Jak nosić płaskie buty na wesele: 3 style

Jeśli chcesz nauczyć się nosić płaskie buty na wesele, masz do wyboru trzy opcje garderoby. Większość gości weselnych, co zrozumiałe, stara się unikać płaskich butów, zakładając, że są one zbyt swobodne na wesele.

Porozmawiamy jednak o trzech stylach ubioru, które pasowałyby do Twoich płaskich butów. W końcu niektóre wesela w plenerze będą lepiej przeżywane z płaskimi butami, dzięki czemu można łatwiej się poruszać.

Jak nosić płaskie buty na wesele: 3 style

Na przykład przeczytaj, w co się ubrać na wesele w winnicy, gdzie obcasy mogą być złym pomysłem.

Jak odpowiednio nosić płaskie buty na wesele

Noś długą sukienkę

Kobiety mogą potrzebować długiej sukni w zależności od stroju weselnego. Mogą być również wybrane jako część weselnego przyjęcia, które często noszą długie suknie.

Jeśli twoja sukienka ślizga się po podłodze, dopuszczalne jest noszenie płaskich butów na wesele. Para i tak nie byłaby widoczna, a poruszanie się będzie łatwiejsze, zwłaszcza gdy nadejdzie czas, aby dołączyć do parkietu.

Ale co, jeśli twoja sukienka jest zwiewna i długa, ale nadal pokazuje buty? Zawsze możesz wybrać parę bardziej eleganckich butów na płaskim obcasie, na przykład szpiczastych lub z ozdobami, aby wyglądały wystarczająco formalnie na wesele.

Rozważ kombinezon

Stylowym i odpowiednim strojem ślubnym dla gościa jest kombinezon, ale będzie to również świetna opcja, jeśli myślisz o mieszkaniu na wesele. Ale znowu, kluczem do tego, aby to połączenie zadziałało, jest wybór pary z klasą, pasującej do formalności ślubu.

Srebrne i połyskujące płaskie buty lub ozdoby będą dobrze wyglądać z kombinezonem. Możesz również wypróbować buty na płaskim obcasie z odkrytymi palcami lub te z paskami, które rozciągają się na kostkę.

Jeśli wybierasz się na półformalne wesele, możesz połączyć zwiewny kombinezon z płaskimi stringami. Z drugiej strony pokrycie mieszkań w stylu butów może być idealne na bardziej formalne wesele.

Nie bój się krótkich sukienek

Często pomija się buty bez obcasów, zwłaszcza jeśli nosisz krótszą sukienkę. Jednak nadal możesz połączyć krótką sukienkę z płaskimi butami.

Pamiętaj, że skromność jest niezbędna na większości wesel, więc nadal musisz uważać na długość swojej sukni. Krótkie są zazwyczaj nieco powyżej lub tuż pod kolanem, co będzie fantastycznie wyglądać z płaskimi butami z paskami, a nawet płaskimi botkami.

Wszelkie płaskie buty, które mogą zwiększyć osłonę okolicy kostki lub nieco powyżej, powinny pomóc w ubraniu krótkiej sukienki. Niektóre baletki mogą nawet wyglądać świetnie z krótką sukienką na wesele, zwłaszcza jeśli ma akcent, który uzupełnia twoją sukienkę.

Czy można nosić mieszkania na wesele?

W porządku jest nosić płaskie buty na weselu, o ile nadal je ubierasz. Nie chcesz wyglądać swobodnie, zwłaszcza gdy w zaproszeniu jest mowa o półformalnym lub formalnym ubiorze.

Mieszkania nie są już synonimem casualu, ponieważ dostępnych jest wiele rodzajów i stylów. Na wesele dopuszczalne są cieliste kolory, skóra, szpiczaste końcówki, paski, ozdoby, a nawet płaskie buty.

Pamiętaj, że to, co założysz, może mieć wpływ na to, jak będziesz wyglądać na wesele. Nigdy nie chcesz chodzić przebrany lub przebrany, niezależnie od tego, czy masz na sobie szpilki, czy buty na płaskim obcasie.

Czy mogę założyć baletki na wesele?

Baletki możesz założyć na wesele, ponieważ występują w różnych stylach i kolorach. Na przykład balerinki na ramiączkach mogą pasować do formalnej sukienki midi lub maxi lub połączyć szpiczaste baletki z garniturem lub kombinezonem, jeśli wolisz spodnie od spódnic lub sukienek na wesele.

Ponadto niektóre wesela odbywają się na świeżym powietrzu i chodzenie na obcasach będzie niewygodne. Możesz zatonąć w trawie, piasku, a nawet poślizgnąć się, jeśli ślub odbywa się na łodzi.

Możesz również rozważyć zabranie ze sobą pary baletów na przyjęcie. W ten sposób możesz złagodzić ból pary na obcasach i wygodniej stać przez dłuższy czas.

Czy druhny mogą nosić baleriny?

Żadna zasada nie zabrania druhnom noszenia butów na płaskim obcasie. Płaskie są często wyborem, jeśli mają na sobie długie sukienki lub jeśli jest to ślub w ogrodzie lub na plaży, gdzie szpilki byłyby niepraktyczne.

Jeśli jednak ich sukienki będą prezentować ich buty, rozważ poproszenie ich o noszenie tego samego koloru, typu lub stylu mieszkań, aby razem wyglądały lepiej. Nie jest to obowiązkowe, ale jednolity wygląd będzie lepiej pasował do zdjęć.

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o tworzeniu swojego przyjęcia weselnego? Przeczytaj, ile druhen jest na weselu.

Czy możesz nosić mieszkania w dniu ślubu?

Panna młoda może na swoim ślubie założyć buty na płaskim obcasie. W końcu wyglądasz najlepiej tylko wtedy, gdy czujesz się komfortowo i jesteś zadowolony ze swojego stroju.

Większość sukien ślubnych i tak jest długa, a nawet jeśli są nieco nad ziemią, są szykowne mieszkania, które nie będą wyglądać nie na miejscu ze wspaniałą suknią ślubną. Często są ozdobione lub mają paski i wstążki pasujące do sukienki.

Wniosek

Czy ten przewodnik po stylu był pomocny? Właśnie omówiliśmy, jak nosić płaskie buty na wesele, aby zachować odpowiedni na tę okazję.

Płaskie buty będą świetnie wyglądać z długimi i krótkimi sukienkami, a nawet kombinezonami. Jednak sekretem jest wybór stylowej pary, która pozostanie wystrojona na wesele.

Wybierz szpiczaste buty na płaskim obcasie, te z paskami, detalami lub ozdobami, aby nie wyglądać zbyt swobodnie.