Jak strzyc włosy do darowizny? 5 niesamowitych rzeczy do poznania!

Dlaczego musisz nauczyć się strzyc włosy do darowizny? To dlatego, że dorośli i dzieci na całym świecie chcą, aby peruki zakryły utratę włosów. Ten problem jest często spowodowany radioterapią, chemioterapią, trichotillomanią, łysieniem, oparzeniami i innymi schorzeniami. Poza tym dobrze jest czuć, że pomogłeś komuś, kto najbardziej tego potrzebuje.

Różne organizacje wykorzystują darowizny włosów do tworzenia peruk. Osoby mają konkretne powody, dla których obcinają, a następnie oddają swoje włosy.

Jak strzyc włosy do darowizny? 5 niesamowitych rzeczy do poznania!

Inni chcą pomóc tym, którzy tego potrzebują. Inni też mają swoje powody, by to robić. Bez względu na powód, dobrze wiedzieć, że oddawanie włosów to tylko łatwy proces.

Kto może przekazać darowiznę?

Darować może dziewczyna lub chłopiec. I to nigdy nie jest problem. Problem tkwi w rodzaju włosów do oddania. Powinno być kręcone lub proste, grube lub cienkie i więcej. Organizacje nie akceptują jednak włosów rozjaśnionych lub farbowanych. Niektórzy nie akceptują również siwych włosów. Tak więc darowizna włosów jest ograniczona tylko do młodszego pokolenia.

Kto obtnie włosy?

Pozwól, aby każdy, kto wie, jak strzyc włosy na darowiznę, zrobił to za Ciebie. Po prostu odwiedź najbliższy salon, jeśli chcesz. Odetnij włosy lub zrób podejście „zrób to sam”. Postępuj zgodnie z zestawem wytycznych przedstawionych przez organizację przyjmującą darowiznę.

Niektórzy z nich chcieliby mieć włosy w jednym warkoczu lub w kucyk. Niektórzy woleliby włosy w różnych sekcjach.

W ten sposób włosy zostaną obcięte równomiernie i odpowiednio. Następnie całkowicie wysusz włosy, zanim zostaną umieszczone w torebce z zamkiem błyskawicznym. W przeciwnym razie uformuje się i nie będzie już pomocny.

Jak długo mają być darowane włosy?

Długość włosów do oddania zależy od organizacji. Niemniej jednak minimum to co najmniej osiem cali. Większość strzyżono włosy na około dwanaście cali, aby mogli je przekazać. Nie ma ograniczeń co do długości warkocza lub kucyka, które można przekazać.

Jakie ważniejsze wskazówki należy pamiętać podczas obcinania włosów?

Poniżej znajduje się więcej innych wskazówek, o których należy pamiętać podczas obcinania włosów. Jak więc ściąć włosy do darowizny?

#1. Wyczyść i wysusz całkowicie

Najpierw umyj włosy, zanim doświadczona fryzjerka je przytnie. Odciągną twoje włosy do tyłu, aż staną się niskim kucykiem. Elastyczny materiał posłuży do utrzymania ciasnych włosów. W ten sposób nie będzie wypadać po przecięciu.

Następnie pozwól mu całkowicie wyschnąć przed zapakowaniem. Zostanie on od razu wysłany do wybranej organizacji. Dokładnie wysusz i rozłóż na ręczniku. Odstaw na dzień lub dwa dni.

Nigdy nie myj ani nie susz jej w suszarce do włosów. W przeciwnym razie twoje włosy poluzują się z kucyka. Aby uzyskać głębsze zrozumienie, dowiedz się, jak przyciąć włosy do darowizny.

#2. Minie trochę czasu, zanim będziesz mógł go ponownie wyciąć

Wyrastanie z włosów wymaga cierpliwości. Ludzki włos zwykle rośnie średnio sześć cali rocznie. To jak pół cala każdego miesiąca. Tak więc minimalne wymaganie to osiem cali na darowizny włosów. Kluczem do sukcesu jest nigdy się nie zniechęcać. Prędzej czy później zobaczysz jego postęp.

Osiągnij cel, jakim jest ponowne wydłużenie włosów. Trzymaj się tego! Niektórym ponowne obcięcie włosów zajęło im pięć lat. W ten sposób często wychodzą rzeczy.

#3. Nawet jedna osoba już robi dużą różnicę

Po prostu zdaj sobie sprawę z wpływu darowania swoich przyciętych włosów. Ludzie byli nawet zmotywowani do zapuszczania włosów i skracania ich. W końcu postanowili zrobić krok. Rzeczywiście, pomaganie ludziom przewlekle chorym może przynieść dobre rezultaty. Potrzebują peruki, a odpowiedzią są twoje obcięte włosy.

Wpływaj na innych, aby oni również przekazywali darowizny. To również ma większy wpływ. Aby mieć jedną treskę, potrzeba od ośmiu do trzydziestu kucyków. To bardziej kucyk. To zależy od wybranej organizacji.

#4. To coś osobistego

Najbliżsi przyjaciele i członkowie rodziny mogą wyrazić swoją opinię na temat długości włosów do obcięcia. Ale zawsze liczy się Twoja decyzja. To twój najbardziej ukoronowany klejnot, twoje włosy. Zdecyduj więc, co dla niego zrobisz i gdzie to przekażesz.

#5. Przeprowadź badania

Istnieje wiele miejsc, w których możesz przekazać swoje włosy. Zawsze ważna jest organizacja, która Twoim zdaniem najlepiej z niej skorzysta. Powinno to być coś, czemu możesz zaufać. Więc nie wysyłaj swoich włosów w dowolne miejsce, którego prawie nigdy nie znasz.

Jak znaleźć organizacje oferujące darowizny włosów?

Wiele salonów fryzjerskich współpracowałoby z organizacjami darczyńców włosów. Organizują strzyżenie włosów lub przyjmują darowizny indywidualnie. Warto odwiedzić salon obok siebie. To właśnie wtedy decydujemy się na darowiznę. Aby dać ci więcej pomysłów, sprawdź najlepsze miejsca do oddawania włosów.

#1. Zadzwoń do organizacji charytatywnej

Przekaż darowiznę na organizację charytatywną, którą lubisz po zadzwonieniu do nich. Zapytaj o możliwego partnera w salonie lub zaplanowane wydarzenie w okolicy.

#2. Odwiedź salony w okolicy

Zapytaj, czy salony w okolicy współpracują z grupami darczyńców włosów. Dowiedz się, gdzie można przekazać włosy. To jest obok obszaru, w którym mieszkasz. Na pewno jest taki, który zapewni pełne obcięcie włosów, zgodnie z organizacją.

Wniosek

Nauka strzyżenia włosów do darowizny wydaje się mieć wpływową decyzję. To dobry gest o znaczących i wymiernych wynikach. Rzeczywiście jest to prezent dla organizacji darczyńców włosów. Przyczyni się do dalszej zmiany życia najbardziej potrzebujących. Aby uzyskać więcej artykułów na temat dawstwa, przeczytaj, ile istnień ludzkich ratuje oddawanie narządów i co to jest automatyczne oddawanie krwi. Dziękuje za przeczytanie! Do następnego razu!