Ile kosztuje rzeźba lodowa na wesele

Odpowiedź na to, ile kosztuje rzeźba lodowa na wesele, waha się od 250 do 5000 dolarów. Porozmawiamy o innych czynnikach, które wpływają na cenę rzeźby lodowej, aby pomóc Ci zdecydować, czy musisz ją zdobyć na swój ślub.

Mówiąc o rzeźbach lodowych, być może zabraknie Ci innych pomysłów na dekoracje na wesele. Przeczytaj o tym, jak wyeksponować upominki weselne, ponieważ mogą one być również częścią projektów weselnych.

Ile kosztuje rzeźba lodowa na wesele

Ile kosztuje weselna rzeźba lodowa?

Cena rzeźby lodowej na wesele może wahać się od 250 do 5000 dolarów. Jeśli masz ograniczony budżet, najprostsza rzeźba lodowa zwykle zaczyna się od 250 USD, podczas gdy większa może kosztować nawet 800 USD.

A co z niestandardowymi rzeźbami lodowymi na wesele? Spodziewaj się, że wydasz od tysiąca do 5000 dolarów, jeśli chcesz mieć wyjątkową rzeźbę lodową wykonaną na swój ślub.

Firma będzie komunikować się z Tobą w sprawie pożądanego projektu i innych oczekiwań dotyczących wyświetlacza. Jeśli uważasz, że zwykłe inicjały na lodowej rzeźbie są zbyt powszechne, zainwestuj w coś niestandardowego lub zainspiruj się innymi ciekawymi rzeźbami lodowymi z różnych wesel.

Dlaczego weselne rzeźby lodowe są drogie?

  • Zawiłość i rozmiar

Najważniejszym czynnikiem, który może zwiększyć lub zmniejszyć koszt rzeźby lodowej na wesele, jest jej projekt. Proste kształty będą tańsze niż bardziej skomplikowane projekty, zwłaszcza te, które są spore.

Rozsądne jest zapłacenie znacznej sumy za szczegółowe lub niestandardowe rzeźby z lodu ślubnego ze względu na czas, pracę i talent potrzebne do ich wykonania. A po zakończeniu paczka rzeźby lodowej ślubnej zazwyczaj obejmuje również sposób jej dostarczenia i ekspozycji.

  • Włączenia transportowe i ekspozycyjne

Zapłacisz za koszty transportu rzeźby lodowej, aby bezpiecznie dotarła do miejsca ślubu. Jeśli firma podróżuje przez dłuższy czas, możesz zostać obciążony opłatą za milę.

W takim razie możesz również wybrać pakiet, który sprawi, że wyświetlacz lodu będzie przyjemniejszy, niezależnie od tego, czy zawiera różne kolory świateł, mgłę, śnieg, a niektóre nawet obracają się lub są zawieszone. Kiedy rzeźba lodowa jest prezentowana na twoim weselu, wszystkie te dodatkowe szczegóły mogą zwiększyć całkowity koszt o setki dolarów, niż samo posadzenie jej na stole.

Jaki jest sens rzeźby lodowej na weselu?

Duży wyświetlacz przypominający lodową rzeźbę stanowi idealny punkt centralny na weselu. Można nawet powiedzieć, że rzeźba lodowa to lodołamacz, gra słów przeznaczona do rozmów między gośćmi.

Jest to kultowy element weselny, a postęp technologiczny pomaga nawet w dalszym rozwoju branży rzeźb lodowych. Komputery pozwalają na bardziej niepowtarzalne projekty zgodnie z wyobraźnią klientów na ich ślub.

Jaka jest tania alternatywa dla rzeźby lodowej na wesele?

Ponieważ wykonanie rzeźb lodowych wymaga czasu i wysiłku, wynikająca z tego wysoka cena jednej z nich powoduje, że pary rozważają inne lodowe alternatywy. Na początek możesz zdobyć tańszą formę do rzeźbienia w lodzie, która nie będzie wyższa niż 50 USD i wykonać swoją rzeźbę lodową.

Nie przetrwa tak długo, jak profesjonalnie wykonana rzeźba lodowa, a projekty są ograniczone, ponieważ formy są gotowe. Jednak pasuje do krótkich i małych przyjęć, zwłaszcza dla par, które muszą trzymać się budżetu.

Inne alternatywy dla rzeźb lodowych obejmują lodowe wieże w bufecie, sanie lodowe w barze, a nawet mrożone kompozycje kwiatowe na stołach recepcyjnych. Są również estetyczne, a jednocześnie funkcjonalne, a także łatwiejsze w transporcie niż wielkoformatowe rzeźby lodowe.

Jak wyświetlać rzeźby lodowe na weselu?

Centrum

Najczęstszym sposobem wystawiania rzeźb lodowych na weselu jest traktowanie ich jako elementów centralnych. Mogą zawierać światła, efekty lub inne wyświetlacze podczas dekorowania jednym.

Możesz nawet umieścić rzeźbę lodową w barze weselnym lub stole w formie bufetu, aby była funkcjonalna.

Wyświetlacze wiszące

Wyjątkowym sposobem na wyeksponowanie rzeźb lodowych na weselu jest ich powieszenie. Mogą być alternatywą dla żyrandoli i dodać do ogólnego klimatu wesela.

Recepcje

Jeśli masz budżet, miej ogromne rzeźby lodowe, z którymi goście mogą wchodzić w interakcje. Niektóre unikalne rzeźby lodowe obejmują lodowe ściany, lodowe łuki, a nawet lodowe loże, które są wystarczająco duże, aby na nich usiąść.

Jak długo trwa rzeźba lodowa?

Lokalizacja wpływa na trwałość rzeźby lodowej. Na przykład rzeźba lodowa może trwać do 9 godzin w sali weselnej w pomieszczeniu, podczas gdy miejsca na zewnątrz mogą skrócić jej żywotność do 4 godzin.

Jak sprawić, by rzeźby lodowe trwały dłużej?

Sekretem dłuższej trwałości rzeźb lodowych jest to, gdzie je umieścisz. Znajdź najfajniejsze miejsce w okolicy i upewnij się, że jest z dala od bezpośredniego ciepła lub światła słonecznego.

Wniosek

I to wszystko! Właśnie dowiedzieliśmy się, ile kosztuje rzeźba lodowa na wesele i może kosztować nawet 5000 USD, gdy wykonane na zamówienie i prostsze lub mniejsze projekty mogą kosztować mniej niż 300 USD.

Mamy nadzieję, że dyskusje na temat tego typu ekspozycji ślubnej pomogły Ci zdecydować, czy musisz ją zdobyć. Polecamy również przejrzenie naszego bloga w poszukiwaniu innych ekscytujących pomysłów na wesele.

Na przykład możesz sprawdzić, jak zrobić batonik smores na wesele, aby mieć coś wyjątkowego dla swojego batonika deserowego.