Jak szybko wysuszyć włosy bez suszarki do włosów? 4 proste kroki!

Życie bez suszarki do włosów może być nieszczęśliwe, ale te bezradne dni wkrótce się skończą, gdy podpowiemy, jak szybko wysuszyć włosy bez suszarki do włosów. W jakiś sposób wszyscy używamy suszarki do włosów, ponieważ szybko wysusza nasze włosy.

Ale dominacja suszarek do włosów wkrótce się kończy, ponieważ istnieją sposoby na szybkie wysuszenie włosów, gdy się spieszysz.

Jak szybko wysuszyć włosy bez suszarki do włosów? 4 proste kroki!

Suszarki do włosów mogą być bardzo ryzykowne, jeśli są używane codziennie, ponieważ sprawiają, że włosy stają się puszące, łamliwe i matowe. Jedynym sposobem na utrzymanie zdrowych włosów jest wysuszenie ich na powietrzu. Utrzymanie włosów w jak najlepszej kondycji to wspólny problem wszystkich dziewczyn, a żadna z nas nie może narażać na szwank połysku i blasku włosów. Włosy pokazane w reklamach szamponów to marzenie dziewczyny w każdym wieku. W tym artykule dowiesz się, jak najlepiej wysuszyć włosy, zarówno proste, jak i kręcone.

Suszenie włosów wydaje się być dużym wyzwaniem, gdy spóźnia się na imprezę. I nikt nie chce wychodzić z domu z mokrymi włosami, ponieważ psują one cały wygląd. Afiszująca i zwiewna fryzura to konieczność, aby ściągnąć wspaniały strój i buty na wysokim obcasie. Wyobraź sobie siebie ubraną w rozkloszowaną tiulową sukienkę i szpilki, wchodzącą na imprezę z mokrymi włosami. To jest niedorzeczne. Cóż, śmieszne rzeczy zdarzają się w życiu każdego człowieka i musimy sobie z nimi radzić. Więc przewijaj dalej, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak radzić sobie z zakłopotaniem związanym z pójściem na imprezę z mokrymi włosami.

Jak szybko wysuszyć kręcone włosy bez suszarki do włosów

Nikt nie może zrozumieć bólu dziewcząt z kręconymi włosami. Ale kręcone włosy są najtrudniejszym typem do mycia, suszenia i stylizacji, chyba że ktoś powie im, jak je pielęgnować. I to właśnie robimy dzisiaj. Oto kroki, jak szybko wysuszyć włosy bez suszarki do włosów:

Krok 1. Zastosuj krem ​​​​do loków

Zastosuj dowolny krem ​​do loków swojej ulubionej marki. Nałóż również żel nawilżający, aby włosy były nawilżone.

Krok 2. Suche włosy ręcznikiem z mikrofibry

Weź ręcznik z mikrofibry. Jeśli wcześniej używałeś zwykłego ręcznika, popełniłeś duży błąd. Ręczniki z mikrofibry bardzo szybko zasysają wodę z włosów. Więc najpierw podziel włosy na dwie główne części. Następnie delikatnie zmiażdż każdą część od góry do dołu, aby usunąć kapiącą wodę.

Krok 3. Owiń ręcznik

Podziel włosy na dwie główne części. Delikatnie zmiażdż każdą część od góry do dołu, aby usunąć kapiącą wodę. Załóż na głowę ręcznik z mikrofibry i pozostaw włosy na pół godziny. Otwórz nakrycie głowy, a zauważysz, że twoje włosy są suche w 70-80%.

Krok 4. Zakończone suszenie

Szorstkie, wysusz korzenie i gotowe.

Jak wysuszyć długie proste włosy bez suszarki do włosów

Wykonaj te dwa proste kroki, aby szybko wysuszyć długie włosy.

Krok 1. Rozdziel i uczesz włosy

Podziel włosy na dwie części. Włącz wentylator w swoim domu, aby szybko wyschnąć. Zacznij zgniatać włosy od góry do dołu. Następnie delikatnie rozczesz włosy grzebieniem z szerokimi zębami od dołu do góry.

Krok 2. Zastosuj serum do włosów

Na włosy nałóż serum do włosów. To doda blasku Twoim włosom. Następnie zacznij wbijać palce u nasady włosów. Upewnij się, że wentylator jest włączony. Delikatnie przesuwaj palcami przez 3 do 5 minut. I masz obnoszące się i sypkie włosy.

Jak wysuszyć włosy, gdy bardzo się spieszysz

Ta sztuczka na suche włosy jest niezręczna i dziwna i powinna być stosowana tylko w nagłych wypadkach. Ale to jest bardzo przydatne i szybkie. Musisz wziąć kilka ręczników papierowych i przetrzeć nimi włosy. Nie próbuj tego zbyt często, ponieważ marnuje to tkanki, a wszyscy wiemy, że tkanki są zrobione z drzew. Wszyscy mamy obowiązek chronić przyrodę i zieleń. Możesz również przeczytać o tym, jak szybko suszyć włosy bez suszarki do włosów i jak suszyć włosy bez suszarki.

Puszące się włosy po wysuszeniu

Nie trzeba dodawać, jak puszące się włosy niszczą naszą fryzurę. Żaden rodzaj fryzury nie wygląda dobrze, jeśli masz puszące się włosy. Jak szybko wysuszyć włosy bez puszenia się, to kluczowe pytanie, jeśli jesteś sfrustrowany z powodu szorstkości włosów po ich wysuszeniu. Aby uniknąć puszenia się włosów, należy je umyć szamponem dobrej jakości i oczywiście nałożyć odżywkę. Kondycjonowanie włosów sprawia, że ​​ich silikonowy składnik tworzy na włosach otoczkę. Dzięki temu włosy pozostają nawilżone, a tym samym nie puszą się. Stosowanie odżywki pomaga również w szybkim wysuszeniu włosów ze względu na hydrofobowe właściwości zawartych w nich silikonów.

Wskazówki dotyczące szybkiego suszenia włosów

Oto kilka wskazówek, na które należy zwrócić uwagę:

  • Zapewnij prawidłowe oczyszczenie włosów, nakładając i spłukując odpowiednią ilość szamponu.
  • Skoncentruj się na suszeniu końców włosów zamiast od nasady, jeśli spóźnisz się na imprezę lub spotkanie, ponieważ końce włosów są bardziej widoczne niż odrosty.
  • Sekcja i szczotkowanie włosów pomaga bardziej niż jakakolwiek inna rzecz dotycząca szybkiego suszenia.

To okładka!

W ten sposób szybko wysuszysz włosy bez suszarki do włosów. Odrobina wysiłku może sprawić, że Twoje włosy będą gładkie, lśniące i nie puszą się. Wiesz, jak szybko wysuszyć włosy ręcznikiem, a to nie jest nauka o rakietach. Pomogłoby to jednak skupić się na wskazówkach i sztuczkach, takich jak kondycjonowanie włosów i używanie ręcznika z mikrofibry. Myślę, że warto przeczytać o tym, jak suszyć włosy bez suszarki i o 10 domowych środkach na suche włosy.