Jak pozbyć się zagnieceń z butów za pomocą suszarki do włosów? 4 proste kroki!

Mówiąc Ci, jak pozbyć się zagnieceń z butów suszarką do włosów, rozwiążemy Twój problem. Marszczenie butów to dość prosty proces, a niektóre artykuły gospodarstwa domowego wystarczą, aby wyróżnić się na spotkaniu. Wszyscy uwielbiamy niezagniecione i dobrze wyglądające buty, ale kanty nie pozwalają nam pozostawić tak dobrego wrażenia na innych.

Bez względu na to, czy but jest ze skóry (patentowanej, egzotycznej czy zwykłej), nie może się w nim zagnieździć. Wszystkie rodzaje trampek, trampek, płócien i butów kompresują i formują zagniecenia.

Jak pozbyć się zagnieceń z butów za pomocą suszarki do włosów? 4 proste kroki!

Ale nie martw się, możesz bez wysiłku sprawić, by buty nie gniotły się. W tym artykule poznasz kompletną procedurę rozprasowywania butów za pomocą suszarki do włosów. Dodaliśmy również kilka wskazówek i wskazówek, aby utrzymać buty w doskonałym stanie.

Kroki, aby usunąć zagniecenia z butów za pomocą suszarki do włosów

Musiałeś gdzieś przeczytać, że kiedy spotykamy nową osobę, pierwszą rzeczą, jaką zauważa, są nasze buty. Dlatego buty powinny być czyste, bez zagnieceń i na tyle błyszczące, by prezentować Cię jako dobrego faceta. Przeczytaj ten przewodnik krok po kroku, jeśli chcesz wiedzieć, jak usunąć zagniecenia z butów za pomocą suszarki do włosów.

Krok 1. Wyczyść buty

Weź szczotkę lub szmatkę i usuń kurz i brud z powierzchni buta. W przypadku uporczywych śladów użyj dowolnego środka do czyszczenia skóry. Następnie włóż do środka prawidło lub skarpetki, aby nadać butowi gładką powierzchnię. Czy wszystko gotowe? Przejdźmy do następnego kroku.

Krok 2. Włącz suszarkę

Podłącz suszarkę do włosów i ustaw temperaturę na średni. Przesuń suszarkę do pogniecionego obszaru z odległości 10 cali. Pamiętaj, aby nie trzymać suszarki w jednym miejscu dłużej niż minutę, ponieważ ciepło może stopić klej na podeszwie zewnętrznej i górnej części buta.

Krok 3. Masuj powierzchnię buta

Masuj but palcem, aby wyrównać zagniecenia. Powtarzaj ten proces, aż but będzie wydawał się nowy. Pozwól butowi ostygnąć przed zdjęciem prawidła i voila! Jesteś gotowy, aby pokazać się ze swoimi idealnie eleganckimi butami.

Krok 4. Zastosuj odżywkę i pastę do butów

Chcesz dodać blasku swoim butom? Nałóż na buty niewielką ilość odżywki do butów. Następnie wypoleruj buty i poczekaj, aż wyschną. Wypoleruj wyschnięty lakier pędzlem lub kawałkiem szmatki i gotowe.

Dlaczego mój but się pognieciony?

Na tworzenie zagnieceń na butach zaangażowanych jest wiele czynników. Najczęstszym z nich jest to, że kiedy chodzisz w butach, ich materiał ściska się, tworząc zmarszczki. Ponadto Twoje buty są bardziej podatne na zagniecenia, jeśli nie są dopasowane do rozmiaru Twojej stopy. Zawsze noś dobrze dopasowane i dobrej jakości buty, aby zmniejszyć zagniecenia. Zmarszczki będą pojawiać się częściej, jeśli materiał obuwia jest niskiej jakości. Ponadto, jeśli nie lubisz zmniejszać butów, wybierz półbuty z daszkiem lub pełne cap toe, a nie buty o prostym kroju i całym kroju.

Czy mogę pomarszczyć buty bez suszarki do włosów?

Odpowiedź na to pytanie jest pozytywna. Inne sposoby na usunięcie zagnieceń to prasowanie butów po nałożeniu na nie wilgotnego ręcznika. Ludzie używają również wilgotnej szmatki rozgrzanej w kuchence mikrofalowej, aby wyeliminować zagniecenia. Odżywka do skóry lub olej również mogą być skuteczne. Oto sposoby na rozprostowanie butów.

Jak zmniejszyć Zagniecenia Od butów

Możesz postępować zgodnie z kilkoma prostymi wskazówkami i sztuczkami, aby utrzymać buty w idealnym stanie.

Wskazówka nr 1. Prawidła do butów

Prawidła do butów są niedrogie i łatwo dostępne. Zajmują pierwsze miejsce, gdy mówimy o zapobieganiu marszczeniu buta. Para prawideł nie pozwoli na tworzenie się zagnieceń na butach i zawsze będziesz wolny od napięć. Drzewo cedrowe usuwa z butów nieprzyjemny, nieznośny i wstydliwy zapach.

Wskazówka nr 2. Spray do noszy do butów

Spray ten pomaga rozciągnąć materiał butów, co ostatecznie zatrzymuje tworzenie się zmarszczek. Wypróbuj spray do noszy do butów na butach, które nosisz na co dzień. Ponieważ nikt nie ma czasu, aby codziennie zmniejszać buty ani zakładać i zdejmować prawidła.

Wskazówka nr 3. Sneaker tarcza

Okolice palców łatwo się marszczą i źle wyglądają. Tarcza do butów jest rozwiązaniem tego problemu, ponieważ jest to specjalnie zaprojektowane prawidło, które w pewnym sensie redukuje zmarszczki z obszaru palców.

Wskazówka nr 4. Odżywka do skóry

Buty, których nie nosisz rutynowo, łatwo się gniotą. Te zagniecenia można zredukować nawilżając buty. Zamów odżywkę do skóry lub olej, aby buty nie wysychały, a następnie nie gniotły się.

To okładka!

Niezależnie od tego, czy są na nich zarysowania, czy zagniecenia, źle wyglądają na butach. Rozumiemy, że to nie mniej niż ból głowy, dlatego stworzyliśmy ten poradnik, jak pozbyć się zagnieceń z butów za pomocą suszarki do włosów.

Przeczytaj powiązane artykuły; wiesz, jak usunąć wosk z dywanu za pomocą suszarki do włosów i jak stopić kredki za pomocą suszarki do włosów.