Jak stylizować warkocze pudełkowe na wesele: 8 najlepszych sposobów

Znaleźliśmy osiem sposobów na stylizację warkoczy w pudełku na wesele. Omówimy każdą fryzurę, aby wiedzieć, która jest najbardziej pochlebna dla Twojej twarzy i motywu ślubnego, niezależnie od tego, czy jesteś samą panną młodą, czy częścią wesela.

Skąd wiesz, o której godzinie stylista musi zacząć układać włosy w dniu ślubu z tymi stylami do wyboru? Aby uzyskać pożądany wygląd, przeczytaj o tym, jak długo trwa ślubna fryzura i makijaż.

Jak stylizować warkocze pudełkowe na wesele: 8 najlepszych sposobów

Najlepsze sposoby stylizacji plecionek w pudełku na wesele

Francuski warkocz pudełkowy

Jedną z najlepszych fryzur warkoczowych, szczególnie dla panny młodej, jest warkocz francuski. Twój fryzjer ułoży warkocze w pudełkach we francuskie warkocze z samej nazwy.

Zazwyczaj warkocze pudełkowe są składane w dwa warkocze francuskie, a następnie łączone z tyłu. Włosy z przodu są odsunięte na bok, aby uzyskać bardziej ślubny wygląd, a fryzjerka może dodać szpilki i kwiaty, aby upiększyć fryzurę.

Warkocze pudełkowe z pączkiem

Inną schludną fryzurą warkoczową na wesele jest zawiązanie warkoczy w kok z pączków. Ponownie, stosunkowo łatwo jest to zrobić samemu, ponieważ po prostu zbierasz warkocz, a następnie robisz wysoką bułkę z pączka.

Jest to idealne rozwiązanie do podkreślenia twarzy, ponieważ wszystkie włosy są poza twarzą. Możesz również rozważyć tę fryzurę dla dziewczynek z kwiatami i innych małych dzieci na weselu.

Warkocze pudełkowe z kręceniem wodospadu

W przypadku narzeczonych, które na ślub wolą rozpuszczone włosy, rozważ rozdzielenie warkoczy na środku i dodanie skrętu kaskadowego jak opaska na włosy. Jest to szczególnie odpowiednie, jeśli masz grube warkocze w pudełku, aby lepiej je podkreślić.

Jeśli zostawisz swoje pudełkowe warkocze opuszczone i rozchylone pośrodku, będzie wyglądać świetnie z suknią balową lub suknią ślubną o linii A. Dodane skręty wodospadu z boku sprawiają, że wygląda bardziej weselnie.

Czy Twoja suknia ślubna nie ma objętości? Przeczytaj o tym, co kryje się pod suknią ślubną, aby uczynić ją bardziej pufią, aby uzyskać bardziej królewski wygląd, szczególnie w przypadku tej fryzury z warkoczem w pudełku.

Owinięte warkocze pudełkowe

Czy uważasz się za awanturniczą pannę młodą? Jeśli tak, poproś swojego fryzjera, aby owinął plecionki w irokezem.

Ta fryzura skupi się również na twojej twarzy, a irokez z boku doda trochę ostrości i śmiałości do ogólnego wyglądu. Jeśli Twój ślubny motyw jest bohemy, będzie to również pasowało do tych szczegółowych sukien ślubnych z frędzlami.

Skoro o tym mowa, jeśli zostaniesz zaproszony na wesele Boho, oto, w co się ubrać na wesele w Czechach.

Warkocze pudełkowe z kokardką

Jeśli twoje przyjęcie weselne ma na sobie również warkocze w pudełku, rozważ stylizację ich warkoczy w kokardę. Ponieważ włosy są zebrane u góry, jest to również klasyczna fryzura dla mam młodej pary.

Posiadanie warkoczy w kokardce będzie wyglądać najlepiej, jeśli masz plecionki z trzech splotów. Następnie po ceremonii rozpięcie węzła powinno być łatwe, dzięki czemu poczujesz się swobodniej na przyjęciu.

Warkocze pudełkowe z wysokim węzłem

Nieco podobna wysoka fryzura do poprzedniej po prostu ma warkocze w pudełku. Plecionki pudełkowe są skręcone i ułożone na czubku głowy, który może być również lekko zamiatany z boku.

Możesz rozważyć tę fryzurę dla swoich druhen, ponieważ jest to styl pół w dół, który pasuje do większości kształtów twarzy. Tylko upewnij się, że warkocze są dobrze zabezpieczone szpilkami, aby utrzymać je na miejscu przez cały dzień.

Warkocze trójkątne

Jako gość weselny ważne jest, aby być skromnym i subtelnym w swoim ogólnym wyglądzie. A jeśli masz plecionki pudełkowe, możesz rozważyć podzielenie ich na trójkąty.

To dodaje im stylu, ale nadal nie będziesz wyglądać zbyt efektownie, aby wszyscy skupili się na pannie młodej. Możesz je następnie związać na dole lub zostawić na dole, w zależności od tego, co najlepiej pasuje do Twojego stroju.

Warkocze pudełkowe z koralikami

Czy masz dużo młodszych druhen lub dzieci, które są częścią procesji? Możesz mieć ich warkocze w pudełku z koralikami, aby uzyskać bardziej zabawny wygląd.

Wybierz kolory koralików, które znajdują się w Twojej ślubnej palecie. Możesz nawet mieć dziecięce włosy w warkocze z boku, ale zostaw warkocze z tyłu, aby bardziej podkreślić koraliki.

Czy możesz trzymać warkocze w pudełku przez 3 tygodnie?

Po ślubie możesz trzymać swoje pudełkowe warkocze przez trzy tygodnie do miesiąca. W ten sposób twoje włosy mogą odzyskać napięcie i możesz je dobrze nawilżyć.

Czy mogę nosić warkocze na mój ślub?

Możesz nosić warkocze na ślub; jest wręcz idealny, ponieważ dobrze zabezpiecza włosy. Twój fryzjer może również z łatwością dodać do warkoczy dodatki, takie jak kwiaty i perły, aby wykończyć Twój wygląd.

Wniosek

Czy ten artykuł był pomocny? Właśnie dowiedzieliśmy się, jak stylizować warkocze w pudełku na wesele, używając ośmiu stylizacji.

Mamy nadzieję, że znajdziesz taką, która będzie pasować do Twojej sukni ślubnej, a jeśli jesteś gościem lub częścią wesela, dowiesz się, jak elegancko stylizować swoje plecionki w pudełku.

Mamy nadzieję, że znalazłeś najlepszą fryzurę w pudełku; zostaw nam pytanie, jeśli je masz.