Jak powiesić rzeczy na lodówce niemagnetycznej? 3 proste sposoby!

Jeśli planujesz zrobić kilka przypomnień na cały dzień, ale Twoja lodówka nie jest magnetyczna, powinieneś znaleźć sposoby na wieszanie rzeczy na niemagnetycznej lodówce. Po obejrzeniu i podjęciu decyzji o procesie, który wybierzesz, pozwól nam dalej udzielać Ci lepszych informacji i wskazówek na ten temat już dziś.

Możesz nie mieć pomysłu, ale żeby ci coś dać, proszę bardzo. Stal nierdzewna używana do produkcji lodówek może wyglądać drogo i elegancko, choć ma swoje wady, a to ze względu na materiały. Często jest narażony na odciski palców i nie posiada magnesów ze względu na zawartość niklu w stali.

Jak powiesić rzeczy na lodówce niemagnetycznej? 3 proste sposoby!

Zazwyczaj ludzie wybierają tego typu lodówki, więc bądź ostrożny przy wyborze jednej. Jeśli kiedykolwiek tak się stanie, mamy dla Ciebie gotowy artykuł, który może pomóc w sytuacji, w której się znajdujesz.

Niezależnie od tego, pozwól nam mieć głębszy wgląd w nasz temat na dzisiaj, kontynuując czytanie do końca tego. Dowiesz się więcej.

Sposoby wieszania rzeczy na lodówce niemagnetycznej

Przed zakupem lodówki zawsze musisz sprawdzić, co kupujesz; w przeciwnym razie będziesz niezadowolony. Warto wiedzieć, zwłaszcza jeśli jesteś właścicielem lodówki ze stali nierdzewnej, rozważ następujące sposoby wieszania rzeczy na niemagnetycznej lodówce:

Metoda nr 1. Korzystanie z wiszących akcesoriów z przyssawkami

Jeśli straciłeś nadzieję na przyklejanie lub wieszanie rzeczy na lodówce, to może być odpowiedź. Kiedy spróbujesz poszukać środków zaradczych w Internecie, najprawdopodobniej będzie to pierwsza rzecz, którą zobaczysz, gdy się pojawi.

Czemu? Przyssawki, zwane również przyssawkami, wykorzystują ciśnienie powietrza do przylegania i wiązania z powierzchnią, na której się znajdują. Dzięki temu mogą być w stanie utrzymać lekkie lub średnio ważone przedmioty, ponieważ wywierana siła jest co wzmacnia jego więź. Są tanie i można je kupić w lokalnych sklepach ze sprzętem.

Mając to na uwadze, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest zakup potrzebnych przedmiotów. Jeśli zdarzy ci się przejść obok wieszaka z przyssawkami lub tablicy magnetycznej z przyssawką, na której możesz umieścić przypomnienia, kup ją, jeśli to czujesz.

Po zdobyciu przedmiotów spróbuj wytrzeć powierzchnie do miejsca, w którym je umieścisz. Dzięki temu moc ssania będzie silniejsza. Następnie postaraj się jak najmocniej docisnąć go do obszaru, aż stanie się trudny do wyciągnięcia. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wytrzyma i będzie trwał długo. O ile to możliwe, zmieniaj je, gdy stracą przyczepność.

Metoda nr 2. Używanie farby magnetycznej

Wiemy, że nie wszyscy są tego świadomi. Tak, jest farba magnetyczna. Mogą wyglądać jak zwykła farba, ale wewnątrz znajdują się cząsteczki żelaznego pyłu zmieszane z farbą, które później wchodzą w interakcję z różnymi przedmiotami.

Są one dostępne w lokalnych sklepach ze sprzętem, chociaż rzadko można je znaleźć, ponieważ ich cena może być dość wysoka niż w przypadku zwykłych farb. Załóżmy, że zdarzyło ci się go zobaczyć, to dobrze dla ciebie. Jeśli nie, spróbuj poszukać ich w Internecie. Możesz go znaleźć.

Jak każdą inną farbę, nakłada się je na powierzchnię, na którą chcesz je nałożyć. Pędzlem w jednym kierunku i pozostawić do wyschnięcia na kilka minut. Następnie możesz spróbować przykleić kilka rzeczy, aby sprawdzić, czy farba działa. Zawsze możesz dodać kolejną warstwę, jeśli czujesz, że nie przylega zbyt dobrze do powierzchni.

Metoda #3. Metoda taśmy dwustronnej

Ta metoda działa cały czas, jeśli spieszysz się z włożeniem niektórych rzeczy do lodówki. Jest to dość proste, więc powinno być łatwe do złożenia wniosku w razie potrzeby. Teraz kontynuujmy, jak to osiągnąć, abyśmy mogli dalej się poruszać.

Może to zwykły kawałek taśmy, ale pomaga i bardzo dużo. Mając to w swoim domu, nie będziesz musiał się martwić o robienie rzeczy.

Jednak waga, którą niesie, jest ograniczona. Upewnij się, że rzeczy, które przyklejasz, mają odpowiednią wagę.

Wyciągnij żądaną długość z taśmy i zdejmij okładkę. Po odsłonięciu kleju przyklej przedmiot po drugiej stronie filmu i upewnij się, że umieściłeś drugą stronę dokładnie na rzeczy, którą planujesz powiesić. Gdy wszystko jest już ustawione, włóż je do lodówki i spłaszcz, aby lepiej się przykleiło.

To okładka!

Teraz wiesz, jak wieszać rzeczy na niemagnetycznej lodówce. Ważne jest, aby najpierw zrozumieć, co kupujesz, ponieważ w każdej chwili możesz tego żałować. Ale zanim o tym pomyślisz, cieszymy się, że znalazłeś i przeczytałeś ten artykuł do samego końca. Mając to na uwadze, ucz się sam lub zadzwoń do profesjonalisty, aby ci pomógł.

Cóż, jeśli lodówka, którą masz w domu, jest magnetyczna, spróbuj poczytać, jak zrobić magnesy na lodówkę ze zdjęciami.