Jak‌ ‌dużo‌ retapicer ‌leżący‌ ‌Loveseat‌ ‌?

Czy jesteś zainteresowany tym, jak bardzo rozkładany fotelik z rozkładanym obiciem? Rozkładane fotele są zaprojektowane tak, aby służyły przez długi czas i są często przekazywane z pokolenia na pokolenie. W tym artykule przyjrzymy się, jak bardzo rozkładany fotelik jest rozkładany.

Jeśli nie wiesz, jak sfinansować wymianę tapicerki, może to być kosztowna procedura. Nie daj się jednak odstraszyć od zaangażowania się w tę sprawę. W większości naszych nowoczesnych domów nasze rozkładane sofy są najbardziej zbliżone do tronów.

Fotel jest najczęściej używanym krzesłem w domu dla zdecydowanej większości osób. Jest to również prawdopodobnie jeden z najdroższych mebli, jakie posiadasz. Z tych powodów rozsądne jest, aby ludzie byli niechętni porzuceniu swoich foteli rozkładanych, jeśli tkanina zostanie podarta.

Zamiast tego wolą go wymienić niż szukać nowego. Zbadaliśmy więc, co jest potrzebne do zmiany tapicerki w kilku typach foteli rozkładanych. W ten sposób będziesz lepiej przygotowany do pracy.

Przyczyny wpływające na cenę tapicerki

Tekstylia

Kiedy chcesz przerobić swój rozkładany fotelik, jest bardziej prawdopodobne, że zmienisz również materiał. W rezultacie te materiały mogą kosztować Cię z powrotem o ponad 500 USD. Koszt zależy od rodzaju i jakości tkaniny.

Skóra to dobra opcja, jeśli chcesz czegoś, co przetrwa długo. Z drugiej strony materiały bawełniane i wełniane są doskonałe dla wygody. Na przykład aksamit i len to znacznie droższe tkaniny, które nadadzą Twojemu domowi odrobinę elegancji.

Koszty pracy i usług

Kiedy myślisz o zatrudnieniu profesjonalisty do ponownego obicia mebli, nie zapomnij wziąć pod uwagę kosztów robocizny. Niezwykle ważne jest, aby wybrać wykwalifikowanego tapicera i zapieczętować projekt za rozsądną cenę. Niektóre warsztaty pobierają za swoje usługi do 800 USD.

Stan twojego rozkładanego fotelika

Najlepiej byłoby zastanowić się, jak łatwo lub trudno byłoby tapicerom ulepszyć Twój fotel. Droższy byłby zakup starego i poobijanego fotela. Jeśli jednak masz śliczny rozkładany fotelik, prawdopodobnie zapłacisz mniej niż drugi.

Opłaty transportowe

Innym czynnikiem, na który należy zwrócić uwagę, są koszty transportu, które trzeba ponieść. Obejmuje odebranie rozkładanego fotelika i dostarczenie go z powrotem do miejsca prowadzenia działalności. Ale oczywiście nie musisz się martwić, że sam go podniesiesz.

W takim przypadku serwis tapicerski dostarczy go do Ciebie. Większość profesjonalnych firm tapicerskich pobiera opłaty za wszelkie zużycie ich ciężarówki podczas transportu fotela. Jest to więc również coś, o czym należy pamiętać.

Dodatkowe funkcje

Kiedy modernizujesz swój rozkładany fotelik, dlaczego nie dodać dodatkowych funkcji, aby go wzmocnić? Na przykład możesz wstawić więcej funkcji, takich jak wypełnienie, wypełnienie lub dodatkowe ozdoby. Ponadto doda trwałości Twojemu tapicerowanemu fotelikowi dwuosobowemu.

Bądź jednak przygotowany, ponieważ im więcej funkcji dodasz, tym wyższe będą koszty pracy. Będziesz także musiał wydać więcej pieniędzy na dodatkowe funkcje, które zamierzasz uwzględnić. Ale w końcu będzie warto, ponieważ twój nowy fotelik jest teraz lepszy niż wcześniej.

Czy warto wymieniać tapicerkę rozkładanego fotela dwuosobowego?

To, co jest doskonałe w przypadku tapicerki, to długoterminowe rozwiązanie, które pozwoli utrzymać meble w dobrym stanie. Jest dobry dla środowiska i utrzymuje śmieci z dala od wysypisk śmieci. Jest to miejsce, w którym nienadające się do recyklingu śmieci są zbierane i zakopywane pod ziemią.

Sprawdzenie ram to jeden ze sposobów, aby ustalić, czy Twój rozkładany fotelik dwuosobowy nadaje się do ponownego tapicerowania. Jeśli nic nie jest poważnie uszkodzone i wydają się być w dobrym stanie, ich ponowna modernizacja jest z pewnością warta strzału. Możesz również skonsultować się z lokalnym tapicerem, aby sprawdzić swoje meble i sprawdzić, czy nadal nadają się do ponownego tapicerowania.

Ile zmienia się rozkładane fotele dwuosobowe?

Zgodnie z ogólną zasadą, ponowne tapicerowanie rozkładanego fotela dwuosobowego może kosztować od 400 do 1500 USD. Jednak zakres ten odzwierciedla rzeczywistość, w której rzeczywiste koszty będą się różnić w zależności od różnych czynników. Na przykład zmiana tapicerki fotela ze skóry licowej będzie znacznie droższa niż zmiana tapicerki zwykłego fotela z tkaniny.

Podobnie krzesło z wieloma dzwonkami i gwizdkami będzie droższe niż zwykły rozkładany fotel. Na przykład zmiana tapicerki skórzanego fotela może kosztować od 800 do 2000 USD. W zależności od jakości skóry, surowiec do ponownego tapicerowania będzie kosztował od 40 do 200 USD za jard.

Ponadto niezbędne będą specjalne zapięcia, aby utrzymać wysokiej jakości skórę na miejscu. Materiały potrzebne do ponownego tapicerowania rozkładanego fotela mogą kosztować około 100 USD. Jednak tkanina jest jednym z najtańszych materiałów do kupienia i być może masz już część potrzebnego sprzętu.

Jednak powinieneś budżet na 100 USD. Dzieje się tak, ponieważ prawdopodobnie będziesz musiał zapłacić dodatkowe 200-500 USD za poród, jeśli zabierzesz rozkładany fotelik miłosny do profesjonalisty. Więc chociaż 300 USD może wydawać się okazją, może być potencjalnie droższe niż zakup nowego fotela.

W rzeczywistości w wielu sytuacjach zakup nowego rozkładanego fotelika dwuosobowego jest tańszy niż jego ponowne obicie. Jeśli masz sentymentalne przywiązanie do tego, co masz, nadal możesz to robić, chociaż wymiana jest bardziej opłacalna. Wybór nalezy do ciebie.

Wniosek

Pierwszym krokiem do praktycznej tapicerki jest określenie, w jakim stopniu rozkładany fotelik jest ponownie tapicerowany. Pamiętaj, że szacując koszty tego projektu, musisz uwzględnić materiały, z których będziesz korzystać. Zastanów się nad stanem swojego rozkładanego fotelika, a także wszelkich dodatkowych funkcji, które chcesz mieć.