Jak udekorować samochód na ślub: 3 pomysły na dekorację

Ci, którzy chcą wiedzieć, jak udekorować samochód na ślub, mogą rozważyć trzy sposoby. Podzielimy się również wskazówkami dotyczącymi mocowania dekorów do pojazdu ślubnego.

Ale najpierw, czy wiesz, ile kosztuje limuzyna na wesele? Zawsze dobrze jest zrozumieć, jak zaplanować budżet na ślub, zwłaszcza w przypadku kultowych elementów, takich jak samochód ślubny.

Jak udekorować samochód na ślub: 3 pomysły na dekorację

Jak udekorować samochód na wesele: 3 najlepsze pomysły na ślubną dekorację samochodu

Zestaw dekoracji ślubnych samochodu

Jednym z najprostszych sposobów na udekorowanie samochodu na wesele jest zakup zestawu do dekoracji samochodu na ślub. Dekory w zestawie są wstępnie wybrane, dzięki czemu oszczędzasz czas na ich pozyskiwanie i znajdowanie elementów, które będą się wzajemnie uzupełniać.

Nie musisz się też martwić o chaotycznie wyglądający pojazd, ponieważ ślubne zestawy samochodowe są dostępne w pojedynczych motywach. Dlatego poznaj wygląd swojego pojazdu do ślubu, czy to efektowny, czy bardziej minimalistyczny.

Czego się spodziewać w zestawie do dekoracji samochodu na ślub? Powinien mieć wstążki, kwiaty, instrumenty, farby, transparenty, serpentyny, oznakowania i światła, żeby wymienić tylko kilka.

Klasyczne pomysły na dekorowanie

Jeśli nie możesz znaleźć zestawu do dekoracji samochodu, który pasuje do tego, co chcesz dla pojazdu ślubnego, sam wybierzesz dekory. W ten sposób udekorowany samochód ślubny będzie wyglądał zgodnie z Twoimi preferencjami i na pewno będzie wyjątkowy.

Musisz jednak wiedzieć, czym ozdobić swój ślubny samochód. Może to być tak proste, jak oznakowanie lub numer tablicy informującej o ślubie lub elegancki, ale spory bukiet na masce samochodu.

Nie ma żadnych zasad dotyczących dekoracji samochodu na wesele, ale często jest to widoczne na zdjęciach, więc upewnij się, że pasuje do motywu ślubu. Nie chcesz też, żeby jego dekory wypadały.

Pojazd przyciągający uwagę

Innym sposobem na udekorowanie ślubnego samochodu jest sprawienie, by był to twój sygnał dla świata, że ​​właśnie się ożeniłeś. Pomyśl o dekorach, takich jak napis „Just Married”, aby ogłosić publicznie związek ze swoim partnerem.

Następnie dodaj klasyczne puszki, sznurki i serpentyny, aby pojazd był bardziej ślubny. Na koniec zainspiruj się samochodami do ucieczki używanymi w filmach, gdy główni bohaterowie opuszczają kościół

Zapraszam do stworzenia samochodu tak tradycyjnego lub nowoczesnego, jak chcesz. Ale oczywiście skonsultuj się z partnerem, aby uzyskać opinię na temat wyglądu twojego pojazdu do ślubu.

Jak przymocować wystrój do samochodu na wesele?

Taśma

Najprostszym sposobem na przymocowanie dekoracji ślubnych do samochodu bez zniszczenia lub przypadkowego uszkodzenia pojazdu jest przyklejenie ich taśmą klejącą. Możesz też użyć taśmy maskującej, ale pamiętaj, że używaj tylko naklejek na szybie.

Upewnij się, że samochód ślubny nie będzie długo wystawiony na słońce, aby uniknąć jakichkolwiek pozostałości.

Twisy i przewody

Możesz użyć spinek do ślubnych serpentyn i girland, aby przymocować je do ślubnego zderzaka lub przedniego grilla. Tylko upewnij się, że wszystko jest bezpiecznie skręcone, aby nic nie przeszkadzało lub nie wyskakiwało z samochodu.

Czym możesz ozdobić samochód?

Kwiaty

Kwiaty lub nawet pojedynczy duży bukiet w samochodzie mogą sprawić, że będzie to natychmiastowe wesele. Możesz użyć przyssawek lub magnesów, aby zamontować kwiatową kompozycję na masce samochodu bez jej zarysowania.

A jeśli chodzi o sam bukiet, upewnij się, że używasz trwałych kwiatów. Zastanów się, jak zrobić bukiet ślubny ze sztucznych kwiatów, jeśli chcesz zaoszczędzić na kosztach.

Flagi i banery

Innym sposobem, aby Twój samochód wyglądał bardziej jak pojazd ślubny, są banery i flagi. Nie musisz używać dużo, ponieważ wystarczy prosta flaga z napisem „Just Married” z boku samochodu, zwłaszcza jeśli będziesz mieć inne dekory.

Możesz również umieścić baner z przodu lub z tyłu samochodu, a następnie użyć kwiatowych girland lub wstążek, aby zwiększyć atrakcyjność. Zabezpiecz je dobrze krawatami, aby nie wypadły podczas jazdy.

Balony

Balony są odpowiedzią, jeśli chcesz, aby Twój samochód ślubny był wyjątkowo świąteczny bez nadmiernych wydatków. Użyj motywu kolorystycznego ślubu jako kolorów balonu lub wybierz biel i pastele.

Możesz zawiązać wiele balonów za samochodem, aby poruszały się podczas jazdy. Niektórzy nawet zastępują bukiet kapturowy balonami ułożonymi w serce.

Czy mogę ozdobić samochód farbą?

Najbezpieczniejszą farbą do dekoracji samochodu jest farba akrylowa. Możesz również użyć go do banerów, aby zaoszczędzić na kosztach.

Po weselu możesz bezpiecznie użyć wody z mydłem do usunięcia pomalowanych dekorów na samochodzie. Tylko nie pomyl się z użyciem markerów lub innej farby nie zawierającej wody na samochodzie, ponieważ będą one trudne do usunięcia.

Czego mogę użyć do pisania na samochodzie?

Najbezpieczniejszą opcją pisania na samochodzie ślubnym jest marker kredowy. Możesz wykazać się kreatywnością w zakresie kolorów i pisma ręcznego, które powinny pozostać dobre przez cały dzień.

Wniosek

Czy ten przewodnik był pomocny? Właśnie dowiedziałeś się, jak udekorować samochód na ślub, rozważając zestawy, klasyczne dekory lub używając projektów w stylu ogłoszeń.

Do mocowania dekorów można użyć spinek lub taśmy. Możesz również użyć markerów malarskich lub kredowych, aby bezpośrednio napisać lub ozdobić samochód ślubny.