Jak sprawdzić kojec w samolocie?

Jak sprawdzić kojec w samolocie? Zanim usiądziesz do lotu, ważne jest, aby upewnić się, że Twój kojec może być używany w samolocie.

Niektóre z nich mają metalowe nogi i nie można ich zabrać na pokład – ale są pewne rzeczy, o których rodzice muszą wiedzieć, zanim zabiorą dziecko na przejażdżkę.

Jak sprawdzić kojec w samolocie?

Według Baby Center foteliki samochodowe nie powinny być sprawdzane przy wadze powyżej 30 funtów, ponieważ dzieci mogą spaść z wysokości do dwóch stóp, jeśli zostaną upuszczone podczas przetwarzania.

Ponadto, wiele razy dzieci, które mieszczą się pod siedzeniem przed nimi, kończą miażdżenie główkami twardych powierzchni, gdy ludzie umieszczają przedmioty wokół nich lub na nich.

Nie powinny również przechodzić kontroli bezpieczeństwa na lotnisku z dzieckiem w wieku poniżej jednego dnia bez przechodzenia przez specjalny proces kontroli.

Wielu rodziców martwi się wagą swoich fotelików samochodowych, a linie lotnicze pozwalają dziecku podróżować, gdy ma więcej niż dwa lata – ale są wyjątki. Delta Airlines[^a] ma zasiłek dla dzieci od urodzenia do drugiego roku życia, o ile spełniają określone wymagania .

Według Delty niemowlęta muszą być w stanie siedzieć prosto bez podparcia, przewracać się samodzielnie, nie zasnąć podczas większości lotów (nie licząc postojów), pozostawać w pozycji siedzącej przez dłuższy czas i w razie potrzeby spać wygodnie na swoim siedzeniu.

Baby Center sugeruje również, że zanim dotrzesz do celu, upewnij się, że wszystko jest ciasno zapakowane, aby się nie przesuwało. Pamiętaj, że nie wszystkie kojce można używać w samolotach.

Czy dzieci mogą spać w kojcu?

Zazwyczaj bezpieczniej jest dla rodziców trzymanie dziecka w kojcu zamiast w łóżeczku. Tak długo, jak kupujesz taki, który ma dobre recenzje i pasuje do Twojego budżetu, dzieci mogą w nim wygodnie spać.

Jednak w okresie przejściowym niektóre rodziny będą korzystać z obu jednocześnie, ponieważ nie chcą, aby ich dziecko spało na podłodze lub z nimi, ale jednocześnie umożliwiło mu dostęp do własnej przestrzeni .

Po prostu wymaga starannego nadzoru w tym okresie, jeśli masz mieć ustawione dwa obszary jednocześnie, aby nie było wątpliwości, gdzie powinien spać.

Jaki jest limit wagi ramion, aby dotrzeć do osoby śpiącej?

Zalecamy, aby nie pozwalać dziecku spać na wyciągnięcie ręki, jeśli dziecko przekracza 15 funtów. Dzieje się tak, ponieważ waga dziecka może dać mu wystarczająco dużo miejsca i może spaść lub wysunąć się z łóżeczka produktu.

Możesz położyć go z jednej strony, ale upewnij się, że między stelażem a materacem nie ma szczelin, aby maluch nie zaplątał się w te przestrzenie.

Maksymalny limit wagi to około 20 funtów, co z łatwością zmieści się w większości standardowych materacy łóżeczkowych; jednak rodzice powinni nadal uważnie obserwować swoje dziecko podczas korzystania z dowolnego rodzaju urządzenia do spania, takiego jak ta gondola przyłóżkowa z małym łukiem.

Jak zamknąć pierwszy kojec bezpieczeństwa?

Gdy nie jest już używany, możesz łatwo zamknąć kojec. Najpierw zdejmij wszystkie panele i złóż je na płasko w celu przechowywania lub transportu.

Następnie zamknij każdą stronę, wciskając dolne zatrzaski na górne wsporniki, aż zostaną zabezpieczone na miejscu. To zajmuje tylko kilka sekund! Teraz Twój maluch ma zamknięty obszar do bezpiecznej zabawy, a Ty masz pewność, że nie ucieknie niezauważony!

Na koniec pamiętaj o przymocowaniu pasków przed użyciem ich jako łóżeczka. Jeśli jakakolwiek część nie zatrzaśnie się prawidłowo, natychmiast przerwij używanie.

Jak skonfigurować kojec dla dzieci 2?

Kojec można ustawić na wiele sposobów. Pierwszą rzeczą, którą będziesz chciał zrobić, jest upewnienie się, że podłoga, do której ma się udać, jest płaska i gładka, ponieważ zapewni to Twojemu dziecku bezpieczną przestrzeń do zabawy lub spania.

Większość kojców jest wyposażona w prześcieradło, które powinno zakrywać całą powierzchnię wewnątrz, ale jeśli używasz go bez, przed ustawieniem go sprawdź, czy na podłodze nie ma ostrych przedmiotów – wiadomo, że dzieciaki wkładają małe zabawki pod ich stopy podczas próby chodzenia!

Ważne jest również, aby pamiętać, czy jakiekolwiek drzwi prowadzą bezpośrednio do miejsca, w którym planujesz umieścić kojec – przekroczenie wysokich progów może spowodować problemy, gdy małe dzieci zaczną uczyć się wspinania.

Czy dziecko może spać w paczce i bawić się każdej nocy?

Tak, dziecko może bezpiecznie spać w paczce i bawić się każdej nocy. Wiele osób zastanawia się, czy ich niemowlęta będą mogły wygodnie oddychać w nocy, ponieważ śpią na mniejszej przestrzeni niż zwykle.

Odpowiedź brzmi tak! Niemowlęta z łatwością zmieszczą się w tego typu dziecięcym łóżeczku, które ma przewiewną siateczkę ze wszystkich stron i odpowiednią wentylację dla wygody malucha. Inną troską rodziców o bezpieczeństwo tych produktów jest ich przenoszenie z pokoju do pokoju, a nawet na zewnątrz, gdy spędzasz czas przy basenie.

Dzisiejsza zaawansowana technologia sprawia, że ​​większość modeli jest wyposażona w przednie koła, które ułatwiają poruszanie się bez konieczności nieoczekiwanego złamania lub potencjalnej zgubienia dodatkowych części!

Teraz mogą istnieć modele, które są bardziej przenośne niż inne, więc przed podjęciem ostatecznej decyzji sprawdź recenzje wszystkich opcji pack n play.