Jak czyścić atrament z suszarki? 9 niesamowitych sposobów!

Jak wyczyścić atrament z suszarki? Postępuj zgodnie z pomysłami na czyszczenie, używając wody z mydłem, wcierając alkohol, nadtlenek wodoru, zmywacz do paznokci, aceton, wybielając, podgrzewając i wiele innych.

Podążanie za wszystkimi tymi szybkimi metodami najlepiej poradzi sobie z plamami z atramentu i trwałym rynkiem. Spodziewaj się, że dni prania staną się przyjemniejsze i bardziej nieskomplikowane.

Jak czyścić atrament z suszarki? 9 niesamowitych sposobów!

Odkrycie zepsutego długopisu w bębnie suszarki nie jest ani ekscytujące ani zabawne. Ale świeże plamy mogą być łatwiejsze do usunięcia niż wysuszone plamy. Rozwiąż problem atramentu z długopisu z suszarki, aby uniknąć przeciągania i długich prac związanych z czyszczeniem. Pod warunkiem, że masz odpowiedni sprzęt, usuwanie nowszych plam z atramentu nigdy nie stanowi problemu. Jest o wiele więcej do nauczenia się, więc najlepiej zagłębić się w ten artykuł!

Sposoby czyszczenia atramentu z suszarki

Jak wyczyścić atrament z suszarki? Oto sposoby czyszczenia tuszu z suszarki:

#1. Alkohol do nacierania

Rozbij atrament i szybko go wyczyść. Środki czyszczące, takie jak alkohol do nacierania, stanowią cenne narzędzie do użycia. Chwyć jedną i przywróć suszarkę do życia. Następnie załóż rękawiczki i napełnij pojemnik alkoholem i wodą w równych częściach. Następnie zwilż szmatkę lub biały ręcznik w płynie czyszczącym. Wyczyść obszar z atramentem i amp; ślady pióra. Usuń tkaninę, jeśli jest już wypełniona atramentem. Wymień roztwór, gdy jest brudny. Poczekaj, aż bęben będzie gotowy i bez skazy do prania.

#2. Zmywacz do paznokci

Następną plamę z atramentu zrób acetonem w zmywaczu do paznokci. Aceton usuwa atrament, jednocześnie redukując poszczególne składniki.

Atrament wchodzący w kontakt ze zmywaczem do paznokci przestaje przyklejać się do metalu. Umieść w misce trochę zmywacza do paznokci i wody. Umieść ściereczkę na czyściku, aż się zamoczy. Unikaj plamy, gdy ją osuszasz. Wymień tkaniny, jeśli są już wypełnione atramentem. Podnieś plamę z atramentu i poczekaj, aż suszarka nie będzie plam. Spróbuj użyć lakieru do włosów, jeśli nie ma w pobliżu lakieru do paznokci. Dowiedz się więcej o usuwaniu plam z atramentu.

#3. Magiczna gumka

Rozwiąż te problemy z atramentem za pomocą magicznej gumki. Wyrzuć te nieznośne atramenty i poczekaj, aż suszarka znów zacznie szumieć. Załóż rękawiczki, a następnie przetrzyj zaschnięty atrament za pomocą magicznej gumki. Użyj wilgotnej szmatki do umeblowania obszaru. Następnie usuń te okruchy, gdy się pojawią. I wytrzyj bęben suszarki po usunięciu pozostałości.

#4. Woda z mydłem

Mydło w płynie doskonale nadaje się do czyszczenia okien, betonu i; jeszcze. Detergent do prania i płyn do naczyń to rozwiązanie na atrament. Idealnie nadają się do usuwania nowego atramentu w suszarce. Skorzystaj z któregokolwiek z nich, aby chronić się przed plamami z atramentu. W 2 szklankach ciepłej wody dodaj dwie łyżki mydła w płynie. Umieść ściereczkę na miksturze, nawet jeśli jej nie moczysz. Następnie za pomocą ręcznika wyczyść wnętrze suszarki. Zastosuj umiarkowany nacisk i delikatnie wyszoruj ruch na plamę. Weź trochę nowego materiału, jeśli atrament zacznie się poplamić. Kontynuuj to, aby usunąć plamę. Przetrzyj go świeżą wodą, aby usunąć pozostałości mydła.

#5. Nadtlenek wodoru

Użyj nadtlenku wodoru jako mistrza w czyszczeniu wszystkiego, od mosiężnych łączników po zęby i tusz z suszarki, ponieważ jest to metoda czyszczenia, która usuwa nową plamę z tuszu. Weź trochę wody utlenionej do butelki i wymieszaj w wodzie. Umieść ręcznik na płynie i wetrzyj go w kolor. Kontynuuj, aż zobaczysz, że suszarka jest czysta i wolna od atramentu. Ten przepis doskonale usuwa zapachy z suszarki.

#6. Ciepło

Ogrzej bęben suszarki ciepłem. Uruchom suszarkę w gorącym ustawieniu przez około dwadzieścia minut. Teraz zmiękczy to atrament i umożliwi wytarcie bębna.

#7. Wybielacz

Nasączyć ręczniki wodą i wybielaczem. Następnie włóż ręczniki do suszarki. Suszarkę należy ustawić na wysoką temperaturę, która usunie plamy z atramentu. Ta metoda dezynfekuje suszarkę i zapobiega rozprzestrzenianiu się skażeń bakteryjnych. Możesz również przeczytać o tym, jak używać wybielacza w pralce.

#8. Aceton

Aceton jest również skuteczny podczas usuwania plam z atramentu z bębna suszarki. Umieść kilka wacików za pomocą zmywacza do paznokci. Wetrzyj go w poplamione miejsca.

#9. Komercyjny środek czyszczący

Komercyjne produkty czyszczące, takie jak Goof Off, Goo Gone i inne, zawierają składniki, które mogą natychmiast zabić atrament. Składniki mogą dobrze współpracować z trudnymi plamami i roztopionymi kredkami. Postępuj zgodnie ze wskazówkami producenta podczas czyszczenia tuszu z suszarki. Najpierw przetestuj środek czyszczący na małym odcinku, zanim przymierzysz go do znaczących plam. Noś sprzęt ochronny, taki jak okulary, maski i rękawiczki, aby chronić się przed użyciem środków czyszczących.

To okładka!

Teraz dowiesz się, jak wyczyścić atrament z suszarki, jak wspomniano powyżej. Te produkty czyszczące mogą usuwać atrament z suszarki. Gwarantuje to suche i ciepłe ubrania oraz czyste urządzenia. Twoje zmartwienia związane z plamami z atramentu w końcu się skończą. Poniższe pranie nigdy nie będzie dla Ciebie stresujące, ponieważ plama z atramentu nie będzie problemem! Pomocne może być przeczytanie o tym, jak wyczyścić gumę z suszarki i jak czyścić suszarkę LG.