Jak otrzymywać powiadomienia o darowiznach na Twitchu? 3 proste kroki!

Jak otrzymywać powiadomienia o darowiznach na Twitchu? Czy jesteś nowy w świecie streamingu i korzystania z Twitcha? Jako początkujący też na początku trudno było robić takie rzeczy, jak konfigurowanie strumienia, umieszczanie alertów, ankiety i wszystko inne, ale z biegiem czasu wiedziałem, jak robić to powoli, jeden po drugim. Dzisiaj, ja podzielę się tym, czego się nauczyłem, abyś mógł dowiedzieć się więcej o sobie.

Jako facet, który nie spędza dużo czasu na platformach streamingowych, takich jak Twitch, laboratoriach strumieniowych itp., było to trudne, zwłaszcza gdy jesteś nowy w takich rzeczach, zwłaszcza jeśli chodzi o otrzymywanie powiadomień o darowiznach. To tylko jeden z bardziej złożonych procesów, który zajmuje trochę czasu, zanim go sfinalizujesz.

Jak otrzymywać powiadomienia o darowiznach na Twitchu? 3 proste kroki!

Ale dzisiaj ułatwimy Ci to. Oto kilka kroków, które ułatwią Ci ten proces w krótkim czasie. Bez zbędnych ceregieli przejdźmy dalej i spróbujmy bliżej przyjrzeć się temu, z czym będziemy się zmagać. Możesz także nauczyć się pewnych terminów, które mogą być przydatne, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Kroki uzyskiwania powiadomień o darowiznach na Twitchu

Jak otrzymywać powiadomienia o darowiznach na Twitchu? Przed skonfigurowaniem na komputerze osobistym niektórych aplikacji i alertów do przesyłania strumieniowego musisz najpierw poznać faktyczne kroki, zanim przejdziesz dalej. Możesz użyć tego jako przewodnika do rozpoczęcia procesu. To będzie łatwe nawet dla początkujących:

Krok 1. Tworzenie konta

Istnieje określona strona internetowa, na której musisz zarejestrować konto, aby zacząć otrzymywać alerty w swoim strumieniu, aby otrzymywać alerty o darowiznach. Jak? Są łatwe; po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami, aby wszystko było gotowe w mgnieniu oka.

Aby korzystać ze strony Powiadomienia o darowiznach, musisz mieć konto na platformie streamingowej, takiej jak Twitch. Stamtąd przejdź do ich witryny i zacznij od kliknięcia przycisku „Zacznij teraz”. Następnie połącz swoje konto Twitch, po którym nastąpi weryfikacja z Twitcha, a od tego momentu będziesz musiał poczekać, aż pojawi się potwierdzenie. Poczekaj chwilę, ponieważ może to nastąpić w postaci wiadomości e-mail lub SMS-ów.

Po zakończeniu potwierdzania możesz teraz wprowadzić nazwę użytkownika. Dzięki temu połączy twoją stronę darowizny z twoją stroną przesyłania strumieniowego na Twitchu. W ten sposób Tobie i naszym darczyńcom będzie łatwiej i bez obaw poruszać się po okolicy.

Krok 2. Konfigurowanie oprogramowania do przesyłania strumieniowego

Oprogramowanie do przesyłania strumieniowego różni się od siebie, dlatego musisz mądrze wybrać, co pobrać. Jednak zalecamy pobranie OBS Studio na wszystkie platformy. Jest łatwy w dostępie i nawigacji, co czyni go najlepszym wyborem dla jednego z najlepszych programów do przesyłania strumieniowego.

Teraz, gdy na twoim urządzeniu zainstalowano OBS Studio, upewnij się, że folder, w którym umieścisz swoją aplikację, powinien mieć dużo miejsca, ponieważ nadawanie może być nieco opóźnione, jeśli zostanie umieszczone w małym folderze rozstawionym. Uruchom kreatora konfiguracji i zainstaluj wszystkie potrzebne materiały do ​​pobrania. Zacznij konfigurować rozdzielczość i liczbę klatek na sekundę swojego strumienia, aby zoptymalizować i zapobiec opóźnieniom podczas przesyłania strumieniowego. Pamiętaj, że alerty o darowiznach zajmują trochę miejsca i wymagają lepszego rozwiązania, aby kontynuować i uniknąć opóźnień w transmisji. W ten sposób nie będziesz musiał się o nic martwić. Połącz swoje konto Twitch.

Krok 3. Konfiguracja alertów o darowiznach

Ponownie otwórz stronę i kliknij ALERTY z lewej strony panelu nawigacyjnego. Następnie kliknij POKAŻ LINK DO UMIESZCZENIA i skopiuj link i wszystko, co niezbędne. Otwórz OBS Studio i naciśnij znak +, który może znajdować się w pobliżu obszaru dźwięków; stamtąd będziesz musiał dodać nowe źródło i nazwać je, jak wolisz. Jeśli chodzi o drugi, nazwij go ALERTAMI, aby móc go śledzić. Następnie naciśnij OK. Nie zapomnij również wkleić adresu URL wcześniej w polu i sfinalizować.

Spróbuj ustawić i zmienić rozmiar źródła w głównym widoku, aby zobaczyć, co dzieje się wokół strumienia. W razie potrzeby możesz również przejść test, aby sprawdzić, czy to działa dobrze. Teraz zrób alert testowy. Naciśnij „Wykonaj alert testowy” w sekcji „Wariant domyślny” na stronie widżetu Alerty. W aplikacji pojawi się powiadomienie.

Od tego momentu możesz dostosować wszystkie rzeczy, które chcesz zrobić, korzystając z alertów o darowiznach. Możesz włączyć funkcję zamiany tekstu na mowę, szablony, aby dostosować alerty, ustawienia wstępne i wiele innych. Prześlij niektóre ze swoich ulubionych memów i zdjęć, aby używać ich jako alertów podczas przesyłania strumieniowego. Możesz również umieścić wiadomość powitalną!

To okładka!

Jak otrzymywać powiadomienia o darowiznach na Twitchu? Teraz, gdy wszystko zostało ustawione i wiesz, jak otrzymywać powiadomienia o darowiznach na Twitchu, łatwiej będzie Ci się poruszać i konfigurować, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Wiele osób tego potrzebuje, ponieważ w sytuacji, w której się znajdujemy, wielu z nich stało się tak zwanymi streamerami w Internecie. Pomocne może być przeczytanie, jak zarejestrować darowiznę w QuickBooks i jak skonfigurować darowiznę PayPal.