Inteligentne budżetowanie 101: Ile kosztuje aktywna kontrola szkodników?

Można się zastanawiać, ile kosztuje skuteczne zwalczanie szkodników. Radzenie sobie z inwazją szkodników może być trudnym i nieprzyjemnym doświadczeniem, zwłaszcza jeśli próbowałeś je leczyć samodzielnie i poświęciłeś na to czas i pieniądze.

Bardzo ważne jest jak najszybsze opanowanie inwazji, ponieważ szkodniki mogą rozprzestrzeniać choroby, powodować fizyczne uszkodzenia mienia i powodować problemy zdrowotne. Zatrudnienie wykwalifikowanej firmy zajmującej się zwalczaniem szkodników może rozwiązać obecne problemy, jednocześnie zapobiegając przyszłym inwazjom.

Inteligentne budżetowanie 101: Ile kosztuje aktywna kontrola szkodników?

Aktywna kontrola szkodników: fakty i koszty

Aptive to jedna z najszybciej rozwijających się firm zajmujących się zwalczaniem szkodników w kraju. Jest to stosunkowo nowy gracz w branży, ale oczekuje się, że w nadchodzących latach będzie obsługiwać coraz większą liczbę lokalizacji.

Jej reputacja opiera się na doskonałej obsłudze klienta i relacjach z pracownikami. Pomimo zaangażowania Aptive na rzecz jakości i środowiska, firma nie świadczy bezpłatnych kontroli ani usług poza rocznym kontraktem.

Aptive może w dłuższej perspektywie stać się droższą alternatywą, zwłaszcza biorąc pod uwagę wyższą cenę. To jedna z najszybciej rozwijających się firm zajmujących się zwalczaniem szkodników w kraju.

To nowość w branży, ale oczekuje się, że w nadchodzących latach będzie obsługiwać coraz większą liczbę lokalizacji. Jej reputacja opiera się na doskonałej obsłudze klienta i relacjach z pracownikami.

Aptive może w dłuższej perspektywie stać się droższą alternatywą, zwłaszcza biorąc pod uwagę wyższą cenę. Możesz przeczytać ten połączony artykuł o tym, jaki jest najlepszy środek grzybobójczy na mączniaka prawdziwego, pomoże ci w zwalczaniu szkodników.

Podział kosztów dla aktywnych

Nasilenie inwazji, rodzaj szkodników, z którymi masz do czynienia, miejsce zamieszkania i wielkość Twojej nieruchomości to czynniki, które określają koszt Twojej usługi.

Aptive oferuje jeden plan, dlatego otrzymanie od nich wyceny jest proste. Plan ochrony czterosezonowej kosztowałby 560-620 USD rocznie za dom o powierzchni 2000 stóp kwadratowych.

Koszt ogólny

Aptive zapewnia bezpłatną spersonalizowaną wycenę, która różni się w zależności od obszaru, problemu z owadami i pory roku przez telefon lub online. Przygotowaliśmy również listę parametrów do wykorzystania w ogólnym porównaniu kosztów Aptive z innymi dużymi firmami zajmującymi się zwalczaniem szkodników:

Umowa roczna

Aptive żąda rocznej umowy, która obejmuje wstępną inspekcję i pięć dodatkowych usług w ciągu roku. Klienci mogą anulować umowę za opłatą za anulowanie, ponieważ płatność jest dokonywana w ratach kwartalnych.

Fakt: W porównaniu z innymi firmami, które zazwyczaj dają 30-dniowe okno gwarancyjne, nieograniczone rekolekcje Aptive są jedną z największych gwarancji satysfakcji w branży.

Gwarancja

Aptive zapewnia gwarancję satysfakcji, która uprawnia klientów do nieograniczonej liczby rekolekcji, jeśli problem szkodników utrzymuje się między wizytami.

Rabaty

Aptive słynie z oferowania sezonowych kuponów rabatowych oraz kodów kuponów online dla nowych konsumentów, ponieważ jest to wciąż stosunkowo nowa firma, która koncentruje się na ciągłym rozwoju.

Kontrole

Niezawodni technicy zbadają wszystkich klientów, aby ustalić rodzaj i stopień inwazji szkodników. Kontrole te nie są jednak bezpłatne i mogą kosztować do 50% zwykłego tygodniowego kosztu leczenia.

Profesjonalizm i amp; punktualność

Internetowe recenzje Aptive często polecają poszczególnych specjalistów, którzy obsługują domy i firmy. Większość klientów poświęca czas na ocenę punktualności, uprzejmości i usposobienia swoich techników, a większość recenzji chwali ich doskonały poziom usług.

Agresywni handlowcy door-to-door są największym źródłem negatywnych opinii na temat profesjonalizmu.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Aptive

Czy warto inwestować w Aptive Environmental?

Aptive zapewnia całoroczną usługę zwalczania szkodników w celu zwalczania różnych typowych szkodników domowych. Aptive może być tego wart, jeśli ich plan mieści się w twoim budżecie, a personalizacja jest wysoko na twojej liście priorytetów w zakresie zwalczania szkodników.

Należy pamiętać, że firmie brakuje doświadczenia czołowych konkurentów.

Jaką technologię wykorzystuje Aptive Environmental?

Aptive wykorzystuje organiczne produkty pochodzące z chryzantem, w tym naturalną piretrynę o najniższej potencjalnej toksyczności.

Kto jest własnością firmy Aptive Environmental?

Właścicielem Aptive jest David Royce, założyciel i prezes firmy. Royce założył i sprzedał trzy firmy zajmujące się zwalczaniem szkodników, z których ostatnią była Alterra, którą sprzedał firmie Terminix w 2015 roku.

Czego możesz oczekiwać od Aptive?

Czteroroczny Plan Ochrony rozpoczyna się od wstępnego badania, podczas którego certyfikowany specjalista od szkodników zidentyfikuje obszary niebezpieczne i stworzy kwartalny plan ochrony dostosowany do Twoich potrzeb.

Aptive zajmie się Twoim domem i garażem podczas tej wizyty, skupiając się na wszystkich pęknięciach i szczelinach. Ekspert usunie wszystkie pajęczyny i gniazda os.

Kompleksowe badanie obejmuje leczenie zaczerwienienia, które zabija 70 do 80 procent dorosłych owadów w twoim domu. Aptive nie może wyeliminować jaj podczas tej sesji (według urzędnika), ponieważ nie ma żadnych bezpiecznych produktów, które mogłyby przeniknąć do jaj.

Aptive powróci w ciągu 30 do 45 dni, aby wyeliminować wszelkie rozwinięte jaja lub ocalałe robaki, a następnie odwiedzać co kwartał. Następnie wdrożą swój indywidualny plan leczenia i potraktują Twój podkład za pomocą rozpylacza z użyciem specjalnej mikrokapsułkowanej substancji, która nie zmyje się podczas tych kwartalnych wizyt.

Inspekcje te często koncentrują się na zewnętrznej części Twojej nieruchomości, ale w razie potrzeby firma Aptive sprawdzi i zajmie się również wnętrzem. Sugerujemy przeczytanie tego artykułu o tym, jak zrobić środek do usuwania pleśni i pleśni; będzie pomocny w zapobieganiu szkodnikom.

Wniosek

Aptive Environmental ma reputację firmy oferującej jedne z najlepszych usług dla klientów w branży. Chociaż obecnie są one dostępne tylko w połowie Stanów Zjednoczonych, ta wschodząca gwiazda odniosła ogromny sukces od samego początku i będzie nadal rozpowszechniać swoją przyjazną dla środowiska ofertę środków do zwalczania szkodników w całym kraju.

To wszystko, ile kosztuje aktywne zwalczanie szkodników.