Jak długo podgrzewacz Big Buddy będzie działał na zbiorniku 20 funtów? Szczegółowy przewodnik!

Jak długo podgrzewacz Big Buddy będzie działał na zbiorniku o wadze 20 funtów? Grzejnik Big Buddy może działać przez 35 godzin do 40 godzin bez przerwy, jeśli użyjesz 20-funtowego zbiornika z propanem, co jest lepszą opcją niż użycie funta zbiornika z propanem w celu dłuższego użytkowania i celu.

Zmierzmy się z rzeczywistością, a uścisk nie wystarczy, aby utrzymać ciepło ciała w zimie lub w chłodnych porach roku. Uścisk nie jest alarmujący, jeśli kogoś masz, ale twoje ciało nie wytrzyma z tym zimna. W takim przypadku będziesz potrzebować grzejnika. Każdy musi się rozgrzać, szczególnie w mroźnych porach roku i w trudnych miejscach.

Jak długo podgrzewacz Big Buddy będzie działał na zbiorniku 20 funtów? Szczegółowy przewodnik!

Tak więc posiadanie grzejnika w domu to już wielka zaleta. Tak, grzejniki zapewniają ciepło w tych zimnych porach roku, zwłaszcza zimą. Ale jak będziesz w stanie określić, który grzejnik będzie dla Ciebie najlepszy? Mam tutaj jedną z moich rekomendacji czyli Mr Buddy Heater. Jeśli chodzi o posiadanie grzejników, jest kilka rzeczy, nad którymi możesz się zastanawiać. A co z czasem pracy grzałki? Jakie czynniki wpływają na czas pracy? Trafiłeś do właściwego artykułu, ponieważ na wszystkie te pytania odpowiemy w poniższej dyskusji, więc lepiej przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej!

Grzejniki

Jeśli chcesz czuć się komfortowo w swoim domu, pomoże Ci regulacja temperatury wewnątrz. W takim przypadku będziesz potrzebować grzejnika w czasie chłodów. Nie tylko sprawi, że Twój dom będzie wygodny, ale także zapewni łatwość pracy, jednocześnie utrzymując ciepło. Na rynku dostępne są różne rodzaje grzejników, a jednym z nich jest grzejnik pomieszczeniowy, który imponuje, jeśli chodzi o ogrzanie pomieszczenia i zapewnienie ciepła w Twoim mieszkaniu. Jednak niektóre grzejniki wykorzystują zbiorniki na propan i elektryczne, które różnią się od źródeł zasilania i różnią się przenośnością i elastycznością użytkowania.

Pan Grzałka

Przedstawię wam produkt pana Heatera, w którym po raz pierwszy opatentowali grzejnik Buddy Heater w 2000 roku. Wcześniej firma Enerco z Cleveland w stanie Ohio była liderem w innowacjach związanych z technologią podczerwieni i spalania, od samego początku założony. Wypuściła kilka modeli propanowych i bezprzewodowych grzejników, które zaspokajają potrzeby narodu. W przypadku wielu modeli grzejnik Big Buddy jest dobrze znany ze swojej zdolności do dostarczania ciepła w większych przestrzeniach. Chociaż jak dobrze ten Pan Heater zaspokoi Twoje potrzeby?

Prawdopodobnie zastanawiasz się, co sprawia, że ​​Mr. Heater Buddy jest lepszy od innych? Jedną z rzeczy, które lubię w tym produkcie, jest to, że jest niezależny od zasilania. Zimowe przerwy w dostawie prądu zdarzają się czasami, zwłaszcza w przypadku burz lodowych. Kiedy podczas burzy spadają drzewa i konary, nie można uniknąć upadku linii energetycznych. Dlatego przerwa w dostawie prądu. Jednak grzejniki Buddy nadal działają, nawet jeśli nie ma prądu, a zatem będą działać, gdy wystąpią przerwy w dostawie prądu, aby zapewnić Ci ciepło podczas burzy.

Czas pracy grzałki

Więc jak długo podgrzewacz Big Buddy będzie działał na zbiorniku o wadze 20 funtów? Jednym z głównych czynników wpływających na czas pracy nagrzewnicy jest źródło zasilania. Jak wspomniałem wyżej, grzałka może mieć różne rodzaje źródeł zasilania. Mogą być elektryczne, gazowe, naftowe, opalane drewnem, promiennikowe lub wykorzystujące zbiornik z propanem.

W tej chwili podgrzewacz Buddy, na którym się skupimy, wykorzystuje gaz propan, który może wytworzyć imponujące 4000 do 18 000 BTU ciepła na zaledwie 420 stóp kwadratowych zamkniętej przestrzeni. Nie tylko ma świetną wydajność grzewczą, ale grzejniki Buddy są również łatwe i bezpieczne w użyciu.

Podgrzewacz Big Buddy może działać od 35 do 40 godzin przy użyciu 20-funtowego zbiornika z propanem. Nie musisz się martwić o przegrzanie, co jest zawarte w funkcji bezpieczeństwa grzejnika, a grzejnik wyłączy się automatycznie po osiągnięciu żądanej temperatury, czyli minimum 60 stopni. Możesz ustawić żądaną temperaturę ogrzewania, do której czujesz się komfortowo.

Możesz również dołączyć go do pół kilo propanu, ale możesz spodziewać się krótszego czasu działania. Podczas gdy Big Buddy jest przymocowany do 20-funtowego zbiornika z propanem, będzie trwał dłużej. Ale poczekaj! Musisz zachować szczególną ostrożność podczas korzystania z 20-funtowego zbiornika propanu jako źródła zasilania, ponieważ może on również zaszkodzić w przypadku niewłaściwego obchodzenia się z nim.

Kiedy masz 20-funtowy zbiornik z propanem podłączony do podgrzewacza Buddy, możesz rozważyć zastosowanie węża adaptera do większego zbiornika, ponieważ możesz zaoszczędzić więcej w 20-funtowym zbiorniku propanowym niż w 1-funtowych zbiornikach z propanem. Te węże z przejściówkami można kupić online, aby dokonywać szybszych i wygodniejszych transakcji. Jeśli masz podgrzewacz Big Buddy z modelem 18 000 BTU, wybierz 12-stopowy wąż propanowy z regulatorem. Możesz również mieć 10-stopowy wąż bez wypłukiwania, model #F273704, kompatybilny z obydwoma nagrzewnicami Buddy 9000 i 18000 modelami. Jednak możesz również chcieć uzupełnić zbiornik na pół kilo propanu za pomocą adaptera do napełniania butelki.

To okładka!

Czy odpowiedzieliśmy na twoje pytanie: „Jak długo podgrzewacz Big Buddy będzie działał na zbiorniku o wadze 20 funtów?” To świetnie! Jeśli wybiorę między używaniem funta zbiornika z propanem a 20-funtowym zbiornikiem, polecam zamiast tego 20-funtowy zbiornik z propanem. Niemniej jednak, jeśli zastanawiasz się, jak długo podgrzewacz dużego kumpla będzie działał na zbiorniku o wadze 20 funtów, pamiętaj, że może on wytrzymać od 35 do 40 godzin ciągłego użytkowania.

Dobrym pomysłem może być również poczytanie o tym, ile kosztuje uruchomienie grzejnika pokojowego 1500W i jak ogrzać pomieszczenie bez grzejnika.