Ile kosztuje rozkładany fotel z meblami Century?

Kupując foteliki dwuosobowe, można wybierać spośród wielu marek. W przypadku tych marek bierzesz pod uwagę jakość ich produktów, cenę, recenzje i wiele innych. W tym artykule poprowadzimy Cię, ile kosztuje rozkładany fotel z meblami wieku.

Porozmawiamy o marce Century Furniture i jej rozkładanych fotelach. Dzięki temu dowiesz się, czego możesz oczekiwać od tego sklepu. Ale zanim odpowiemy, ile kosztuje rozkładany fotel z meblami stołowymi, przejrzyjmy kilka podstawowych terminów.

Ile kosztuje rozkładany fotel z meblami Century?

Co to jest sofa dwuosobowa?

Sofa dwuosobowa to dwuosobowe krzesło, które wygląda jak maleńka sofa. Dwie osoby mogą na nim wygodnie usiąść, gdy wydaje się, że jest to mała kanapa. Za trochę miejsca, które wymaga siedzenia, ale nie może pomieścić dużej sofy.

Alternatywnie może być używany jako dodatek do większej sofy. W rezultacie niektóre osoby wykorzystują je w swoich sypialniach jako dodatkowe miejsca do siedzenia. Historycznie, dwuosobowe fotele wyglądały znacznie inaczej i miały bardziej dosłowny wygląd niż obecnie.

Często składały się z dużego krzesła z dwoma siedzeniami ustawionymi w konfiguracji „S”. Siedzenia zostały ustawione tak, że były skierowane do siebie. Sofa dwuosobowa może być zdefiniowana jako dowolny rodzaj krzesła z dwoma siedzeniami.

Jest to jednak termin szeroki i może być skonstruowany z dowolnego materiału lub stylu. Fotele dwuosobowe można znaleźć również w każdym pokoju w domu, a także w parkach i ogrodach w Twojej okolicy. Na przykład kanapa dwuosobowa ewoluowała z 40-calowego środka do 70-calowej sofy.

Ogólnie rzecz biorąc, kanapa jest ważniejsza niż 70 cali, podczas gdy krzesło jest mniejsze niż 40 cali. W przeciwieństwie do siedzenia oszczędzającego miejsce, wiele osób wykorzystuje w swoich domach fotele dwuosobowe, aby dodać elegancji i poczucia bogactwa do pokoju. Są one zazwyczaj oferowane jako część zestawów do salonu, w skład których wchodzą kanapy i krzesła.

Co to jest rozkładany fotel?

W rozkładanym fotelu oparcie krzesła jest obniżone, a przód uniesiony. Krzesło tego typu posiada odchylane oparcie oraz podnóżek. Ten podnóżek może być wysuwany ręcznie lub automatycznie, gdy plecy są odchylone.

Fotel, leżak lub rozkładany fotel to nazwy tego samego. Chociaż fotele rozkładane zapewniają maksymalny komfort, nowoczesne fotele są często wyposażone w regulowany zagłówek, podparcie lędźwiowe i niezależny podnóżek. Podnóżek dopasowuje się do wagi i kąta nachylenia nóg użytkownika.

Uwzględniono również ciepło, masaż i wibracje. Niektóre wersje są dostępne dla osób na wózkach inwalidzkich. Zwykle widuje się fotele rozkładane w samolotach i pociągach oraz w domach, gdzie można ich używać do spania.

Rodzaje foteli

Krzesła z kółkami

Tradycyjne domowe rozkładane fotele są zazwyczaj zaprojektowane jako ogromne, nieruchome przedmioty, które należy pociągnąć lub podnieść, aby można je było przenieść. Od teraz dostępny jest fotel z grubą, wyściełaną skórą lub miękkim materiałem z kółkami. Fotele medyczne są często wyposażone w haczyki na akcesoria oraz zdejmowane ramię i stolik, które można zdjąć.

Układane fotele ścienne

W mieszkaniach stosuje się fotel rozkładany na ścianę w celu zaoszczędzenia miejsca. Podczas rozkładania fotel rozkładany po prostu rozkłada się do przodu. Mechanizm ślizgowy pod siedziskiem przesuwa dolną część do połowy, zapobiegając zbliżeniu się pleców do ściany.

Co to są meble Century?

Firma Century Furniture, LLC z siedzibą w Hickory w Północnej Karolinie została założona w 1947 roku przez Harleya Shuforda. Teraz, w trzecim pokoleniu, Century jest jedną z wiodących rodzinnych firm meblarskich w kraju. Firma ta oddana jest wizji swojego założyciela tworzenia mebli o tak wysokiej jakości.

Zapewnia radość zarówno osobom, które są jej właścicielami, jak i rzemieślnikom, którzy ją produkują. Obecnie każdy pracownik Century jest udziałowcem firmy. Ponadto ich oddanie i poświęcenie widać w każdym meblu Century.

Każdy z mebli Century przechodzi przez ręce jednych z najbardziej wykwalifikowanych rzemieślników i rzemieślników w branży. Od budowy ramy po ręczne nakładanie wybranego przez Ciebie wykończenia i postarzania, obsługują wszystkie te elementy. Żaden szczegół nie jest ignorowany, a wszelkie środki ostrożności są podejmowane, aby zapewnić, że będziesz pielęgnować każdy element przez całe życie.

Century ma siedem zakładów produkcyjnych i 1200 partnerów biznesowych. Nie nazywa się to pracownikiem, ponieważ każda osoba ma udziały w firmie. W regionie, który dumnie ogłasza się „Meblową Stolicą Ameryki”, jest jednym z ostatnich samotnych ocalałych.

Ile kosztuje dwuosobowa kanapa z rozkładanym fotelem?

Century Furniture nie posiada szerokiej gamy rozkładanych foteli. Jednak sprzedają swoje fotele w przedziale cenowym od 2400 USD do 3000 USD. Co więcej, mają również sugerowaną przez producenta cenę detaliczną w zakresie 3200 – 3900 USD.

Najczęstsze pytania

Czy meble Century są dobrej jakości?

Jeśli chodzi o meble, Century jest na najwyższym poziomie, a projekty wydają się być piękne. Nie wahaj się kupić kawałka drewna w dobrym stanie, jeśli Ci się spodoba. Dopóki części nie mają brakującej wkładki lub niemożliwego do dopasowania sprzętu, kosmetyczne naprawy są warte wysiłku i pieniędzy.

Czy Century Furniture to sklep z ekskluzywnymi meblami, czy nie?

Century Furniture jest jednym z największych prywatnych producentów wysokiej klasy wyposażenia wnętrz. Century Furniture ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Szeroka gama mebli drewnianych i tapicerowanych dostępna jest w stylach klasycznych, nowoczesnych, przejściowych i innych.

Wniosek

Na tym kończy się rozmowa o firmie Century Furniture, a konkretnie o jej fotelach z rozkładanymi fotelami. Musisz dokładnie ocenić firmę, od której kupujesz meble. W rezultacie otrzymujesz najlepszą dostępną jakość i oszczędzasz czas, pieniądze i wysiłek.