Jak skonfigurować darowiznę Paypal? 3 niesamowite sposoby!

Czy musisz wiedzieć, jak skonfigurować darowiznę PayPal? W tym artykule nauczymy Cię w trzech prostych krokach! Po pierwsze, podczas prowadzenia funduszu darowizn nie będziesz musiał zajmować się zbieraniem gotówki papierowej i drobnych. Droga online to droga.

PayPal to amerykańska firma zajmująca się technologiami finansowymi, używana na całym świecie. Jest to system płatności online za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub strony internetowej. PayPal jest dostępny w krajach, które obsługują transakcje płatności online i przelewy pieniężne. PayPal jest jedną z najczęściej używanych platform internetowych dla usług pieniężnych i jest bezpłatny dla wszystkich.

Jak skonfigurować darowiznę Paypal? 3 niesamowite sposoby!

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy finansowej na coś poważnego, co dzieje się w Twoim życiu osobistym, czy potrzebujesz środków na jakiś cel w Twojej organizacji, darowizny PayPal są szybkim i wygodnym sposobem na to, aby Twoja darowizna została wysłuchana. Ludzie mogą łatwo przekazać darowizny gdziekolwiek są, o ile mają dostęp do Internetu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Co można kupić w systemie PayPal

Bardzo wygodne jest robienie zakupów za pieniądze online, które przechowujesz na swoim koncie PayPal. Tak więc, przeglądając swoje ulubione sklepy internetowe, szukaj przycisku PayPal przy wyborze płatności. Kiedy zalogujesz się na swoje konto PayPal i potwierdzisz płatność, odliczysz sumę zamówienia od salda PayPal i kupiłeś swoje zamówienia. Musisz poczekać na czas dostawy, a Twoja przesyłka wkrótce dotrze. Ponieważ PayPal jest powszechnie używany w większości krajów, nie będziesz mieć problemu z transakcją, ponieważ ich usługi są niezawodne.

Możesz także płacić za usługi online za pomocą systemu PayPal. Na przykład, gdy zaproponowano Ci płacenie rachunków za pomocą konta PayPal, nie dotyczyło to tylko codziennych wydatków, takich jak energia czy woda. Możesz także użyć swojego konta PayPal, aby zapłacić za subskrypcję Netflix lub Spotify. Płacąc na dowolnej platformie usług online, szukaj przycisku PayPal. Nie musisz przedstawiać karty ani żadnych danych osobowych, logować się do konta PayPal i potwierdzać płatność, a następnie gotowe.

Czy mogę prosić o darowizny przez PayPal

Możesz teraz używać PayPal do większości swoich wydatków, ponieważ jest to wygodne i szybkie dokonywanie płatności za pomocą telefonu. Jednak może być kłopotliwe zbieranie gotówki z darowizn, które zebrałeś na cel, który bez wątpienia potrzebuje ich pomocy. W dzisiejszych czasach możesz łatwo wysyłać pieniądze potrzebującym, o ile mają konto PayPal. Ale po poproszeniu o darowizny, jak połączyć je ze swoim kontem? Ale nie obawiaj się, ponieważ pokażemy Ci, jak skonfigurować darowiznę PayPal.

#1. Utwórz link do darowizny PayPal

Wszystko musi być zrobione online, więc będziesz potrzebować linku, aby połączyć swoich darczyńców z kontem PayPal. Ten dostęp jest przeznaczony wyłącznie dla darowizn, nie martw się, ponieważ nie będą one mogły uzyskać dostępu do Twoich pieniędzy ani niczego zmienić w danych konta. Linki do darowizn PayPal można publikować na dowolnej platformie mediów społecznościowych, więc wykorzystaj to, aby dotrzeć do jak najwięcej.

#2. Oznacz swój link PayPal.me

Kilka osób może również publikować swoje łącza do darowizn w systemie PayPal, więc musisz oznaczyć swoje, aby nie pomylić ich z łączami innych osób. Dzięki temu możesz umieścić swoje imię i nazwisko na samym łączu jako spersonalizowany sposób poinformowania darczyńców, że klikają właściwy link. Odwiedź witrynę PayPal i wprowadź nazwę, pod którą identyfikuje swoją darowiznę. Na przykład, jeśli masz na imię „Connie”, otrzymasz adres URL: PayPal.me/Connie”. Utwórz konto PayPal. Możesz dostosować stronę internetową swojego systemu PayPal. Konto, gdy twoi darczyńcy odwiedzą ją po klikając link do darowizny.

#3. Utwórz przycisk darowizny PayPal

Śmiało i otwórz menu narzędzi od góry do dołu do opcji „wszystkie narzędzia”. Kiedy to klikniesz, otrzymasz wiele opcji, co dalej. Kliknij, aby otworzyć opcję przycisków PayPal, kliknij przycisk darowizny. Możesz wybrać, jak będzie wyglądał przycisk „przekaż darowiznę”. Możesz także dostosować stronę internetową konta, gdy odwiedzają ją twoi darczyńcy, umieszczając logo w nagłówku lub dowolny obraz, który chcesz umieścić, i wiele innych.

PayPal nie pozwala na przesyłanie żadnych obrazów w formacie JPEG; musisz wpisać kod HTML. Aby to zrobić, możesz przejść do witryny internetowej swojej organizacji, kliknąć logo prawym przyciskiem myszy i skopiować kod HTML. Następnie wklej go w puste miejsce, w którym PayPal wymaga go do przesłania logo. Po wykonaniu instrukcji i wykonaniu wszystkich kroków otrzymasz spersonalizowane łącze do darowizny PayPal. Możesz opublikować ten link w dowolnym miejscu i udostępnić go w dowolnym miejscu online. Kiedy Twoi darczyńcy klikną link, powinni kliknąć przycisk „Przekaż darowiznę” i wpisać kwotę swojej darowizny. W ten sposób tworzy się przycisk darowizny.

Wniosek

Wiesz już, jak założyć konto darowizn PayPal. Mamy nadzieję, że tą metodą dotrzesz do jak największej liczby osób i osiągniesz zamierzoną kwotę. Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu i szczęśliwe oszczędności! Spróbuj też przeczytać o tym, jak zrobić ulotkę z darowiznami i czym jest zbiórka darowizn.