Jak naprawić uszkodzone przez wodę Uggs na 3 pomocne sposoby?

To może być pora deszczu i śniegu, ponieważ zastanawiasz się „jak naprawić uszkodzone przez wodę uggs”. Nie martw się, ponieważ ten artykuł poprowadzi Cię do właściwych wskazówek.

Jak czyścić i suszyć nasączone Uggs

Buty Ugg są wykonane z wełny, zamszu, futra i skóry owczej oraz innych materiałów i tkanin. Są ciepłe, wygodne i naprawdę przytulne.

Jak naprawić uszkodzone przez wodę Uggs na 3 pomocne sposoby?

Uggs to modny must-have. Bezsprzecznie umocniły swoje miejsce w kobiecej modzie w dającej się przewidzieć przyszłości.

Wiele pań nie wyobrażało sobie nawet jednej zimy bez swoich ukochanych strojów (a nawet lata). Niestety, wiele osób nie wie, jak wysuszyć te rzeczy, gdy są mokre.

Jaka jest więc właściwa procedura? Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami, aby wysuszyć wilgotne ciasteczka, abyś mógł dłużej cieszyć się ich prażonymi, puszystymi smakami.

Krok 1. Jeśli do butów dostanie się czysta woda, możesz od razu zacząć je suszyć. Wydaje się jednak, że jest to idealny stan, ponieważ brudna woda częściej dostawałaby się do twoich ugg.

Brud i cząsteczki w tej wodzie mogą trwale poplamić Twoje uggs po ich wysuszeniu, więc upewnij się, że dokładnie je spłukałeś przed wysuszeniem.

Krok 2. Wytrząśnij jak najwięcej wody z butów. Jest to szczególnie ważne, jeśli buty zostały przemoczone. Ostrożnie wyciskaj wodę z butów, aż przestaną być całkowicie mokre.

Krok 3. Czas schować buty ugg do wyschnięcia. Pierwszą zasadą jest, aby nigdy nie nosić butów ugg w bezpośrednim świetle słonecznym!

Obejmują one grzejniki, nasłonecznione okno i, co najważniejsze, wystawianie się na szkodliwe promienie słoneczne.

Mokre buty Ugg należy suszyć w otwartym, zacienionym miejscu w temperaturze pokojowej. Znajdź lokalizację, która pasuje do opisu tak blisko, jak to możliwe, aby wysuszyć buty ugg na powietrzu.

Krok 4. Niezadrukowany papier, ręczniki papierowe lub zawinięty ręcznik można wykorzystać do wypchania butów ugg. Gdy buty wysychają, pomoże im to powrócić do naturalnego kształtu.

Odwrócenie ich do góry nogami również zadziała; po prostu upewnij się, że masz odpowiedni stojak na buty.

Krok 5. Ostatnia faza to gra w oczekiwanie. Wyschnięcie mokrych butów ugg może zająć od kilku dni do kilku tygodni, zwłaszcza jeśli są całkowicie przemoczone.

Nie martw się, jeśli wykonałeś prawidłową technikę suszenia; twoja cierpliwość zostanie nagrodzona. Jeśli chodzi o suszenie wilgotnej wełny i butów z owczej skóry, cnotą jest cierpliwość.

Jeśli planujesz używać suszarki do włosów, dowiedz się, jak z tego poradnika, jak pozbyć się zagnieceń z buta za pomocą suszarki do włosów. Możesz także zainwestować czas, aby dowiedzieć się, jak korzystać z suszarki do butów.

Jak usunąć płynną plamę z Uggs

Zanim przystąpisz do dokładnego czyszczenia buta, usuń wszelkie plamy. Zaleca się, aby po usunięciu plam wyczyścić cały but (w przeciwnym razie pojawią się niejednolite obszary).

Krok 1. Delikatnie „zabarwij” plamę tłuszczu lub oleju kawałkiem białej kredy. Jeśli nie masz białej kredy, posmaruj plamę odrobiną mąki kukurydzianej i lekko ją wetrzyj.

Krok 2. Pozwól mu siedzieć na noc, ponieważ ten proszek jest porowaty i może zbierać olej i tłuszcz.

Krok 3. Lekko odkurzyć rano świeżym pędzlem, jeśli taki masz, a plamy należy usunąć.

Krok 4. Buty można następnie wyczyścić jak zwykle. Należy pamiętać, że ciepło utwardza ​​plamy z oleju i tłuszczu, więc jeśli masz plamę, którą chcesz usunąć, nie przegrzewaj butów (dotyczy to również pojazdów).

Pocieranie obszaru poplamionego wodą o inną część zamszu jest mało znaną sztuczką do usuwania plam wodnych. Plamy wodne są często usuwane przez delikatne pocieranie w ten sposób!

Jak czyścić uszkodzone lub poplamione wodą Uggs

Po wyczyszczeniu plam z butów możesz przystąpić do czyszczenia głównego. Przygotuj powierzchnię roboczą z ręcznikiem i znajdującym się w pobliżu źródłem czystej wody.

Krok 1. Za pomocą pędzla do zamszu przesuń cały but od góry do dołu. To rozluźnia drzemkę, uwalnia wszelkie zabrudzenia i przygotowuje je do czyszczenia.

Szczotkuj tylko, jeśli nie masz drzemki (np. Mongolska skóra owcza).

Krok 2. Do zwilżenia buta zewnętrznego należy używać czystej, chłodnej wody. Można to zrobić czystą, miękką gąbką lub bawełnianą szmatką.

Nie chcesz go nasycać, ale chcesz go całkowicie zwilżyć, aby substancja mogła do niego przylgnąć.

Krok 3. Umyj gąbkę, ale nie wykręcaj jej całkowicie; powinno być około 20% wilgotne. Wyciśnij na gąbkę trochę środka do czyszczenia zamszu (najlepiej produkt UGG) lub innego środka czyszczącego (wymienioną powyżej mieszankę octu i wody).

Krok 4. Rozpoczynając od góry i idąc w dół, wmasuj substancję w zewnętrzną stronę buta. Opłucz i powtórz krok 3, gdy gąbka się zabrudzi.

W ten sposób nie osadzasz się ponownie na skórze. Poświęć więcej czasu na brudniejsze regiony. Upewnij się, że nie naciskasz zbyt mocno; gwałtowny ruch może zniszczyć skórę, dlatego należy zachować szczególną ostrożność.

Krok 5. Dostępne są dwie możliwości. Możesz spłukać gąbkę i zetrzeć nią produkt, często myjąc go, aż zniknie cały produkt i brudna woda, lub możesz uruchomić buty zewnętrzne pod zimną wodą, aby usunąć produkt.

Nie powinno się tego robić przez dłuższy czas. Woda może uszkodzić skórę.

Wniosek

Kiedy zna się odpowiedź na pytanie „jak naprawić uszkodzone przez wodę uggs”, moda na noszenie tak wygodnych butów nie zostanie zmoczona wodą.