Jak otworzyć materac Casper w 2 prostych krokach

Masz dwa kroki, aby zrozumieć, jak otworzyć materac Casper. Podobnie jak w przypadku łóżek piankowych z pamięcią kształtu, zalecamy nie zostawiać materaca Casper w pudełku na zbyt długo. Chcesz również postępować zgodnie z instrukcjami Caspera, aby mieć pewność, że w pełni wykorzystasz swój produkt.

Z naszego przewodnika poniżej dowiesz się wszystkiego, od rozszerzania i rozkładania materaca. A co najważniejsze, postępowaliśmy zgodnie ze wskazówkami firmy! Czytaj dalej, aby przygotować materac Casper do snu.

Jak otworzyć materac Casper w 2 prostych krokach

Jak prawidłowo otworzyć materac Casper

Niech się rozwinie

Musisz postępować zgodnie z instrukcjami dotyczącymi konkretnego materaca Casper, który posiadasz. Jednak główna zasada jest podobna, gdzie trzeba pozwolić na rozszerzenie się pianki. Załóżmy, że Twój materac dotarł do pudła.

Naszą wskazówką jest uniesienie go na podkład, a następnie wysunięcie materaca. Jedna osoba może chwycić drugi koniec zwiniętego materaca. Ponieważ łóżko jest ciasno zwinięte plastikowym prześcieradłem, będzie miało kontrolowane uwalnianie i powoli będzie się rozkładało na płasko.

Gdy ustawisz go w żądanej pozycji, możesz rozciąć szczelnie zamkniętą torbę, aby umożliwić łóżko dokończyć pompowanie. Casper wspomniał, że materac nadaje się do użytku w ciągu kilku minut po rozłożeniu. Jednak wielkość konkretnego modelu będzie miała wpływ na to, jak szybko zakończy się on rozszerzanie.

Skonfiguruj

Skoro możesz używać materaca Casper po rozłożeniu, jak powinieneś go ustawić? Najpierw sprawdź, czy masz arkusze o odpowiednim rozmiarze w zależności od wzrostu produktu. Casper oferuje również prześcieradła, ale możesz użyć dowolnego prześcieradła, o ile jest ono zgodne z wymiarami Twojego łóżka.

Materace Casper mają wysokość od 11 do 13 cali, co daje szybki pomysł. A co z ramą łóżka? Firma zaleca stosowanie metalowej ramy i podkładu Casper.

Stosując odpowiednią podstawę i stelaż, możesz zapewnić odpowiednie rozłożenie ciężaru i podparcie na łóżku. Casper ma nawet regulowaną ramę łóżka, jeśli wolisz tę funkcję. Ale jeśli masz istniejącą ramę łóżka, chcesz mieć pewność, że może ona podtrzymywać materac, umieszczając kawałek sklejki na listwach lub belkach, jeśli to konieczne.

Ile czasu zajmuje rozłożenie materaca Casper?

Materac Casper nadmuchuje się po 24 godzinach. Możesz jednak ocenić jego ogólne odczucie, ponieważ niektórzy użytkownicy zauważają, że łóżko było wystarczająco napompowane nawet po godzinie. Zalecamy odczekać po 24 godzinach, aby doświadczyć odpowiedniego komfortu i podparcia oraz zapobiec przesuwaniu się lub marszczeniu prześcieradeł.

Czy mogę od razu spać na moim materacu Casper?

Firma wspomniała, że ​​materac jest gotowy do użycia w ciągu kilku minut po zdjęciu folii. Pamiętaj o naszych wskazówkach z dwustopniowego przewodnika, jak rozkładać materac w plastikowej osłonie po wyjęciu go z pudełka. Następnie zdejmij folię, gdy łóżko będzie płaskie.

Możesz zdecydować, czy materac jest wystarczająco napompowany, aby wygodnie korzystać. Niektórzy użytkownicy naprawdę zeznawali na temat twierdzeń Caspera, że ​​materac można spać w ciągu kilku minut po rozłożeniu. Możesz również wykorzystać ten okres na dostosowanie, aby przyzwyczaić się do nowego łóżka.

Jak długo mogę zostawić materac Casper w pudełku?

Powiedzmy, że nie możesz od razu rozpakować materaca Casper po przyjeździe. Możesz czuć się swobodnie, że łóżko nie straci swojej struktury, pozostając w pudełku przez miesiąc. Pamiętaj jednak, że 30-nocny okres próbny rozpoczyna się po dostarczeniu łóżka.

Jakość łóżka i to, czy jest satysfakcjonujące, poznasz dopiero, gdy użyjesz go od razu. Ale co, jeśli już go rozpakowałeś i potrzebujesz przechować łóżko?

Jak przechowywać materac Casper

Podobnie jak w przypadku innych marek, Casper zaleca przechowywanie materaca jako dodatkowego łóżka w pokojach gościnnych lub dodatkowych pokojach, jeśli go nie używasz. Nie zalecają używania materaca jako futonu lub rozkładanej sofy, ponieważ modele nie są przeznaczone do składania. Ale jeśli nie masz dodatkowej przestrzeni lub musisz przesunąć materac, Caspera można tymczasowo oprzeć na boku lub o ścianę.

Nie można skompresować ani zwinąć materaca Casper jak innych łóżek, aby wydłużyć czas transportu lub przechowywania. Zamiast tego musisz przechowywać go na płasko, aby upewnić się, że nie zostanie uszkodzony.

Kiedy wymienić materac Casper

Całkowita żywotność materaca zależy od tego, jak go używasz i dbasz o niego. Może minąć dziesięć lat, zanim będzie konieczna wymiana ze względu na sposób, w jaki Casper nakłada się na materiały. Jednak chcesz robić praktyki, aby upewnić się, że materac będzie trwał dłużej i nie zużyje się szybko.

Aby wyrównać zużycie i nacisk na materac, możesz obracać łóżko w stałym harmonogramie. Zachęcamy również do sprawdzenia używanego stelaża i stelaża, czy nadal prawidłowo podtrzymują materac.

Wniosek

Więc Twój materac Casper właśnie dotarł. Jeśli nie masz pewności, jak otworzyć materac Casper z pudełka, wystarczy pozwolić mu się rozwinąć, a następnie zdjąć owijkę, gdy jest płaska. Dobrą wiadomością dotyczącą tego produktu jest to, że możesz go używać kilka minut po rozszerzeniu.