Jak kręcić włosy suszarką? 7 prostych kroków!

Jak zakręcić włosy suszarką? Polega na uchwyceniu warstw włosów, kręceniu włosów za pomocą szczotki z gorącym powietrzem, kręceniu za pomocą szczotki do suszarki, nałożeniu serum do włosów, czesaniu włosów za pomocą szczotki z gorącą suszarką, powtórzeniu procesu i nadaniu ostatecznego efektu dotykać.

Skoncentruj się na efektywnym kręceniu pędzla i amp; po kilku profesjonalnych poradach. W ten sposób uzyskasz tylko niesamowicie i falujące loki bez obaw. Korzystanie z suszarki jest nadal wygodnym narzędziem do rozważenia. Spodziewaj się, że kręcenie włosów suszarką jest prostsze, niż myślisz, że nie może być. Zagłęb się w to, aby dowiedzieć się więcej o procesie.

Jak kręcić włosy suszarką? 7 prostych kroków!

Kroki zwijania włosów za pomocą suszarki

Postępuj zgodnie z instrukcjami, jak kręcić włosy za pomocą suszarki:

Krok 1. Chwytanie kilku warstw włosów

Upewnij się, że włosy mają około jednego cala średnicy, aby uzyskać kręcone włosy w każdej warstwie. Używanie suszarki nie jest dobre, ponieważ jest nieefektywne w chwytaniu włosów. Zminimalizuj splątania, szczotkując każde pasmo włosów za pomocą zwykłej szczotki. Użyj szczotki typu suszarka do włosów. Umieść pędzel na gorące powietrze w garści włosów przechodzących przez podstawę.

Krok 2. Zwijanie włosów za pomocą gorącego powietrza pędzla

Zwinąć początkową część włosów, owijając je w suszarce w formie szczotki. Powoli obracaj szczotką zgodnie z ruchem wskazówek zegara i do środka. Wypchnij jego spotkanie na zewnątrz i u nasady włosa. Po zakończeniu przesuwania szczotki suszarki do środka, przesuń włosy pod i po rozgrzanym spotkaniu.

Krok 3. Zwijanie włosów za pomocą szczotki do suszarki

Zwiń włosy, które otaczają cebulki, przesuwając szczoteczkę w górę. Szczotkuj włosy przez około dziesięć sekund po dotarciu do nasady. Wciągnij gorące powietrze i wyczesz je obok włosów. Pozwól, aby loki wypadły z suszarki. Jeśli włosy zaplątały się w szczoteczce, wtedy je rozplątuj. Zanim ponownie użyjesz szczotki do suszarki, wyszczotkuj włosy zwykłą szczotką. Dokończ podkręcanie każdego loka. Spryskaj potem lakierem do włosów.

Krok 4 Nałożenie serum do włosów

Wmasuj w dłonie niewielką ilość serum do włosów. Następnie delikatnie wmasuj w dłonie. Serum wetrzyj we włosy. Następnie równomiernie rozprowadź serum wygładzające na całe włosy. To serum pomaga zmniejszyć szorstkość włosów. Dowiedz się, jak najlepiej aplikować serum.

Krok 5. Szczotkowanie włosów za pomocą gorącej suszarki w formie szczotki

Wyrównaj kręcone włosy po połączeniu włosów i użyciu rozgrzanej szczotki do włosów. Zamień naturalne włosy w szorstkie loki, które tworzą fale. Użyj pędzla z gorącym powietrzem. Użyj tego pędzla zamiast zwijać każdą małą część włosów. Poczekaj, aż włosy będą jedwabiście gładkie i gładkie. Rozpocznij szczotkowanie od nasady włosa i kontynuuj aż do jego nasady. Delikatnie szczotkuj włosy, umożliwiając ciepłą suszarkę podczas czesania i sprawiając, że włosy są przyjemne.

Krok 6. Powtarzam proces

Zakończ pracę na najniższej warstwie włosów, a następnie przejdź do górnej części włosów. Chwyć jedną małą część włosów za pomocą gorącego powietrza szczotki, kontynuując z najwyższą warstwą włosów. Zwinąć lub wyprostować każdą część włosów osobno, podczas czesania ostatniego pasma włosów.

Krok 7. Ostatni szlif włosów

Zastosuj ostatnie poprawki do swoich włosów. Po zakończeniu nakładaj trochę lakieru do włosów. Daj swoim włosom czas na całkowite wyschnięcie przed ich rozczesaniem lub szczotkowaniem. Poruszaj głową pozytywnie podczas spryskiwania korzenia za pomocą lakieru do włosów, ponieważ spowoduje to ostatnie naciśnięcie na osiągniętą grubość. Kontroluj loki za pomocą pędzla z gorącym powietrzem. Błyszczący spritz pomaga podkreślić miękkie i gładkie, lepsze loki.

Zasady, których należy przestrzegać, aby zwijać włosy za pomocą suszarki

Oto najważniejsze zasady, których należy przestrzegać podczas kręcenia włosów suszarką

#1. Wybór odpowiedniej suszarki

Użyj suszarki z opcjami temperatury i różnymi nasadkami. Przeprowadź badania, aby dowiedzieć się, co jest dla Ciebie najlepsze.

#2. Głębokie odżywianie włosów

Niech włosy pozostaną mniej puszące się i nawilżone. Po nałożeniu odżywki na świeżo umyte włosy pozostaw je na 30 minut przed dokładnym spłukaniem. Użyj grzebienia do rozczesywania, aby usunąć sploty i załamania z włosów. Dowiedz się, jak głęboko kondycjonować włosy.

#3. Usuwanie wilgoci

Używaj t-shirtu, gdy masz nadmierną ilość wody z włosów. Daj mu czas na wyschnięcie na powietrzu, na przykład od sześćdziesięciu do osiemdziesięciu procent. Zastosuj odżywkę bez spłukiwania, aby jak najlepiej ułożyć włosy.

#4. Używanie kremowego i termicznego środka ochronnego

Zastosuj termoochronny rodzaj termoochronny na warkocze, który wygładzi skórki. W ten sposób następują dalsze drobne uszkodzenia. Użyj sprayu na cienkie włosy. Środek termoochronny, taki jak krem, nadaje się do grubych włosów.

#5. Nakładanie trochę oleju po, a nie w trakcie

Zapieczętuj wszystkie te końce. Nałóż trochę oleju na włosy, jednocześnie nakładając odżywkę bez spłukiwania. Pozostaw na dziesięć minut, a następnie użyj suszarki do włosów.

To okładka!

Teraz nauczysz się kręcić włosy suszarką, wykonując wymienione czynności. Osiągnij tak naturalny, kręcony wygląd. Wszystko jest już dla Ciebie napisane, więc trzymaj się każdego kroku i ciesz się procesem! Możesz również zainteresować się tym, jak suszyć włosy bez suszarki i jak szybko suszyć włosy bez suszarki.