Jak korzystać z pralki Kenmore Elite? Kilka prostych kroków!

Minęły dwa dni odkąd kupiłeś swoją nową podkładkę Kenmore Elite i nadal zastanawiasz się, jak korzystać z podkładki Kenmore Elite? Trzymajcie się, jesteście we właściwym miejscu. W tym artykule dowiesz się, jak korzystać z pralki i jakie środki zapobiegawcze i krytyczne punkty.

Więc zanurkujmy! Nowa technologia sprawia, że ​​nasze życie staje się łatwiejsze i szybsze, podobnie jak pralka Kenmore Elite. Na rynku dostępnych jest wiele innych pralek automatycznych, ale Kenmore ma reputację producenta najlepszych urządzeń ułatwiających życie. Kenmore wprowadził swoją nową podkładkę o nazwie Kenmore Elite podkładka.

Jak korzystać z pralki Kenmore Elite? Kilka prostych kroków!

Ma dwie najlepsze cechy. Chcę wiedzieć? Czytaj dalej! Firma Kenmore jest wielokrotnie nagradzaną firmą, służącą od ponad 100 lat, aby ułatwić wszystkim prace domowe.

Kenmore słynie z niezawodnej wydajności. Nowa elitarna pralka Kenmore ma na celu utrzymanie ubrań w czystości, jednocześnie zwiększając ilość prania, które można wykonać za jednym wsadem. Ponadto zużyje mniej wody niż jakakolwiek inna pralka automatyczna. Tymczasem pralka czyści więcej prania za jednym wsadem; jest przyjazny dla użytkownika.

Przewodnik krok po kroku dotyczący korzystania z pralki Kenmore Elite

Poniżej znajduje się kilka kroków, które poprowadzą Cię do korzystania z elitarnej pralki Kenmore. Jak więc korzystać z elitarnej pralki Kenmore?

Krok 1. Przygotuj odzież do prania

Nauka korzystania z pralki zaczyna się od podstaw, takich jak przygotowanie odzieży do prania. Przygotowanie prania jest bardzo proste, usuń wszystkie obce przedmioty, takie jak monety, szpilki, guziki itp. i opróżnij wszystkie kieszenie ubrania; po opróżnieniu kieszeni zapiąć zamki błyskawiczne, zabezpieczyć haczyki i zawiązać sznurki.

Na koniec usuń plamy z ubrań przed ich włożeniem, jeśli to konieczne.

Krok 2. Sortuj pranie

Sklasyfikuj swoje pranie według materiału, koloru i poziomu zabrudzenia. Sprawdź etykietę produktu pod kątem określonych kryteriów, które mogą mieć wpływ na wybór.

Krok 3. Załaduj pranie do pralki

Po przygotowaniu prania włóż pranie do wanny pralki. Ponownie unikaj przepełniania pralki nadmiernymi ubraniami.

Krok 4. Dodaj detergent

Dodaj detergent do przegródki na detergent. Czy mógłbyś sprawdzić w instrukcji odmierzoną ilość detergentu w zależności od liczby pranych ubrań? Unikaj dodawania detergentu bezpośrednio do wanny. Zamiast tego możesz użyć detergentu w płynie lub detergentu w proszku według własnego uznania. Pomocne może być przeczytanie, jak używać pojemników na pranie w pralce ładowanej od przodu.

Krok 5. Dodaj zmiękczacz do tkanin lub wybielacz

Myjka Kenmore Elite posiada osobne przegródki na zmiękczacz i wybielacz. Jest to krok opcjonalny. Jeśli chcesz użyć zmiękczacza do tkanin lub wybielacza, możesz dodać zmiękczacz lub wybielacz do ich przegródek. Albo możesz pominąć tę część. Proponuję przeczytać o tym, jak używać wybielacza w pralce.

Krok 6. Włącz pralkę

Zamknij pokrywę pralki i włącz pralkę Kenmore elite, naciskając przycisk zasilania, a pojawi się wyświetlacz, na którym możesz teraz wybrać żądany cykl i ustawienia.

Krok 7. Wybierz żądany cykl i ustawienia

Pralka Kenmore Elite ma różne opcje cykli: duże, pościel, obciążenia treningowe, codzienne, ciężkie itp. Opcje te są zorganizowane w zależności od rodzaju pranej tkaniny. Ustaw pokrętło cyklu na odpowiedni cykl prania. Po wybraniu procesu dostosuj temperaturę, poziom wody, poziom wysuszenia itp. Możesz również zapisać ustawienia cyklu do późniejszego wykorzystania. Pomocna może być znajomość prawidłowego cyklu prania.

Krok 8. Uruchom myjkę

Załadowałeś pranie, wybrałeś żądane ustawienia, więc teraz nadszedł czas, aby uruchomić pralkę. Najpierw uruchom pralkę, naciskając przycisk start na panelu sterowania. Po uruchomieniu pralki wyświetli się pozostały czas. Jeśli chcesz opóźnić cykl pralki, istnieje również opcja opóźnienia.

Krok 9. Rozładuj ubrania

Po zakończeniu cyklu prania pralka zacznie alarmować i automatycznie się wyłączy. Zacznij od odłączenia pralki, a następnie rozładuj ubrania. Jeśli uważasz, że Twoje ubrania nie są odpowiednio wyczyszczone lub wymagają suszenia, możesz ponownie wybrać cykl.

Środki zapobiegawcze

Oto kilka środków ostrożności, których należy przestrzegać przed użyciem elitarnej pralki Kenmore.

 • Ustaw podkładkę mocno na ziemi, aby uniknąć nadmiernych wibracji i hałasu.
 • Nie dotykaj pralki mokrymi rękami.
 • Odłącz zasilanie pralki przed rozładowaniem ubrań.
 • Podłącz prawidłowo wąż doprowadzający wodę.
 • Powinieneś trzymać elitarne pralki Kenmore z dala od dzieci.
 • Podkładki należy unikać, aby była używana z wieloma złączami i przedłużeniami.
 • Kilka punktów do zapamiętania

  Chociaż obsługa pralki Kenmore jest dokładnie nauczona, kilka rzeczy, o których należy pamiętać podczas obsługi pralki. Jednak pomocne byłoby rozważenie następujących kwestii podczas korzystania z podkładki Kenmore.

  • Przed płukaniem pralka mogła przedłużyć cykl prania, aby usunąć wszelkie pozostałe zabrudzenia.
  • Jeśli kiedykolwiek zapomnisz załadować określoną tkaninę. Nie musisz się martwić; wystarczy nacisnąć przycisk stop, aby otworzyć pokrywę pralki.
  • Możesz łatwo obserwować program cyklu w panelu sterowania aż do zakończenia procesu. Możesz również zainteresować się tym, jak usunąć panel sterowania ze sportu duetu Whirlpool.

  To okład!

  Zawińmy ten artykuł tutaj. W tym momencie musiałeś zrozumieć, jak łatwo korzystać z elitarnej pralki Kenmore. Pralki Kenmore oferują mnóstwo możliwości, które pomagają w praniu. Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi powyżej i spraw, aby czas prania był przyjemniejszy i szybszy! Dziękuje za przeczytanie!