Jak przenieść ułożoną pralkę i suszarkę? 5 prostych kroków!

Jak przenieść pralkę i suszarkę ułożoną w stos? Posiadanie pralki i suszarki, które można ustawiać jeden na drugim, może być jedną z najlepszych rzeczy, w jakie można zainwestować. Dlaczego? Nie używa i zajmuje dużo miejsca, zwłaszcza jeśli twój obszar do czyszczenia jest mały. Nawet ułożone w stos nadal działają tak samo, a ich jakość również pozostaje taka sama. Jest więc uważany za bardzo skuteczny.

Są przypadki, w których wynajmujesz tylko dom i musisz się wyprowadzić, ponieważ znalazłeś lepszy dom z większą powierzchnią lub po prostu dlatego, że chcesz się wyprowadzić. Nie martw się o to. Dzisiaj omówimy, jak przenieść pralkę i suszarkę ułożoną w stos.

Jak przenieść ułożoną pralkę i suszarkę? 5 prostych kroków!

Bez wątpienia zarówno pralka, jak i suszarka są na swój sposób ciężkie, więc jak powinniśmy przeprowadzić proces przenoszenia, skoro jest to trudne, zwłaszcza jeśli jesteś sam? Bez zbędnych ceregieli przejdźmy teraz do tego, jak powinniśmy przeprowadzić ten proces. Usiądź i przekonaj się, jak to się robi. Przenoszenie ciężkich urządzeń gospodarstwa domowego, takich jak pralka i suszarka, może wydawać się skomplikowane, ale tak nie jest. Możemy to zrobić w prosty sposób.

Kroki przenoszenia pralki i suszarki ułożonej w stos

Jak przenieść pralkę i suszarkę ułożoną w stos? Nie martw się więcej; omówiliśmy cię w tym temacie artykułu, który omówimy za chwilę. Bądź więc na bieżąco i miej oko na proces. Możesz także nauczyć się kilku ważnych terminów, które mogą być przydatne w przyszłości na wypadek, gdybyś ponownie miał do czynienia z tą samą sytuacją. Przyjrzyj się bliżej i zwróć na nie uwagę. Te kroki mają zastosowanie również do innych urządzeń, więc przejdźmy do kolejnych kroków:

Krok 1. Usuwanie całej zawartości wewnątrz maszyn

Po pierwsze, aby upewnić się, że wyniesienie pralki nie będzie trudne, później należy najpierw sprawdzić i upewnić się, że w pralce nie pozostały żadne ubrania, ręczniki ani inne rodzaje odzieży lub rzeczy. Sama kombinacja tych dwóch maszyn jest już ciężka. Co więcej, jeśli w środku nadal jest pranie? Jeśli cała zawartość pralki jest nadal mokra, zalecamy przepuszczenie jej przez suszarkę w celu wysuszenia. Może to zająć trochę czasu, ale przynajmniej nie będzie dla ciebie zbyt ciężkie. Po zakończeniu prania włóż całe pranie do kosza, a teraz możesz odejść, gdy zostaną odłożone na bok, poza obiema maszynami. Możesz chcieć wiedzieć, jak otworzyć obudowę pralki.

Krok 2. Rozłączanie połączeń urządzenia z liniami

Teraz w drugim kroku będziemy chcieli odłączyć urządzenie od połączenia i odłączyć wąż spustowy. Powoli pociągnij go do siebie, ponieważ może być bardzo ciasny po pierwszym włożeniu do maszyny. Następnie umieść wiadro pod wężem spustowym i pozwól wodzie spłynąć. Pozwoli to na zmniejszenie jego wagi. Jednocześnie zapobiegając wyciekom i bałaganowi podczas wykonywania całego procesu. Poczekaj, aż woda całkowicie spłynie i upewnij się, że jej nie ma. Nadal może to być jeden z powodów, dla których Twój jest ciężki do noszenia, więc miej oko, czy w urządzeniach nadal znajduje się zawartość.

Krok 3. Używanie wózka do przenoszenia urządzeń

Wsuń wózek pod urządzenie i przechyl go pod niewielkim kątem. W razie potrzeby możesz wypożyczyć wózek. Nie jest dobrym pomysłem rozdzielanie pralki i suszarki i przenoszenie ich osobno. Okablowanie między tymi dwoma komponentami jest dość skomplikowane, a większość rozporządzeń miejskich wymaga certyfikowanych usług dla tych ustawionych w stos. Aby to osiągnąć, nigdy nie należy ich rozbierać, ponieważ trudno będzie je połączyć, gdy zostaną od siebie odłączone. Może to uszkodzić oba urządzenia, jeśli zdecydujesz się je mieć jeden po drugim.

Krok 4. Przenoszenie maszyn do nowej lokalizacji

Aby mieć zarówno pralkę, jak i suszarkę na kółkach, oprzyj zespół o wózek i ostrożnie przechyl lalkę do tyłu. Powoli przetaczaj drużynę na nowe miejsce. Użyj ruchomej ciężarówki, jeśli przewozisz ją do nowego domu lub budynku. Ponieważ nie da się oddzielić pralki od suszarki, samochód nie będzie w stanie przestawić zestawu. Gdy maszyny są już ustawione na swoich miejscach, ponownie podłącz wszystkie niezbędne połączenia, aby urządzenie działało tak, jak jest. Dopływ wody jest najważniejszy, więc podłącz go od razu, a następnie zakończ, podłączając oba urządzenia i wypróbowując je, jeśli nadal działają poprawnie. Dowiedz się, jak zainstalować pralkę lub suszarkę z możliwością układania w stos.

To okładka!

Umiejętność przenoszenia pralki i suszarki ułożonej w stos jest jedną z najważniejszych zalet, jakie masz, zwłaszcza jeśli masz już pomysł, jak to zrobić. Więc teraz, gdy nauczyłeś się łatwego sposobu, możesz to zrobić w mgnieniu oka, bez żadnych problemów. Jeśli masz wolny czas i chcesz poczytać więcej o pralko-suszarce, przyjdź i sprawdź, jak czyścić uszczelkę spryskiwacza przedniego załadunku.