Jak ominąć limit darowizn w Bloxburgu? 4 najlepsze wskazówki do zarabiania!

Jak ominąć limit darowizn w Bloxburgu? Możesz poczekać na limit czasu i wysłać maksymalną kwotę darowizny lub zarabiać pieniądze, ciężko pracując nad zadaniami. Bez względu na wiek wszyscy doświadczamy stresu, a jednym ze sposobów ucieczki od stresu jest granie w gry. Tak, gry są świetnym sposobem na złagodzenie stresu i mogą znacznie wpłynąć na twój nastrój.

Jeśli interesujesz się projektowaniem i budowaniem, możesz spróbować zagrać w Bloxburga. Wiem, że słyszałeś już tę nazwę i najprawdopodobniej już w nią grałeś.

Jak ominąć limit darowizn w Bloxburgu? 4 najlepsze wskazówki do zarabiania!

Czy jesteś gotowy, aby zanurzyć się w nowy wymiar wirtualnych gier? W tym artykule dowiesz się podstawowych rzeczy o Bloxburgu, jego systemie monetarnym i sposobach zwiększania limitów. W takim razie witaj w Bloxburgu.

Bloxburg

Bloxburg to rodzaj gry symulującej życie, podobnej do The Sims opracowanej przez Coeptus. Podobnie jak to, co robimy na co dzień, gra symuluje codzienne życie obywateli w pobliskim wirtualnym mieście. Gra dotarła do miliardów odwiedzających od 11 czerwca 2019 r. i wspina się z list przebojów na 8. miejscu, aby być grą z płatnymi użytkownikami. Możesz dostosować swoją postać i styl życia do prawdziwego życia.

Tryb budowania

Gracze mogą budować własne domy i dekorować je według własnego uznania, ale kosztem. Możesz podnieść swój dom lub poszerzyć go, w zależności od twoich możliwości finansowych w grze.

Praca

Aby zarabiać pieniądze do wykorzystania w grach, każdy gracz musi wybrać tytuł zawodowy. Każdy tytuł pracy ma przepustkę i poziomy do osiągnięcia. Im wyższa grupa, tym wyższa pensja. A jeśli zdobędziesz doskonałą przepustkę do gry dla pracowników, Twoje zarobki zostaną podwojone.

System darowizn

Bloxburg posiada system darowizn, który umożliwia graczom pomaganie innym graczom. Ale istnieje limit darowizn dla gracza. Status gracza i czas to tylko niektóre z czynników, które wpływają na limit darowizn. Jak więc ominąć limit darowizn w Bloxburgu?

#1. Status gracza

Istnieje status dwóch graczy, który zmienia ich przywileje w grze. Pierwszym z nich są zwykli gracze i gracze premium. Zwykli gracze mogą przekazać od 1 $ do 10 000 $. Jednak limit darowizn można przekroczyć, aktualizując swoje konto do konta premium. Użytkownicy kont premium mają limit darowizn w wysokości 50 000 $. Oczywiście będziesz musiał zapłacić, aby mieć konto premium.

#2. Limit czasu

Po każdej transakcji darowizny w Bloxburgu następuje uspokojenie lub ograniczenie czasowe, które uniemożliwiają przekazanie większej kwoty. Jeśli więc chcesz ominąć limit darowizn i limit czasowy systemu darowizn, musisz wykonać następujące kroki.

Omijanie limitu darowizn

Ponieważ nie ma innego sposobu niż przestrzeganie zasad, sugeruję, abyś codziennie przekazywał maksymalną kwotę, aż osiągniesz kwotę darowizny, którą chcesz przekazać. Załóżmy, że Twój znajomy ma na swoim koncie 200 000 $ i chciał Ci to wszystko przekazać. Wtedy twój znajomy musi wpłacać 50 000 $ dziennie, jeśli jego konto jest premium, a 10 000 $, jeśli nie. Oczywiście będziesz musiał poczekać na ostygnięcie, zanim będziesz mógł ponownie przekazać maksymalną kwotę. Zasadą i powodem wprowadzenia limitu czasu i limitu darowizn jest unikanie oszustw i wykorzystywania pieniędzy.

Wskazówki, jak zarabiać w Bloxburgu

Zarabianie pieniędzy w Bloxburgu wymaga czasu i wytrwałości, chyba że chcesz wydać na grę rzeczywiste pieniądze. Mam więc tutaj kilka wskazówek, które pomogą Ci zarabiać pieniądze w Bloxburgu.

Wskazówka nr 1. Wybierz odpowiednią pracę

Oferty pracy w Bloxburgu są podzielone na dwie kategorie. Pasywny i aktywny. Aktywne prace wymagają przenoszenia swojej postaci z jednego miejsca do drugiego. Te prace obejmują dostawę, cięcie drewna i inne. Pasywna praca w Bloxburgu niekoniecznie wymaga większej liczby awatarów. Niektóre z zastanych miejsc pracy w Bloxburgu obejmują fryzjerstwo, kasjerkę z burgerami lub pracę sprzedawcy. Jednak prace aktywne opłacają się lepiej niż prace pasywne. Jeśli chodzi o wydajność, stagnacja pracy jest lepsza. A jeśli nie chcesz się nudzić, zamiast tego odgrywaj aktywne role.

Wskazówka nr 2. Utrzymuj nastroje na wysokim poziomie

Podczas gry trzeba zachować nastroje. Utrzymuj wysokie nastroje, zwłaszcza nastrój głodu, ponieważ może to wpływać na ogólne nastroje. Pamiętaj tylko, że im wyższe są Twoje stoiska, tym wyższa będzie Twoja płaca. Możesz wywołać te nastroje, utrzymując swojego awatara w czystości i higienie. Spróbuj pozwolić swojemu awatarowi pić koktajle, kąpać się, jeść, gotować lub kupić wzmacniacz nastroju w sklepie Bloxburg.

Wskazówka nr 3. Ustaw cel

Jeśli masz na myśli konkretny cel, utrzymywanie motywacji do osiągnięcia tego celu jest bardziej dostępne. Możesz także nagrodzić się po osiągnięciu celu i ciężkiej pracy.

Wskazówka nr 4. Kup doskonałą przepustkę do gry dla pracowników

Jeśli masz setkę Robuxów lub więcej, rozważ zakup przepustki na grę Excellent Employee, aby zwiększyć wydajność pracy i zwiększyć pensję. Nagrody w ramach przepustki do gry zwiększają się, im więcej dostaniesz awansu i pieniędzy podczas pracy.

To okładka!

Istnieje więcej niż jeden sposób na ominięcie limitu darowizn w Bloxburgu, zarabiając na nie ciężką pracą lub stosując długą metodę. Zasady dotyczące limitu darowizn mają na celu ochronę graczy przed oszustwami i wykorzystywaniem pieniędzy.