Ile darowizn DAV trafia do weteranów? 4 proste sposoby na przekazanie darowizny dla Dava!

Ile darowizn DAV trafia do weteranów? Według ich rocznego raportu przeprowadzonego w 2020 roku, osiągnęli 82,9% darowizny, która trafia bezpośrednio do beneficjentów. Prawdopodobnie jesteś jedną z osób, które mają krewnego, który służy wojsku lub rodzinie personelu wojskowego. Albo możesz po prostu być kimś, kto docenia pracę naszych bohaterów.

Cóż, niezależnie od przypadku, chcesz im pomóc. Ludzie w wojsku są naszymi liniami frontu, jeśli chodzi o obronę. Chronią kraj przed najeźdźcami lub innymi zagranicznymi siłami zbrojnymi, które zagrażają pokojowi.

Ile darowizn DAV trafia do weteranów? 4 proste sposoby na przekazanie darowizny dla Dava!

Nie jest niespodzianką, że wychodzą z wojny rażeni. Ale skoro dobrze chronili kraj, zanim zostali niepełnosprawni, czy nie zasługują na życie po nim? W tym miejscu wkraczają organizacje charytatywne takie jak DAV. Te organizacje charytatywne mają na celu pomoc bohaterom wojny i weteranom, którzy walczyli o sprawiedliwość i pokój. Czy jesteś gotowy, aby się o nich dowiedzieć?

DAV

DAV lub powszechnie znany jako Disabled American Veterans, jest funduszem powierniczym charytatywnym. Jest przeznaczony dla Amerykanów, którzy służyli w wojsku, a teraz są na emeryturze. Fundusz charytatywny wspiera również niepełnosprawnych, chorych, rannych weteranów, którzy potrzebują opieki psychologicznej lub psychicznej. Zaspokojone zostaną nie tylko ich potrzeby medyczne, ale także rehabilitacja i zdrowie.

Organizacja charytatywna została założona na początku lat 20-tych przez Kongres USA. Od ponad wieku DAV jest uważana za jedną z najlepszych organizacji charytatywnych weteranów, które służą bohaterom Ameryki, ich rodzinom i ocalałym z wojny.

Beneficjenci

Głównymi beneficjentami tego zaufania są weterani wojskowi, którzy służyli Ameryce do czasu. Obejmuje tych, którzy są ranni i psychicznie straumatyzowani przez wojnę. Obejmuje również dostarczanie żywności, schronienie i inne niezbędne do życia. Dostępność dla weteranów z wadami słuchu i wzroku znajduje się na liście priorytetów rehabilitacyjnych wspomnianej organizacji charytatywnej.

Cel

Celem DAV jest wspieranie beneficjentów w ich stylu życia po służbie w rządowych siłach zbrojnych. To sposób na docenienie ich wysiłków w ochronie kraju przed innymi siłami zbrojnymi.

Jak przekazać darowiznę na DAV

Jeśli chcesz przekazać darowiznę na rzecz DAV, być może zastanawiasz się, ile darowizn DAV trafia do weteranów? Cóż, naturalne jest zastanawianie się i odrabianie lekcji, aby dowiedzieć się wszystkiego o organizacji charytatywnej, której chcesz pomóc. Nikt nie chce, żeby ich pomoc się zmarnowała, prawda? Nawet jeśli organizacja charytatywna ma na celu pomoc ludziom, którzy służyli w wojsku przez całe życie, DAV nie otrzymuje funduszy rządowych. Ich programy i projekty zależą wyłącznie od hojności osób, korporacji i innych ludzi, którzy są na tyle uprzejmi, aby dzielić się ich błogosławieństwami.

W związku z tym organizacja charytatywna zwraca uwagę na to, jaka część darowizny trafia do beneficjentów. Starają się wypełniać swoją misję, aby zapewnić wszystkim niepełnosprawnym weteranom życie, na jakie zasługują, z szacunkiem i godnością.

Darowizna dla DAV

Jeśli zamierzasz przekazać darowiznę na rzecz DAV, istnieją cztery proste sposoby przekazywania. Jeden jest do odbioru, sklep zrzuca, przez kosz na darowizny i projekt wysłania torby. Możesz wybrać, która metoda jest dla Ciebie wygodniejsza.

#1. Odbiór

Jeśli chcesz przekazać darowiznę za pośrednictwem ich systemu odbioru, mają oni zaplanowany odbiór od poniedziałku do piątku od 8 rano do 4:30 po południu. Możesz wybrać numery (757)877-0999 w przypadku odbioru na półwyspie i (757)461-4938 w przypadku lokalizacji w Southside.

#2. Przywóz do sklepu

Jeśli chcesz przekazać swoje darowizny, mają sklepy, które mogą zaspokoić tę metodę. Jeśli chcesz zobaczyć lokalizacje, w których znajdują się punkty nadania, kliknij to łącze, a na ekranie zostaną wyświetlone lokalizacje nadania.

#3. Kosz na darowizny

Pojemniki na darowizny można znaleźć w Twoich obszarach, takich jak sklepy spożywcze i centra handlowe. Możesz przekazać swoją darowiznę, wrzucając ją do pojemników na darowizny. Zespół pick-upów DAV odbiera je również pod koniec dnia. Dowiedz się, gdzie znaleźć pojemniki na darowizny.

#4. Torba pocztowa

Jeśli otrzymałeś kopertę zawierającą niebieski worek, który pochodzi z DAV. Przyjmują również darowizny przekazane w tej torbie. Wystarczy więc napełnić torbę wszelkiego rodzaju prezentami, a oni chętnie ją dla Ciebie odbiorą.

Unikaj oszustw

Teraz było wiele przypadków z przeszłości, w których niektóre organizacje próbowały celowo i nieumyślnie wykorzystać nazwę DAV, aby zebrać swoje fundusze. Cóż, DAV z pewnością ma reputację do utrzymania, ponieważ pomaga weteranom od ponad wieku. Jeśli kiedykolwiek będziesz mieć pytanie dotyczące legalności DAV lub organizacji, które używają jej nazwy, możesz skontaktować się z Centralą Krajową pod numerem 877-426-2838. Jeśli otrzymałeś jakieś podejrzane prośby, które używają nazwy DAV, nie wahaj się zadzwonić pod ten numer.

Jak godny zaufania jest DAV?

Jeśli chodzi o stawki zaufania, DAV chwali się przejrzystością wydatków i zwrotu podatku. Są akredytowani przez Better Business Bureau’s Wise Giving Alliance lub BBBWGA, którego przejrzystość jest dobrze widoczna. Przekazują również darczyńcom swoje roczne sprawozdania ze swoich osiągnięć, aby były na bieżąco.

Wniosek

Aby odpowiedzieć na pytanie Ile darowizn DAV trafia do weteranów, prawdopodobnie przeczytałeś, że 82% z nich trafia do beneficjentów w jak największym stopniu. Pozostała część jest przeznaczana na ich operacje i personel. Choć to niewiele, bo ich działalność charytatywna jest godna zaufania. Warto przeczytać powiązane artykuły; wiedzieć, jak skonfigurować darowiznę PayPal i jak zarejestrować darowiznę w QuickBooks.