Jak długo trwa materac Casper: czy warto?

Odpowiedź na to, jak długo utrzymuje się materac Casper, to według samej marki ponad 10 lat. Ale dla pełnej przejrzystości porozmawiamy o tym, czego możesz się spodziewać po tym łóżku. Ponadto dowiesz się, czy materac Casper jest tego wart.

Jeśli i Ty jesteś ciekaw, z czego wykonany jest materac Casper, zapoznaj się z naszym osobnym artykułem. Pomoże Ci to ocenić, czy ogólna konstrukcja tego materaca będzie trwała.

Jak długo trwa materac Casper: czy warto?

Jak długo nadaje się materac Casper?

Według samych Casperów ich piankowe łóżko może wytrzymać nawet 12 lat. Jest to dłuższa żywotność niż oczekiwana żywotność łóżek piankowych, która zwykle wynosi od 8 do 10 lat. Więc które materace Casper są trwałe?

Jeśli trwałość i długowieczność są dla Ciebie kluczowe, możesz rozważyć Casper Original, Wave Hybrid lub Nova Hybrid. Casper Original wykorzystuje poliuretan i piankę z pamięcią kształtu, podczas gdy Wave Hybrid wykorzystuje sprężyste sprężyny w połączeniu z chłodzącą pianką poliuretanową, naturalnym lateksem, pianką z pamięcią kształtu i żelowymi wkładami. Wreszcie, Casper Nova Hybrid wykorzystuje również wytrzymałe sprężyny w obudowie z pianką poliuretanową i pianką z pamięcią kształtu.

Jak długo obowiązuje gwarancja na materac Casper?

Wskazówka dotycząca zakupu materaca, który z pewnością przetrwa, to sprawdzenie gwarancji producenta. Jeśli jest oferowany przez dłuższy czas, marka jest pewna konstrukcji i jakości swojego produktu. Na przykład, w przypadku Casper, ich materace są objęte 10-letnią ograniczoną gwarancją, która obejmuje wgniecenia powyżej jednego cala, pęknięcia lub rozdarcia na piance oraz uszkodzony zamek błyskawiczny na pokrowcu.

Kiedy należy wymienić materac Casper?

Wiele wskazuje na to, że potrzebujesz nowego materaca, który będzie pasował do każdej marki produktu, którego używasz. Ale z materacem Casper możesz również zwracać uwagę na dyskomfort i pogorszenie materiałów, gdy Twoje łóżko ma ponad dziesięć lat w momencie zakupu. Pamiętaj, że nie musisz czekać na 12-letnią żywotność marki, aby wymienić materac, ponieważ może on wymagać wymiany nawet po 7 do 8 latach.

 • Często rzucasz i obracasz się przez całą noc
 • Uczucie zmęczenia z powodu złej jakości snu i harmonogramu
 • Ból ciała spowodowany zniszczoną strukturą materaca, który nie utrzymuje już ciała w jednej linii
 • Zauważalny transfer ruchu podczas snu z partnerem
 • Widoczne zwisanie na powierzchni materaca
 • Podrażnienie i alergie spowodowane alergenami, które z czasem nagromadziły się na materacu
 • Jak długo trzeba zwrócić materac Casper?

  Jeśli kupiłeś nowy materac Casper, marka oferuje z nim 100-nocny okres próbny, aby upewnić się, że będziesz zadowolony z łóżka. Gdy po okresie dostosowawczym nie zauważysz żadnej poprawy, możesz rozpocząć zwrot lub wymianę z Casperem. Następnie skontaktuj się z obsługą klienta, aby przetworzyć odbiór i zwrot pieniędzy.

  Czy przy wymianie produktu otrzymasz również wersję próbną? Casper oferuje jeden okres próbny na produkt. Na przykład, jeśli zwróciłeś konkretny materac nieotwarty, otrzymasz wersję próbną, jeśli następnym razem kupisz ten sam materac.

  Czy musisz odwrócić materac Casper?

  Materace Casper nie są odwracane, ponieważ każda strona jest przeznaczona tylko do określonej orientacji. Odwrócenie materaca Casper może go zepsuć, ponieważ używasz górnej strony jako podstawy i nie będziesz czuł się komfortowo mając podstawę na górze. Jeśli chcesz rozłożyć zużycie na materacu Casper, możesz zamiast tego obracać go co 3 do 6 miesięcy.

  Czy chcesz materac, który możesz obrócić? Oto lista najlepszych dwustronnych materacy na rynku. Niektóre z nich mają inną twardość z każdej strony, więc odwrócenie łóżka sprawi, że poczujesz się zupełnie inaczej.

  Czy materac Casper jest trwały?

  Materace Casper są trwałe, ponieważ marka zaprojektowała je na okres do 12 lat. Jednak należy go również odpowiednio używać i pielęgnować, aby zapewnić jego trwałość. Oprócz obracania łóżka w celu wyrównania zużycia, pamiętaj o zastosowaniu odpowiedniego ochraniacza na podkład i materac na materacu Casper.

  Czy Casper zwisa?

  Materace Casper nie powinny zwisać tak szybko, jak inne łóżka piankowe i hybrydowe ze względu na wysokiej jakości materiały. Pamiętaj tylko o prawidłowym ustawieniu łóżka i sprawdzeniu, czy potrafisz odczytać nazwę materaca, a zamek znajduje się na dole. Najlepiej byłoby użyć mocnych i płaskich podpór, takich jak łóżko podestowe, drewniane listwy lub, znacznie lepiej, również fundament Casper.

  Czy materac Casper staje się twardszy?

  Materace Casper będą wymagały okresu docierania, aby były twardsze lub bardziej miękkie, w zależności od różnych zmiennych. Niemniej jednak spodziewaj się, że poczekaj do 30 dni, aż Twoje ciało przyzwyczai się do nowego łóżka. Oczywiście, jeśli chcesz uzyskać jędrność, możesz stale poprawiać podparcie, używając nakładki na materac firmy Casper.

  Jeśli nie chcesz miękkiego łóżka lub czujesz się na nim nieswojo, przeczytaj ten przewodnik dotyczący materacy o średniej twardości, ponieważ mogą ci lepiej odpowiadać.

  Wniosek

  Czy ten artykuł odpowiedział na twoje pytania? Dowiedzieliśmy się, jak długo trwa materac Casper, czyli od 10 do 12 lat. Jednak nadal możesz rozważyć jego wymianę po 7 do 8 latach, jeśli odczuwasz dyskomfort każdej nocy.

  Ogólnie rzecz biorąc, Casper produkuje trwałe produkty i oferuje rozsądne zasady zwrotu i gwarancji, aby zapewnić Ci spokój ducha. Mamy nadzieję, że ten artykuł dostarczył Ci cennych informacji, ale jeśli masz więcej pytań, możesz zostawić komentarz.