegoś i szybko i wygodnie wsuń koniec koca pod spód, więc użyj kilku szybkich i krótkich ruchów szczotkujących, które elektryzują, gdy futro wbija się w gumę, usuwając je szmatką lub ręcznikiem. Możesz być również zainteresowany, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o gumowych miotłach.

#6. Rękawiczki do pielęgnacji

Rękawiczki pielęgnacyjne są odpowiednie dla Twojego zwierzaka, ponieważ usuwają sierść psa z kocyków i przesuwają palcami po tkaninie jak Twój zwierzak, podczas gdy włosy wychodzą, gdy rękawiczki wrzucają do suszarki i pralki.

#7. Grzebień dla psa

Grzebień dla psa jest odpowiedni do usuwania niechcianej sierści psa pozostawionego w kocyku, ponieważ można go znaleźć przy szeroko rozstawionych i większych szpilkach. Jednocześnie ten jest lubiany do obracania, co pozwala uzyskać części koca, ponieważ to narzędzie jest bardziej przydatne na teksturowanym i grubszym materiale.

#8. Odkurzacz dla zwierząt

Ten ogromny zakup robi ogromną różnicę, gdy w domu znajduje się więcej zwierząt, ponieważ odkurzacz służy jako zwykły odkurzacz, z bardziej określonymi funkcjami podciągania sierści bez zapychania się, ponieważ jest wyposażony w dodatki pomagające je usunąć.

#9. Zmiękczacz do tkanin

Pozbywając się sierści psa, użyj płynu do płukania tkanin, dodając 1 część płynu zmiękczającego i trzy części wody w sprayu. Po zamoczeniu tkaniny użyj ściereczki z mikrofibry i przetrzyj nią wilgotne miejsca, dzięki czemu jest to doskonała opcja do wykorzystania elektryczności statycznej podczas usuwania sierści psa.

#10. Podwójne szczotki do pielęgnacji

Usuń brzydkie futro za pomocą kuli dla zwierząt i podwójnych szczotek do pielęgnacji i poszukaj dwustronnej z włosiem na końcu, w tym aksamitną powierzchnią na drugiej. Każda strona jest praktyczna, gdy jest używana w różnych materiałach, więc użyj strony z włosiem na gęstszej i grubszej tkaninie podobnej do polaru lub sztucznego futra. Aksamitny koniec nadaje się do gładszego koca.

Środki zapobiegawcze zapobiegające zrzucaniu sierści psa

Postępuj zgodnie z poniższymi środkami zapobiegawczymi, gdy zapobiegasz powstawaniu sierści psa.

#1. Częściej pielęgnować

Codziennie szczotkuj i czesz swoje szczenię, aby były zdrowe i miały dobrą sierść z dala od tkanin, ale będzie to zależeć od rodzaju psiaka, co możesz robić kilka razy w tygodniu.

#2. Kąpanie psiaka

Wykąp szczeniaka, aby zmniejszyć ilość zrzucanej sierści psa, ale użyj trochę szorowania, wysyłając włosy do odpływu, zamiast pozostawać w prześcieradle.

#3. Szampon

Jak usunąć sierść psa z kocyka w suszarce to użyć szamponu, który nie zrzuca psiej sierści; to jest dobre; jest wiele opcji i spróbuj znaleźć taką, która ma właściwości łagodzące, takie jak aloes, aby pomóc w swędzeniu.

To okładka!

Teraz dowiesz się, jak usunąć sierść psa z kocyka w suszarce za pomocą wałka do usuwania kłaczków, podwójnych szczotek, rękawic do pielęgnacji, odkurzacza dla zwierząt, prania i suszenia oraz grzebienia dla psa. Pomaga również przestrzegać środków zapobiegawczych, które zapobiegają zrzucaniu psa. Możesz również przeczytać o tym, jak długo siedzieć pod suszarką, aby uzyskać kolor i jak znaleźć pieniądze w suszarce.