Jak korzystać z poduszki Boppy. Najlepszy sen i więcej

Jeśli zastanawiasz się, jak korzystać z poduszeczki z wypustkami, możesz jej używać do spania w ciąży i po porodzie. Jednak w tym artykule omówimy również inne przydatne sposoby wykorzystania poduszeczki typu boppy, aby jak najlepiej wykorzystać swoje pieniądze. Zapewni nie tylko komfort snu, ale również służy wielu celom.

Warto jednak zwrócić uwagę, aby wybrać odpowiednią dla siebie poduszkę typu boppy. Firma oferuje obszerną listę produktów spełniających Twoje specyficzne potrzeby. Użyj tego artykułu jako przewodnika, aby znaleźć najlepszą poduszkę dla siebie.

Używanie Boppy Pillow do spania

Firma stojąca za poduszką Boppy ma wiele produktów, które zaspokoją potrzeby mam. Jednak jednym z najczęstszych powodów, dla których mamy szukają poduszki Boppy, jest posiadanie czegoś, co może wspierać ich sen. Wspaniałą rzeczą w przypadku poduszek Boppy jest to, że zarówno matki w ciąży, jak i po porodzie mogą z nich korzystać.

Ale zanim się pogubisz, nie zapominaj, że ta poduszka jest przeznaczona tylko dla mam. Ze względów bezpieczeństwa niemowlęta nie powinny używać poduszki Boppy do snu. Należy o tym pamiętać, wraz z przypomnieniami z Red Nose Australia dotyczącymi dodawania miękkich zabawek i koców do miejsca do spania dziecka.

Jak używać poduszki Boppy podczas ciąży i połogu

Istnieje wiele poduszek Boppy i poduszek w kształcie litery C, które są najlepsze dla ciężarnych mam. Dzięki elastycznemu kształtowi można ją umieścić na brzuchu w ciąży. Będzie to dodatkowe wsparcie, jeśli chcesz spać na boku.

Pamiętaj, że kobiety w ciąży często odczuwają dyskomfort, a nawet odczuwają ból biodra, głównie pod koniec ciąży. Ciało musi przystosować się do porodu, a dodatkowe działanie rozciągające, jakie wywiera na przyszłe matki, spowoduje dyskomfort w więzadle zwanym spojeniem łonowym. Poza dodatkowym podparciem z boku, poduszkę Boppy możesz używać również w inny sposób podczas snu.

Możesz złagodzić dyskomfort związany z uciskiem i rozciąganiem, umieszczając poduszkę Boppy między udami lub kolanami podczas snu. Z tego powodu osoby, które dochodzą do siebie po porodzie, mogą również używać poduszki. Po porodzie okres rekonwalescencji może wymagać podparcia bioder, miednicy lub brzucha, gdzie ta poduszka może udowodnić swoją przydatność.

Jakie są inne zastosowania Boppy Pillow?

Ważne jest, aby zrozumieć, że dyskomfort i ból to typowe elementy poporodowe. Jednak spanie nie jest jedyną czynnością, w której możesz uczynić to doświadczenie bardziej relaksującym. Zarówno Ty, jak i Twoje dziecko możecie skorzystać z różnych zajęć, w których poduszka Boppy może być pomocna.

Pielęgnowanie i karmienie butelką

Oprócz snu, poduszka Boppy może służyć jako wsparcie podczas karmienia piersią i butelką. Karmienie piersią może być niewygodne przez długi czas, a podczas tego możesz używać poduszki Boppy. Usiądź wygodnie, opierając się na plecach, a następnie owiń poduszkę w talii.

Połóż dziecko na poduszce twarzą do siebie i ułóż je tak, aby usta znajdowały się na tej samej wysokości co pierś. Następnie możesz użyć poduszki Boppy do podparcia ramienia. Gdy dziecko może karmić butelką, możesz podobnie używać poduszki Boppy.

Pamiętaj jednak, że nie używasz poduszki do podtrzymywania swojego maleństwa. Pamiętaj, że dzieci wciąż się rozwijają i potrzebują pomocy przy karmieniu. Zawsze traktuj priorytetowo zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo Ciebie i Twojego dziecka.

Czas na brzuszku i pomoc do siedzenia

Czas na brzuszku to aktywność, która zachęca malucha do poruszania się i wzmacniania jego ciała. Jednak nadal nie mogą podnieść własnej głowy, a tutaj możesz użyć poduszki Boppy dla ich wygody i bezpieczeństwa. Połóż dziecko na wygiętej stronie poduszki, a na nim ich kończyny.

Umieść zabawki z przodu, aby zachęcić dziecko do poruszania się, ale zawsze je nadzoruj. Możesz również użyć poduszki Boppy jako pomocy do siedzenia, aby pomóc im przyzwyczaić się do pozycji, gdy rozwijają swój rdzeń. Połóż poduszkę na podłodze i połóż dziecko na środku, plecami opartymi o krzywiznę i nogami w kierunku otworu.

Połącz końce poduszki, aby poduszka kołysała malucha po obu stronach. Z biegiem czasu dostosuj stopień ucisku tego wsparcia i zawsze monitoruj swoje dziecko. Ogólnie rzecz biorąc, najlepiej byłoby śledzić kamienie milowe ruchu dziecka i wiedzieć, czego się spodziewać, gdy dorośnie, aby wiedzieć, jak je bezpiecznie wspierać.

Wniosek

W czasie ciąży i po niej może być niewygodne dla mam, ponieważ ich ciało dostosowuje się i dostosowuje do zmian. Umiejętność korzystania z poduszki Boppy może przynieść im korzyści i zapewnić wszechstronne wsparcie i wygodę podczas snu. Unikalny elastyczny kształt poduszki Boppy w kształcie litery C może podtrzymywać Cię podczas snu na boku, zakładając ją na brzuch.

Po porodzie możesz również użyć poduszki Boppy między udami lub kolanami, aby zapewnić wsparcie w tym obszarze. Pamiętaj, że zmiany mogą powodować dyskomfort w okolicy bioder, miednicy lub brzucha, a posiadanie poduszki, która będzie Cię wspierać podczas snu, jest niezbędne. Co więcej, poduszka Boppy zapewni najlepszy sen, ale mamy mogą jej używać do różnych zadań i jednocześnie zapewniać komfort.