Jak myć poduszkę zwierzaka. Prosty przewodnik w 3 krokach

Możesz nauczyć się myć swojego zwierzaka-poduszkę, wykonując trzy kroki. Pamiętaj, że podobnie jak w przypadku każdej poduszki, bardzo ważne jest, aby ten produkt „dwa w jednym” był czysty, ponieważ z czasem może gromadzić brud. Co więcej, dzieci są bardziej niechlujne niż dorośli, więc zawsze sprawdzaj zwierzaka Pillow Pet swojego dziecka, aby wiedzieć, czy potrzebuje trochę miłości, czyli sprzątania.

Poduszki Zwierzaki są rzeczywiście niesamowitymi wynalazkami, ponieważ działają jak plusz i poduszka. Pomaga to złagodzić niepokój dzieci, które potrzebują ukojenia zabawki i przytulności poduszki. Zapewnienie dziecku dobrego snu w nocy nie musi być trudne, ale używanie czystego zwierzaka poduszka jest również czymś, czego nigdy nie zapomina się.

Jak wyczyścić zwierzaka poduszkę

Krok # 1. Przygotowanie

Firma zaleca umieszczenie Pillow Pet w białej poszewce przed przystąpieniem do prania. W ten sposób unikniesz uszkodzenia pluszu i wydłużysz jego żywotność. Pamiętaj, że pralka może szorstko uszkodzić włókna, dlatego ważne jest, aby związać otwarte końce poszewki.

Krok # 2. Czyszczenie

Poduszkę można prać ręcznie lub w pralce, aby znaleźć dogodną dla siebie metodę. Warto jednak zauważyć, że niektóre Zwierzaki Poduszkowe z bateriami lub te o słodkim zapachu nie są przeznaczone do prania. Zamiast tego można wyczyścić powierzchnię wilgotną szmatką, aby usunąć wszelkie zabrudzenia lub, jeśli to konieczne, wyczyścić bezzapachowym łagodnym detergentem.

Pranie w pralce

Aby wyczyścić Pillow Pet w maszynie, pamiętaj, aby umieścić ją w poszewce z zawiązanymi końcami. Jak wspomniano wcześniej, ochroni to produkt, w szczególności włókna, przed uderzeniami pralki. Z biegiem czasu pranie w pralce może zniszczyć poduszkę, więc nigdy nie pomijaj tej części.

Następnym krokiem, którego nigdy nie wolno przeoczyć, jest detergent dla zwierzaka poduszka. Nie chcesz używać ostrych produktów i takich, które dają dużo mydlin. Nie tylko są szkodliwe, ale także trudno je zmyć, więc skończysz z lepką poduszką, której wysychanie trwa zbyt długo.

Po przygotowaniu poduszki i detergentu umieść je w pralce w delikatnym ustawieniu. Ponownie, jest to ważne, aby uniknąć bicia poduszki. Następnie wybierz temperaturę zimnej wody, aby zabezpieczyć kolor i teksturę poduszeczki zwierzaka.

Mycie rąk

Możesz również umyć swojego zwierzaka poduszkowego ręcznie, zwłaszcza jeśli się nie spieszysz. Co więcej, bezpieczniej jest prać ręcznie produkty samodzielnie, ponieważ pranie w pralce może uszkodzić niektóre Poduszki. Możesz również łatwo wycelować w określone obszary produktu poprzez mycie ręczne w porównaniu z używaniem maszyny.

Zacznij od zmieszania łagodnego detergentu do prania i wody w misce, ale możesz też dodać trochę sody oczyszczonej, jeśli chcesz pozbyć się nieprzyjemnych zapachów. Ponownie użyj czegoś, co nie wytwarza wielu mydlin, aby pranie było wygodniejsze i mniej szkodliwe. Przestrzegaj instrukcji mieszania, aby uniknąć sporządzania roztworu nasyconego.

Umyj powierzchnię Pillow Pet wilgotną szmatką zamoczoną w roztworze. Upewnij się, że pocierasz okrężnymi ruchami, aby dokładnie wyczyścić futro i zawsze wykręcaj szmatkę, aby usunąć nadmiar wody po zanurzeniu jej w roztworze. Zrób to samo na Pillow Pet i naciśnij go, jeśli zostanie przemoczony, aby uniknąć problemów z suszeniem, które mogą powodować pleśń.

Krok # 3. Suszenie

Ostatnim krokiem jest osuszenie Poduszkowego Zwierzaka, ale pamiętaj, że na tym etapie nie będziesz potrzebować suszarki. Zamiast tego wszystkie Zwierzaki Poduszkowe powinny wysuszyć się na powietrzu w ciepłym, słonecznym miejscu, aby uniknąć uszkodzeń i zachować ich żywotność. Nadmiar ciepła z suszarki może uszkodzić produkt i potencjalnie go stopić.

Zwróć uwagę na miejsce suszenia, ponieważ nie chcesz, aby zwierzak Pillow Pet nie był całkowicie suchy. Obszar powinien otrzymywać wystarczającą ilość światła słonecznego, ale nie powinien mieć wiatru, który mógłby zdmuchnąć poduszkowego zwierzaka. Możesz nawet powiesić produkt na sznurku do bielizny, aby maksymalnie wysuszyć, ale pamiętaj, że czas zakończenia suszenia będzie różny w zależności od rozmiaru, temperatury i ekspozycji poduszka Pet.

Jak czyścić poduszkę zwierząt domowych za pomocą baterii

To, że niektóre Zwierzaki Poduszkowe mają baterie, nie oznacza, że ​​musisz zaniedbać ich czystość. Pamiętaj, że nasze poduszki muszą być zawsze czyste, aby uniknąć problemów zdrowotnych. Dlatego należy również czyścić produkty zasilane bateryjnie i odpowiednio utrzymywać je w nienaruszonym stanie.

Zacznij od odkurzenia Pillow Pet, aby usunąć cały brud, który szybko się nagromadził. Następnie wymieszaj roztwór wody z łagodnym detergentem do prania. Wytrzyj poduszkę suchym ręcznikiem, aby uniknąć poplamienia, a następnie zwilż kolejną szmatkę wodą, aby pozbyć się resztek mydła.

Zwróć uwagę, że do sprzątania używasz suchego ręcznika, ponieważ nie chcesz moczyć Pillow Pet. Na koniec wytrzyj Pillow Pet inną szmatką przed umieszczeniem go w innym miejscu w celu dalszego wysuszenia. Może być konieczne delikatne wyszczotkowanie zwierzaka poduszka, aby przywrócić jego puszystość po wyschnięciu.

Wniosek

Ważne jest, aby nigdy nie zapomnieć o czystości naszych poduszek, co dotyczy również ulubionych przez nasze dzieci: Poduszkowe zwierzaki. Potrzeba tylko trzech kroków, aby nauczyć się prawidłowo myć swojego zwierzaka poduszkowego i utrzymywać go w nieskazitelnym stanie. Wybierz maszynę lub mycie ręczne łagodnym detergentem, a następnie wysusz produkt na powietrzu.