Jak działa poduszka Chillow?

Ogólnie rzecz biorąc, możesz dowiedzieć się, jak działa poduszka chłodna, rozumiejąc, jaką przynosi ochłodzenie. Działa jak wkładka chłodząca, pomagając radzić sobie z typowymi problemami w nocy. Obejmują nocne poty i uderzenia gorąca.

Co więcej, poduszka Chillow jest idealna dla osób w gorących regionach. Dodając to do swojej codziennej rutyny, możesz nadal dobrze spać w upalny dzień bez uczucia suchości i dyskomfortu. W tym artykule omówimy również, jak z niego korzystać, aby uzyskać optymalną wydajność.

Jak działa poduszka Chillow

Szybką odpowiedzią na to, jak działa Chillow Pillow, jest to, że utrzyma poduszkę chłodną podczas snu, stąd nazwa Chillow Pillow. To doskonały pomysł na produkt, ponieważ wiele osób ma tendencję do przewracania poduszki w ciągu nocy, aby znaleźć fajną stronę. Jeśli uda się utrzymać poduszkę w chłodzie w nocy, możesz spodziewać się nieprzerwanego snu.

Dlatego poduszka Chillow to po prostu podkładka chłodząca zapewniająca komfort nocy. Ten produkt na bazie wody zapewni relaksujący wieczór bez konieczności chłodzenia ani podłączenia do prądu. Co więcej, osoby, które doświadczają nocnych potów, oparzeń słonecznych lub gorączki również odniosą korzyści z posiadania Chillow Pillow.

Można by przypuszczać, że Chillow Pillow będzie sztywna jak inne chłodzące produkty żelowe. Jednak w dotyku przypomina piankę z pamięcią kształtu, która jest miękka i ma zewnętrzną skórzaną rękawicę, która pozostaje chłodna w dotyku. I jak wspomniano wcześniej, nie musisz go przechowywać w lodówce, aby był chłodny, a nawet nie zawiera szkodliwych chemikaliów, aby tak pozostać.

Co sprawia, że ​​poduszka Chillow jest wyjątkowa?

Będąc produktem na bazie wody, Chillow Pillow pochłania ciepło i wypuszcza je z drugiej strony poduszki powietrzem. Pamiętaj, że woda jest przewodnikiem ciepła i właśnie to wykorzystuje w swojej technologii Chillow Pillow. Produkt pozostanie chłodny przez całą noc, a brzegi nie pochłaniają ciepła, dzięki czemu są chłodniejsze niż reszta podkładki.

Jednak skuteczność Chillow Pillow zależy od prawidłowego jej uruchomienia. Nie musisz za każdym razem wymieniać wody w podkładce, ale prawidłowe jej napełnienie odgrywa znaczącą rolę w obiecanych efektach. Przeczytaj więcej o tym, jak aktywować poduszkę Chillow Pillow poniżej.

I chociaż poduszka Chillow nie wymaga przechowywania w lodówce, pamiętaj, że komfort jest subiektywny. Niektórzy ludzie mogą chcieć czegoś chłodniejszego lub cieplejszego niż zwykle; czuliby, że produkt jest rozczarowujący. W takim przypadku poduszkę Chillow Pillow należy przechowywać w lodówce przez 5 do 10 minut.

Przewodnik po korzystaniu z poduszki na zimno

Przede wszystkim sprawdź, czy produkt nie jest uszkodzony. Powinien być wolny od wycieków i powinien być ściśnięty uszczelnieniem próżniowym. Co więcej, zachowaj instrukcje i środki ostrożności i przeczytaj je uważnie przed aktywacją produktu.

Krok # 1. Dodaj wodę i aktywuj

Ogólnie rzecz biorąc, aktywacja Chillow Pillow polega po prostu na dodaniu wody. Chcesz rozwinąć produkt zaworem do góry, a następnie zdjąć nasadkę. Umieść produkt na czystej powierzchni i powoli wlej 8 do 9 filiżanek ciepłej wody z kranu.

Krok # 2. Usuń powietrze i uszczelnij przed ustawieniem

Załóż nasadkę z powrotem, upewniając się, że jest dobrze zamocowana. Następnie odczekaj 4 godziny, aż produkt się aktywuje, a następnie zwiń poduszkę Chillow jak śpiwór. Zacznij od końca bez zaworu, aby wtłoczyć powietrze do pęcherzyka kieszeni powietrznej na końcu zaworu.

Chcesz przytrzymać rolkę i pęcherzyk powietrza, powoli podnosząc róg i otwierając zawór. Spowoduje to uwolnienie powietrza, więc upewnij się, że możesz je usunąć podczas opróżniania kieszeni powietrznej. Następnie umieść nasadkę z powrotem na zaworze, aby uszczelnić produkt i pozwól mu ostygnąć, aż pojawi się zapakowany próżniowo bez powietrza.

Jeśli wolisz chłodniejszą poduszkę Chillow Pillow, możesz co miesiąc dodawać filiżankę wody w ramach konserwacji. Dzięki temu produkt będzie najchłodniejszy, ponieważ zachowuje maksymalną wagę 4,5 funta. Możesz również zmniejszyć ilość powietrza w środku i przez cały czas trzymać poduszkę Chillow z dala od bezpośredniego słońca.

Jak czyścić i przechowywać poduszkę Chillow Pillow?

Ważne jest, aby wiedzieć, jak czyścić poduszkę Chillow. Najlepiej byłoby, gdybyś robił to co trzy do czterech tygodni ze względu na potencjalne gromadzenie się sebum na powierzchni skóry w wyniku bezpośredniego kontaktu. Będzie to wygodne tylko wtedy, gdy jest czyste, dlatego przetrzyj przód i tył prześcieradła wilgotną szmatką i łagodnym płynem do mycia naczyń.

Z drugiej strony pamiętaj, że nie musisz opróżniać zawartości wody w poduszce Chillow Pillow podczas przechowywania. Umieść go w temperaturze pokojowej na miękkiej, chłonnej powierzchni. Nie przykrywaj produktu ani nie wkładaj go do zamrażarki.

Wniosek

Dobry sen jest możliwy tylko wtedy, gdy czujesz się komfortowo przez całą noc, a chłodzenie poduszki może po prostu załatwić sprawę. Poduszka chłodząca może to zrobić za Ciebie, ale jak działa poduszka Chillow i co sprawia, że ​​jest wyjątkowa? W porównaniu z innymi produktami żelowymi poduszka Chillow jest na bazie wody.

Dzięki temu pochłania ciepło i oddaje je, utrzymując chłód przez całą noc. Nie potrzebujesz elektryczności ani lodówki, ale odpowiednia aktywacja jest niezbędna do jego działania. Dowiedz się, jak rozpocząć i konserwować poduszkę Chillow, aby zapewnić optymalny komfort.